Ijzerwaren en Gereedschappen J. L. H. SMITS Co. G. J. EILERS&Co. Im&s* een.volgend jaar kan er dus eerder mee be gonnen worden. Alleen nog dit: Tot mijn spijt hoorde ik reeds twee maal door cricke ters een uitroep over uitslooven of iets der gelijks. In het belang van de goede verstand houding en als faire sportsmen: laten we el kaar altijd vrij laten in de keuze van onze sport en daarbij gedenken, dat velen het niet alleen te doen is om een gezonde body te hebben, maar ook een bescheiden steentje bij te dragen tot het welslagen der A.F.C.-elf tallen in het nieuwe seizoen. Ik heb gemerkt, dat er al weer veel af te luisteren is, o.a. dat zelfs Pietje Bos de athle- tiek beoefent, Brusse dagelijks door de oefe ningen dikker wordt en al van een hang buik spreekt, Tacke nog altijd \]/2 been be schikbaar heeft om te voetballen, Ernst al leen nog maar van kantoor naar het veld en terug fietst en Bornemann weer van de partij zal zijn. Ook zal er weer Kampongvreugde gesmaakt worden, waarbij ik den nadruk leg op smaken. Enfin, 't is daar in Utrecht vol gens velen een lekkere hors d'oeuvre voor onze A.R.O.L.-beker-wedstrijden. LUISTERVINK. Bornemann onder de lat. Met een prettige verbazing zullen de lezers, die den wedstrijd Blauw WitA.F.C. niet gezien hebben, lezen, dat Bornemann in dezen wedstrijd ons doel verdedigd heeft. Wat al herinneringen worden niet wakker, wanneer een A.F.C.-er den naam Bornemann hoort. Herinneringen aan den glorietijd van onze vereeniging, aan den tijd, toen een stampvoJ Stadion getuige was van onze overwinninqen op Go Ahead, Willem II, Be Quick, N.A.C. Herinneringen aan den tijd, toen we niet dachten, dat ons A.F.C. ooit zoo diep zou dalen Haaxman, Alandt of wie ook naar zijn beste weten de A.F.C.-veste verdedigd heeft, je zult het oudere A.F.C.-ers wel niet kwalijk nemen, dat zij in Bornemann nog steeds ,,dè A.F.C.-keeper" zien. Niet in de allereerste plaats om zijn overigens nog niets verminder de capaciteiten, doch omdat zijn naam voor hen een symbool is uit onzen mooisten tijd! Mijmeringen. Ik ga graag naar ons veld. 's Winters, maar evengoed als de zomerzon (indien ze dit niet vergeet) ons blakert. In den winter, als ons kranig eerste elftal weer duurzaam een overwinning heeft be vochten, of zelfs als de elftalcommissie weer een nederlaag heeft geleden. In het eerste geval bewonder ik vooral de zelfbeheer- sching, waarmede de spelers hun vreugde over de overwinning weten te verbergen, in het tweede aanschouw ik met leedvermaak hoe de leden der elftalcommissie met het schaamrood op de kaken en de staart tus- schen de pooten afdruipen. In den zomer, als King Willow regeert. Als Jan Prent zich vermomt met een grijze sombrero, een bruine teint en een gemis aan tmbonpoint. Als het profiel van Schaf zijn goedmoedigheid door steeds welvender lij nen accentueert. Als Amo de kinderen naar bed jaagt. Doch speciaal, als ik observeer hoe ook bij deze sport de beste stuurlui op de tribune zitten. Een mooie sport is het nobele cricketspel, en spel van team-work, maar dat gelegen heid te over geeft voor individueel spel. Een spel voor alles van tactiek. Zie b.v. het listig overleg, waarmede captain A. S. (Mr. R.) zijn veld uitzet. Als nu wijlen Napoleon overziet hij het slagveld, en met het listig beleid van een Foch, gepaard aan het elan van een Haig and Haig) voert hij zijn Warmoesstraat 42, Amsterdam. OP ELK GEBIED Kalverstraat 43, Amsterdam A.F.C.-Shirts Jerseys Echte Hotspurschoenen en Shillcockschoenen Belangrijke Bondsreductie 88 (Westeinde 23) - 7 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1926 | | pagina 7