T4 noodige Ausdaner aan te kweeken en in derdaad met succes. Laten we hopen, dat intusschen ook over de A.F.C.-ers de ware geest is gekomen en dat bij deelname een redelijke kans op succes zal bestaan. Het is de eerste maal, dat A.F.C. sinds vele jaren weer blijk naar buiten geeft, dat er op athletiekgebied ook belangstelling bestaat, in onze club. De loopers individueel genomen, behoo- ren tot degenen, die stellig in staat zijn, op de respectievelijke afstanden een goed fi guur te slaan. Een voetbalwedstrijd spelen of inschrijven voor een athletiekwedsftrijd' is oh zoo gemakkelijk, doch om resultaten te bereiken, d'ient een grondige oefening vooraf te gaan. Laat ieder naar zijn ver mogen een steentje bijdragen. Dan zal zie ker ook voor onzen clubnaam de 7e Mei een goede dag kunnen worden. J. v. N. 14 MEI 1927. Het groot gebeuren gaat plaats vinden. Zaterdag 14 Mei a.s., aanvang 8V2 uur, Soiree a grand spectacle coupé, in het vanouds beruchte IJ-Paviljoen. Komt tijdig en voorziet U van een goede plaats. Hoofdnummers van het programma: Hul diging van ons Tweede en Derde Elftal. (Bijval links, luid applaus in het centrum, enthousiaste fanfares rechts). Optreden van de Reds Band met geheel nieuw reportoire. Wonderbare evoluties op toonladders door het geheele gezelschap. Het met opoffering van enorme kosten geëngageerde quartet der Wolga-schlepper. (Als de entrée's voldoende binnenvloeien wordt overwogen er alsnog een quintet van te maken). Xylophoon solo door A.F.C.'s youngest mu sical performer, met begeleiding van het complete gebrek aan orchest. He and Him and, last not least, She at the piano, met hunne geliefde oude en niet minder geliefde nieuwe nummers. En nog talrijke andere min of meer aangename verrassingen. Dit alles voor den billijken prijs van zes dubbeltjes, zestig centen nego- cie, inclusief stedelijke belasting. Kaarten zijn verkrijgbaar: des Zaterdags op clubavond, des Zondags aan het Leden loket op ons terrein, des Maandags bij Eg- gers en voorts op schriftelijke aanvrage bij den Secr. Penningmeester der Soirée-com- missie. Rest nog te vermelden, dat voor de ver zorging der Dansmuziek, voor zoover deze niet door de Reds-band op zich genomen wordt, A.F.C. zich weder van een Noviteit op dit gebied verzekerd heeft. Teneinde vermoeide feestgangers op ge paste wijze naar huis te transporteeren, is er contract gemaakt met een autobus-onder- neming, die de vrachies a f 0.50 per stuk zal thuis bezorgen. De Soirée-Conimissie: P. H. VERMEULEN, Voorz. D. BESSEM, Vossiusstraat 5, Secr.-Penningmeester. CORRESPONDENTIE-ADRESSEN. Brieven en stukken bestemd voor het Secretariaat te richten tot pen Heer J. H. M. Broeksmit, Postbus 791, Amsterdam; voor den Penningmeester van de A.C.C. tot den Heer Mr. A. Sadelson, Wetering schans 84c. Telefoon 36884. voor het Secretariaat van de A.C.C. tot den Heer N. W. Selles, Emmastraat 25 Telefoon 24686. voor den Secretaris van de Elftal-Com missie tot den Heer P. M. Wessel, Prinsen gracht 297, Telefoon 47253. voor het Secretariaat van de Red's Band tot den Heer W. Brusse, Valeriusstraat 266 voor de Renactie van „De Schakel" tot den Heer J. H. Wijnand, Nieuweweg 26, Telefoon 53337. voor de Administratie van „De Schakel" tot den Heer J. van Nek, le Jan van der Heijdenstraat 57. A.F.C.-ersbegunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 14