Café „Moderne Leidscheplein 19-21, Amsterdam nog versch in het geheugen. Wie, die in Juni '26 te Hoorn de promotie naar de 2e klasse befuifde, had durven denken, dat we daar in Februari '27 zouden komen om het kampioenschap te veroveren? Het ongeloof lijke was echter gebeurd; Hollandia II, Haar lem II, Alcmaria Victrix II, Stormvogels II ze konden onzen zegetocht niet stuiten. De volgende ploeg behaalde op 20 Februari j.l. het kampioenschap: Alandt (doel). Ruijs en De Haas (achter). Huijer, Neseker en Breethoff (midden). Schade van Westrum, Stroobach, Grim berg, Tienstra en Van Hek (voor). Een knallend diner deed ons van onze zenuwen en onze kou (wie zal ooit dien sneeuwstorm-wedstrijd vergeten) „bijko men". De „papieren strijd" en de strijd op het veld om het promotierecht liggen te kort achter ons, om er over uit te wijden; rne- moreeren we slechts de 30 en 22 tegen Rapiditas II. Het tweede is er; moge het de volgende jaren de trotsche wapenspreuk van ons Vor stenhuis tot het zijne maken: Je Maintiendrai. Stille Kracht» Vraagt Kreymborg's Abonnementstarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe HEDEN VERLEDEN TOEKOMST. Groote vreugde op dien middag in het kamp van A.F.C. Toen bij Eggens het bericht kwam het tweede Hoera!!! In Weesp gelijk gespeeld: tweetwee. Eindelijk na zooveel jaren zijn ze toch weer eerste klas. Onze stoere jonge knapen, Bravo reserves, zoo'n succes komt ons van pas. „Old remembrances" vraagt men, Maar wel zekerniet zoo mis, Willem Kaales onze Bokkie. „Alle donders" het doet ons denken Aan den uitroep van vriend Chris (Klomp). Jongens dat waren me toen dagen, Ons dapper tweede kampioen, van de res. eerste klasse, Beter konden ze 't niet doen. Bok we zien hem nog maar zelden, Is hij eigenlijk nog lid? Gaat z'n hartje nou niet open Ouwe, trouwe Captain, laat eens hooren waar je zit! Weet je als „geknokt" moest worden was hij in z'n element Zooals tegen „Stokouden Bijl" van Haarlem Of tegen Swarttouw Sparta in die dagen a! bekend. Zelfs toen men hem als weleer Simson van z'n haren liet ontdoen, Met z'n rooien snor in een papiertje, Werd ons tweede ondanks alles kampioen. Die ontvangst, na den slag in Dordrecht tegen D.F.C. Krans-omhangen langs het Damrak Kalverstraatje, Wordt door ons niet licht vergeten. Heel de A.F.C. liep met ons tweede in dien optocht mee. 9? C. J. de Boer A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit, die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in üw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook uw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed en goedkoop

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 6