Na afloop namen de heer Ranch en zijn vrouw weer op voorbeeldige wijze de hon neurs als gastheer en gastvrouw waar. Ik zou haast zjeggen zooals we dat van hen gewend zijn en dus verwachten. Een ge zellig dansje bij Mustert met gratis ge zicht op zee onder je Charleston, het ge bruikelijke glaasje melk (heb ik het goed gezegd Teka?) en een intiem dinertje, be sloten dezen dag. Zelfs daarna was A.F.C. nog niet uitgedanst en werd in Riche de pret voortgezet. Het was niet vroeger dan met den laatsten trein, dat we van Zand- voort afscheid namen met den wensch, dat we nog dikwijls zulke voortreffelijke gast- heeren mogen ontmoeten als de heer Rauch. Voetballen vinden verschillenden niet al tijd even aangenaam, gezien de zekere vij andigheid, die zoo nu en dan heerscht en daarom juist zijn wedstrijden als de on derhavige zoo uiterst prettig, ten eerste yomdat er eerst serieus gevoetbald wordt en ten tweede omdat er na afloop gelegen heid is om de kennismaking voort te zetten op de juiste wijze. Speler. V e r 1 o o f ld JETTY VERHE1JEN en H. RUYS. Amsterdam, 17 April 1927. Verloofd AAT. POEN en HENK KAPPELHOEF. Amsterdam, 17 April 1927. HOOGST OFF1C1EELE BERICHTEN. We hebben in ons blad een kolom offi- cieele berichten, maar deze betiteling is nog niet voldoende. Bovenstaande advertenties zullen U doen zien, dat ongetwijfeld de betiteling aan het hoofd van dit artikel juist is. In de eerste plaats bieden Bestuur en Schakelredactie, de verloofde paren hun hartelijke gelukwenschen aan. Het toeval wil, dat het hier juist twee leden betreft, die over een geweldig enthousiasme voor de vereeniging beschikken en die ieder reeds op hun manier meer dan overtuigend blijk gaven, goede A.F.C.-ers te zijn. We hopen dan ook gaarne, dat nu de vrouw zulk een belangrijke rol in hun leven gaat spelen, dit feit nog meer dan tot nu toe stimuleerend moge werken op hun belangstelling voor onze club. VAN DE ATHLETIEKCOMMISSIE. Ieder jaar wordt door den Amsterdam- eehen Athletiekbond een Estafette uitge schreven in het Vondelpark, waarvoor in 2 klassen gestart wordt, m.l. Klasse A voor athletiekclubs en Klasse B voor Voetbal-, Korfbal-, Zwem- en andere Sportvereni gingen. Voor 1927 vindt deze wedstrijd plaats 'op Zaterdag 7 Mei a.s. en door ons is besloten, zooals aan velen reeds bekend, hieraan eens deel te nemen. De afstand is ditmaal bepaald op 5200 M., verdeeld als volgt, waarbij tusschen haakjes vermeld de namen van onze vermoedelijke loopers: 500 (Knoppe^PlOy (Wijbenga) 200 (Post- maa) J00 8(W (Neseker) 1600 800 (Duson) 500 (De Langen) 300 (v. Nek) 100 (Koeslag). Voor Afd. B. vindt de start op bovenge- noemden datum te ca. 3' uur plaats. Aan genaam zal het ons 31'jn, indien vele A.F. C.-ers van hün belangstelling blijk zullen geven door hun aanwezigheid. Het voornaamste is echter, dat er nog duchtig geoefend moet worden, want dit punt laat veel, ja zeer veel te wenschen over. De prijswinnaar van het vorig jaar de zwemvereniging „De Dolfijn" is reeds eenige malen op ons veld geweest om de A.F .C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 13