Ijzerwaren en Gereedschappen Gaat in Uw vacantie naar J. L. H. SMITS Co. en wij wonnen met 40 van een eenigszins zwak opgekomen BI. Wit-elftal. Eenige weken hierna moesten wij naar Alkmaar. Een 10 overwinning tegen Alc- maria Victrix II was het resultaat. De stemming over de tot nu toe behaalde resultaten was natuurlijk best. Er was alle hoop voor de toekomst. De derde wedstrijd op ons veld tegen Hollandia II bracht de eerste teleurstelling. Wij verloren n.l. met 30. Daar het tweede zich een nederlaag moei lijk heugde, was het voor ons natuurlijk een geweldigen tegenvaller. Deze werd echter moedig gedragen; was in ieder geval een prikkel om ons in de verdere wedstrijden nog meer in te spannen. Ik herinner mij na deze nederlaag nog de sombere woorden van onzen Hoofd-Redac- teur in de Schakel: ,,Na een uitstekend begin, zakt het 2de bedenkelijk af". Dat was te veel. Dat wij uit onzen laatsten nederlaag leering hadden getrokken bewees wel onze 52 overwinning op het sterke „Storm vogels II". Dit gaf den burger moed. Met hernieuwen ijver en zelfvertrouwen speelden wij onze verdere wedstrijden en in derdaad met succes. Wij stonden in die periode bovenaan. Onze zwaarste concurrenten waren Haarlem II en Hollandia II, die het ons ook tot het laatste toe danig lastig hébben gemaakt. Hoewel wij een goede kans op het kam pioenschap hadden, was de algemeene opinie, dat wij er nog lang niet waren. Een gelijk spel tegen BI. Wit III „thuis" en een 32 nederlaag tegen Haarlem II „uit" maakten ons nog even benauwd. Na deze laatste nederlaag was de stand der 3 candidaten: A.F.C. II 11 wedstrijden 17 punten Haarlem II 11 17 Hollandia II 10 15 Wij stonden dus nagenoeg gelijk. Een benauwde 10 overwinning op Wa tergraafsmeer II en een gelijkspel van Haar lem II tegen Alcmaria Victrix II leverde ons echter weer een kkeinen voorsprong op. Wij moesten onzen laatsten wedstrijd in Hoorn in ieder geval winnen om safe te zijn. Daar de periode, die ik nu beschrijf, nog zeer recent is, zal ik niet in détails treden. Alleen wil ik even aanstippen, dat de be roemde wedstrijd in Hoorn met niet minder dan 40 door ons werd gewonnen. Robles, die ons steeds zoo kranig bijge staan had, was verhinderd dezen laatsten wedstrijd mede te spelen. De geschiedenis van de promotiewedstrij den kent U, geachte Lezers, nog zoo goed, dat ik deze niet meer zal beschrijven. Het zij ten overvloede echter nog eens ge constateerd, dat wij erin slaagden de Reserve eerste klasse te bereiken, aldus de kroon op ons werk zettende. Ten slotte zij nog vermeld: dat de goals in dit laatste seizoen (de pro motiewedstrijden inbegrepen) werden ge maakt door: v. Nek 10 Grimberg 3 Hannema 10 Brusse 2 Tienstra 10 Hartog 2 Stroobach 6 Meyer 1 Maas 6 H. Ruys 1 Robles 4 Schade v. W. 1 Romunde 1 dat onze linksbuiten de eenige is die alle wedstrijden in het seizoen 1926/27 heeft medegespeeld. dat Breethoff en Stroobach de laatste 2 seizoenen met het 2de geen enkelen neder laag hebben geleden als er verloren werd waren geen van beiden van de partij, typisch, hè), dat onze betrekkelijk nieuwe leden de Haas, Robles en Schade van Westrum zich als goede A.F.C.'ers hebben ontpopt. (Deze luitjes hebben door goed spel en groot enthousiasme ongetwijfeld veel bijgedragen tot het succes in het laatste seizoen.) Kamp Ermelo, 916 Juli, f 16.50 Vacantiehuis Lands-Zegen, Doorn f 20.per week. Zie het artikel in dit nummer. Amsterd. Maatsch. v. Jongemannen Inlichtingen Wanningstr. 10, Tel.26900 Stadh.kade hoek Vondelstr., Tel. 26925 Warmoesstraat 42, Amsterdam OP ELK GEBIED A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! V-

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 12