Louis Reijners Café „Moderne" Leidscheplein 19-21, Amsterdam good; het recht, met vier elftallen in den N.V.B. uit te komen. Onze jongens van het eerste weten dus, wat hen het volgend jaar te doen staat: steeds hebben we moeilijkheden met de promotierechten onzer reserve-elf tallen, dus in bliksemtempo eerste klas worden PAPIEREN STRIJD. Helaas is de afgeloopen maand de strijd op het papier en achter de groene tafel belangrijker en spannender geweest, dan die op het veld. Onze Cricketers (straks hierover meer) kunnen er e en uitvoerig boekje van open doen, doch ook wij hebben een emotie volle maand achter den rug. De laatste „hoera"-Schakel was versche nen: felicitaties aan het tweede en het derde, opwekkingen om de vereeniging biet teleur te stellen, enz. enz. Van geen kwaad bewust, belde onze se cretaris 29 Maart j.l. Den Haag eens op, om te vragen, wanneer nu eindelijk de wedstrijden tusschen A.F.C. II, A.F.C, UI en Rapiditas II vastgesteld werden. AMSTERDAM wer- Geperst Stalen American Pulleys Complete Drijfwerk Installaties RUBBER DRIJFRIEMEN Transport- en Elevator Banden „Maar meneer", luidde het minzame ant woord, „die wedstrijden worden niet vast gesteld, want noch uw 2de, noch uw 3de komen voor promotie in aanmerking". „Kijkt U maar in het Huishoudelijk Re glement, artikel 72 sub 7 en 9" Vier en twintig uur later was er al be stuursvergadering, om den ongetwijfeld on- aangenamen toestand onder de oogen te zien. Het bleek inderdaad, dat het H. R. aanleiding kan geven tot misverstand. Im mers staat in genoemd reglement duidelijk, dat lagere elftallen niet kunnen promo- veeren naar een afdeeling, waarin een hoo- ger elftal van die vereeniging reeds speelt". Dat was duidelijk, zoo ook kon Ajax III, kampioen reserve 2e klasse B., niet pro- moveeren, omdat Ajax II reserve le klasse is. Maar.... nu kwam de moeilijkheid: de 2de klasse staat gelijk met de reserve le klasse. Hoe moest dat nu opgevat worden0 Dat nooit een reserve 2e klasser zou kunnen promoveeren naar de reserve eerste Dat Ruijs en z'n dappere schare z,ouden moeten wachten, tot het eerste 's promo veert? (God bless our first team, maar daar kunnen Ruijs c.s. niet op wachten') En.... dan zou een reserve elftal van een derde klasser, dat van de achttien wedstrij den er geen één won, rustig gehandhaafd blijven, zonder dat de kampioenen der re serve 2e klas een kans op het groene veld zouden krijgen? Galli, onze onvolprezen stylist, had reeds C. J. de Boer A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! JJ

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 3