zerwaren en Gereedschappen „STADION" Gaat in Uw vancantie naar L. H. SMITS Co. j Dank zij aller medewerking, ziet hij er welvarend uit en komt zoo'n blad je huis binnen, zie je direct dat het de betreffende vereeniging goed gaat, (in dit geval ons oude A. F. C.). Inderdaad er zit leven in de brouwerij, wat aanleiding geeft tot juichen en aange zien dit ons droge kelen bezorgt, kunnen we 't zelfde geneesmiddel aanwenden als het bekende boertje, met de nog meer be kende kiespijn, en dat is: „Pappen en nat houden." Al snuffelend valt mijn oog op de rubriek: „Hoogst officieele berichten", en het lezen van deze regelen doet mij een gasfabriekje opgaan. Ik veronderstel dan, dat deze, adver tenties gratis geplaatst worden, maar geef de redactie in overweging, sla er munt uit, grijp met beide handen deze gelegenheid aan om de Schakelkas te spekken. Menschen, die onder deze rubriek vallen, verkeeren naar mijn bescheiden en onerva ren meening, immer in een soort jubel stemming en zullen aldus spoediger geneigd zijn hun penningske te offeren voor 't goede doel, terwijl de dames tevens de voldoening hebben, ook iets voor ons A. F. C. te kun nen doen. Dus redactie, volg deze tip op en pro fiteer van het geluk van anderen. Misschien dat ondergeteekende zelf ook eenmaal tot de slachtoffers behoort, maar dan is tenminste 't volgende van toepassing: „Wie een kuil graaft voor een anderenz. Teka. Mis, Teka, je veronderstelling is fout. Ook de Schakeladministratie had reeds een gepast misbruik gemaakt van de jubelstem ming der slachtoffers. En de kuil is al voor je klaar; nadat ik in Apeldoorn het genoegen had, door jou voorgesteld te wor den aan een „flower of the north", sta je reeds genoteerd! Red. Koopt Uw Sigaren en Sigaretten in het Sigarenmagazijn Amstelveenscheweg 216 - Tel. 24329 Kamp Ermelo, 916 Juli, f 16.50 Vacantiehuis Lands-Zegen, Doorn f 20.per week. Zie het artikel in dit nummer. Amsterd. Maatsch. v. Jongemannen InlichtingenWanningstr. 10, Tel.26900 Stadh.kade hoek ,Vondelstr„ Tel. 26925 VACANTIE-PLANNEN. (Ingezonden). 't Wordt tijd eens uit te kijken naar een plek waar we onze vacantie gaan door brengen. Wanneer wij vacantie hebben zal bij de meesten van ons al wel vast staan en zoo niet dan zjil 't niet lang meer duren, want de lijsten circuleeren op de kantóren. Op buitenlandsche reizen is niet veel kans: de franc en de mark zijn gestabili seerd. Maar dat hoeft voor den Amster- damschen jongeman geen bezwaar te z,ijn om toch een geslaagde vacantie te hebben, want in ons land is een van de beste, helaas jiog te weinig bekende vacantie.genoegjens het doorbrengen van een week op de hei. Daartoe biedt de A.M.V.J. een prachtge- legenheid; het kampleven, dat ieder jaar meer liefhebbers trekt is echter een weinig riskant als het niet goed werd voorbereid. Een weinig comfort (slapen niet in tenten maar in 8-persoons houten slaapbarakjes), gezellige medekampers liefst van één slag en leeftijd, een dag-programma van spor ten, wandelen, fietsen, zwemmen, kamp vuuravonden, enz. enz: in een omgeving van bosch en hei, die nimmer verveelt, zie daar wat de A.M.V.J. voor een luttel prijsje bij Ermelo op den Paalberg biedt. Door Warmoesstraat 42, Amsterdam OP ELK GEBIED A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! Cigaretten tegen verlaagde prijzen. Voor Leden en Donateurs der A. F. C. 10 pCt. Korting op Sigaren per kistje. Sportuitslagen worden bekend gemaakt. Eiken Zondagavond CETEM verkrijgbaar. P. BOOKELMAN (DON. A. F. C.)

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 9