fóïkym&riy Stille Kracht* 'we leden moet zij 'een kennismaking met de jgroote A.F.C.-familie wezen. Er wordt dus op U allen gerekend. Onze tenue. Het is het Bestuur opgevallen, dat vele spelers onzer verschillende elftallen, het eerste elftal maakt hierop zelfs geene uit zondering, zjich niet houden aan de voor geschreven tenue, n.l. rood jersey met zwarten band, zjwarte broek, zwarte kousen met rood zwarten band. De Heeren verschijnen in de meest uit- jeenloopende plunje, shirts, blouses zonder band, pantalons die eens zwart waren en kousen bij het fantastische af (Oh, Schar rel Lungen). Naar wij van verschillende spelers ver nomen hebben, bestond bij velen eene nei ging om de roode flanellen blouse de voor keur te geven, aangezien de kwaliteit hier van zooveel beter is dan de door de firma O. J. Eilers Co. verkochte jerseys. Echter, deze blouses zjijn in strijd met het voor schrift. Wij hebben ons daarom eens tot de Heeren G. J. Eilers Co., Kalverstraat 43, Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe gewend en het resultaat der besprekingen is geweest, dat deze thans een jersey van prima kwaliteit, met zwarten band, geheel volgens voorschrift aanbieden tot den ci- vielen prijs van f 4.minus de 22 pCt. korting (de Heer Eilers Sr. heeft mij per soonlijk verzekerd, dat die 22 pCt. er niet eerst opgelegd zijn, om z[e later met nobel gebaar weder van den prijs af te halen). Jerseys in de oude kwaliteit zijn nog heschikbaar tot den prijs van f3.10 minus 22 pCt. Dus Heeren, kijkt, nu wij welhaast het nieuwe seizoen weder aanvangen, nog eens terdege de voetbalspullen na en spoedt U zoo nocdig naar de firma Eilers Co., ter aanvulling van een en ander, opdat (onze elftallen in het a.s. seizlocn steeds in het veld komen, overeenkomstig de voor- Schriften niet alleen, doch tevens netjes en proper. Vooral het eerste elftal, waarnaar zoo wij succes hebben geregeld publiek komt kijken, wenschen wij toe dat alle spelers in eene uitrusting verschijnen als bovenbedoeld en dat de uiterlijke homogeniteit in de ploegen alsdan zal worden geëvenaard door de in nerlijke. Voorwaarts! De Comm. v. Mat. Op bezoek bij den nieuwen Secretaris. Dikwijls gebeurt hel niet, doch laatst op een avond liep ik toevallig door de Vossius- straat en besloot ik op No. 5 even binnen te wippen en een praatje te maken met onzen scriba. Ik vond hem, met de onmisbare pijp (het lijkt Sherlock Holmes wel) in z'n mond, bezjweet en met een rood gezicht gebogen over een ding, dat eens luisterde naar den naam van schrijfmachine, terwijl hij, angstvallig voorzichtig, trachtte de le denlijst voor deri N.V.B. in elkaar te draaien. Het bleek een reuzen karwei te zijn en hij1 vertelde me dat zoo'n zelfde lijst ook nog naar den A.V.B. gestuurd moest worden Terwijl hij letter na letter op het papier tevoorschijn tooverde, snuffelde ik eens door de stapels boeken en paperassen op z'n „Schrijftafel" en vond daar o.a.i n een couvert eenige photo's. Dit waren, zooals bleek de photo's van hen, die in 't volgend seizoen hoogst waarschijnlijk in een der A.V.B.-elftallen zouden spelen. Het cou vert bevatte 9 photo's waarvan nog 3 aan 3 hetzelfde waren. Hem even storend in z'n werk vroeg ik met hoeveel elftallen A.F.C. van plan was in den A.V.B. te gaan A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook 6w stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed en goedkoop

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 2