11 BUI H.R.C. II—A.F.C. II (0—7) 7 Februari 1926 aanvoering van Haasclijk de eerste plaats veroverde. Wie had zulks aan het begin van het sei zoen durven hopen! De halve kampioenscompetitie was vlug beslist. Een 51 nederlaag tegen het tweede, een 5o dito tegen het derde en Voorwaarts II uit Utrecht was uitgeschakeld. De promotiewedstrijden van het 2de tegen W.F.C. II en van het 3de tegen D.O.S. II brachten het gewenschte succes. W.F.C. II verloor met 41 en 53, terwijl D.O.S. II er met 21 en 5—2 tegen ons derde inging. Wij waren dus gepromoveerd naar de res. 2de klasse. Hoewel feitelijk niet tot dit verslag be- hoorend vond ik het niet ondienstig deze heldendaden van het 3de even te releveeren. Na dit even schitterende als vermoeiende seizoen, kregen wij onze welverdiende zomerrust, wetende, dat ons het volgende seizoen een zwaar programma te wachten ons een zeer grooten steun geweest door zijn prachtig spel en zijn groot enthousiasme. In de res. 2de klasse werden wij ingedeeld bij: Haarlem II, Hollandia II, Stormvogels II, Blauw Wit III, Alcmaria Victrix II, V.V.A. II en Watergraafsmeer II. Reeds stond dus vast, dat er hard, zeer hard gewerkt moest worden, om een behoor lijke plaats in ons nieuwe milieu in te nemen. De tegenstanders waren zwaarder en ons elf tal was danig verzwakt door het overgaan naar het eerste van o.a. Knopper en Lungen. Als eerste wedstrijd stond op het pro gramma BI. Wit III „uit". Deze wedstrijd werd op een smoorheeten dag gestreden en wel in de volgende for matie: Alandt v. d. Velden Ruys Tienstra Ruijs Breethoff t Stroobach Hartog Brusse Schade v. Westrum v. Nek Ondanks alle hitte werd er vlot gespeeld stond. De mooie boottocht naar Hoorn, die ons spelers van het 2de en 3de elftal werd aan geboden, zal nog lang in het geheugen blij ven. Nu ben ik met mijn verslag aan het einde gekomen van het eerste succesvolle seizoen. Ik wil dit echter niet besluiten alvorens een v« >ord van hulde te brengen aan Frans de Vilder. Ondanks zijn leeftijd is hij voor Hierbij het conterfeitsei van de ploeg, die zoo schitterend won. Eindelijk stonden wij dan toch bovenaan. De laatste wedstrijd, die ons het kampioen schap kon brengen, werd op ons veld ge speeld tegen Z.F.C. III. Wij wonnen met 40, aldus het kampioenschap tot een feit makende. Vreugde heerschte alom. Nog grooter werd deze toen ook ons kranige derde elftal onder A.F.C.-ers, begunstigt on:e adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 11