REUNI van R. W. VAN ALEN CAFE „ROYAL", koninginneweg 212 6 niging an sich gemaakt kon worden. De groote belangstelling, waarvan het Han delsblad blijk gaf dank zij de artikelen van Geert Nijland, deed ons goed. De vrien delijke woorden, die Hoven in vier achter eenvolgende nummers van de Sportkroniek gchreef, waren ons een steun, om op den in geslagen weg te blijven voort gaan. U allen, Heeren journalisten, die per saldo ons pogen tegenover de groote massa kunt „ma ken of breken", onze hartelijke dank voor Uwe medewerking. En dan ook hartelijk dank aan allen, die beide Zondagen hun vrijen tijd opgeofferd hebben, om het welslagen van het tournooi te verzekeren. Allereerst aan de Heeren Scheidsrechters Elzinga, Romeijn, Prof. Snapper, van Gessel en Boekman, onder wier leiding zich geen enkel incidentje voor deed. Doch ook aan de „stillen uit den lande", die die dagen achter de loketten zaten en nauwgezet hun plicht deden. J. Buijs, J. Bosch, Vermeer, Ernst Levenbach, E. v. Beek, v. Rijnbach en de kleine Jantje Prent (die om z'n aan stekelijk enthousiasme van een dienstdoend politie-agent een sappige peer in z'n loketje kreeg), ook allen onze welgemeende woor den van dank! Bij den laatsten wedstrijd kwam een col lega van mij, die anders nooit naar voet ballen gaat kijken, me opzoeken met het programma in z'n hand. „Zeg, ik 'heb getracht, die letters te ont cijferen; wat beteekent dat A.R.O.L. toch eigenlijk?" Toen vertelde ik hem, dat A.F.C. in z'n moeilijksten tijd getroffen werd door den dood van A. R. Onslow van Lierop, die met nooit versagend enthousiasme en gezond optimisme voor onze klub in de bres ge staan had. En dat toen Gé Bosch aan de club een mooie beker geschonken had, om als prijs te dienen voor vriendschappelijke wedstrij- £n dat hij dien beker genoemd had naar onzen onvergetelijken vriend Tony van Lierop. „Dat is mooi", zei hij zachtjes; „die club van jullie zal nooit te gronde gaan. ALGEMEENE VERGADERING D.D. 3 SEPTEMBER J.L. Onze Voorzitter kan het zich tot een eer rekenen, bovenvermelde, zeer slecht bezoch te bijeenkomst, in recordtijd te hebben af gehandeld. Om over negenen werd begon nen, even kwart over tien waren we alweer op weg naar Suisse,! De toon op deze vergadering was. al even prettig als op de vorige algemeene. Ook nu werden de besprekingen gevoerd op- een wijze, die bewees, dat allen maar met een doel bezield zijn: A.F.C. zoo snel mogelijk 'weer naar de eerste klasse terug te brengen. In zijn openingswoord memoreerde de voorzitter het buitengewone succes, dat we ditmaal met den A.R.O.L.-Beker behaald hebben. Zeer tot zijn leedwezen moest hij echter erkennen, dat het sucdes voor ons eerste elftal weer buitengewoon klein ge weest was en hij deed een ernstig beroep jpp de spelers, om zijn pessimisme voor de competitie te logenstraffen. Zeer belangrijk waren de mededeelingen inzake de verlichting op ons terrein. Ten einde namelijk den geheelen winter te kun- |nen blijven trainen, zal ons veld electrislqh verlicht worden, hetgeen wij in niet geringe mate danken aan de generositeit van Gé Bosch en Fons de Vildeir. Op onze spelers rust thans de verplichting, om door trouwe opkomst en nauwgezette training te bewij zen, dat de opofferingen van genoemde Heeren niet vruchteloos geweest zijn. NA AFLOOP DER WEDSTRIJDEN BIJ A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 6