i Ijzerwaren en Gereedschappen I J. L. H. SMITS Co. wr OPGELET ""SS 11 eigenlijk de spanning. Penalties nemen,ieder drie stuks. Wie van de partijen er het meest inschoot was winnaar. Een groote menschenmassa schaarde zich om het doel net zooals men dit vroeger zjag bij de A.V.Y.B. op een zandland. A.F.C begint eerst te nemen. Knal, er over. Oroote vreugde bij H.B.S. De tweede en derde werden onder groot gejuich van de A.F.C.- ers ingezet. Nu ging de A.F.C.-keeper in den goal. De eerste ba! werd onhoudbaar ingezet. Groote blijdschap bij H.B.S. Onze jongens stonden beteuterd te kijken. Maar er was nog hoop. De volgende w'lde de H.B.S.- zuiver in den hoek plaatsen maar schoot er naast. Ademlooze stilte volgde nu. Het ging er om. Onze keeper stond te springen en te dansen in de goal, om zijn tegenstan der maar zenuwachtig te maken, maar de H.B.S.-er liet zich niet beïnvloeden en schoot onberispelijk in. We stonden dus weer gelijk. Opnieuw werd weer begonnen. A.F.C. schoot eerst. De zenuwen begonnen nu te werken. Van de drie werd er een in een doelpunt omgezet. Dit was een schrale oogst. H.B.S. d'aarentegen benutte er twee zoodat 7jïj zich in de 2e ronde plaatste. Onze jongens begonnen nu met de ver liezers ronde tegen A.S.C. Onder al de^e spanning hadden wij maar tien minuten rust. A.F.C.—A.S.C. A.F.C. was nog onder den indruk van den vorigen wedstrijd want er werd erg laks gespeeld. Ook A.S.C. leed aan de zelfde Warmoesstraat 42, Amsterdam OP ELK GEBIED i kwaal, zoodat geen der partijen kans z;ag een doelpunt te maken. Men begon toen weer aan de strafschoppen. A.F.C. moest weer eerst beginnen. Van de drie werden er twee benut, wat nog niet zoo slecht was. Ook A.S.C. schoot er maar twee in, zoodat wij nog gelijk ston den. Opnieuw werd weer begonnen. A.F.C. doelpuntte tweemaal, maar ook A.S.C. deed niet onder en benutte er ook twee. Men zou er hopeloos onder worden. Maar er moest toch een beslissing ko men. Dus de reeks penalties werd voort gezet. A.F.C. begon te nemen. Drie schit terende schoten, onhoudbaar voor den kee per volgden. Wij stonden nu sterk. Er behoefde maar een gestopt of naast geschoten te worden en wij zaten in de volgende ronde. De A.S.C.-er schoot de eerste schitterend in maar de tweede werd door onzen keeper gestopt, zoodat wij winnaar waren. Nu kwam de wedstrijd A.F.C.Hermes. Ook nu hadden wij maar tien minuten rust. Door het succes van den vorigen wed strijd aangemoedigd, pakten onze junioren flink aan en speelden een keurigen wed strijd. Met rust was de stand gelijk. Na de pauze werd er nog eens flink aangepakt. Maar succes bleef uit. Nog acht minuten. Ik dacht reeds aan de beruchte penalties,maar neen, er volgde een mooie voorzet en on der daverend hoera, verdween via een hoofd de bal in het vijandelijk doel. Nu waren onze jongens winnaars. Even daarna floot Bestelt uw KOPER, METAAL ALUMINIUM en GIETWERKEN A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! BIJ „DE NIJVERHEID" Telegr.-adres B EV E R WIJ K - Tel. 2228

Schakels (clubbladen) | 1927 | | pagina 11