Café „MODERNE" Leidscheptein 19 21, Amsterdam Firma J. NAHUIS - GROENLO genoegen zijn ouden Apeldoornschen vriend Tinus Eikendal weer te ontmoeten), A.S.C., V.O.C., de Hilversumsche Football Club (de Corinthians-vereeniging), H.B.S. en U.V.V. Er wordt eiken wedstrijd in de prettigste ver standhouding gespeeld zonder dat het ont aardt in een jongejuffers-vertooning. Bij het diner bleek dan ook al weer voor de zoo- veelste maal, dat Kampong vele vrienden telt en dat men de Utrechtenaren overal graag ziet. Het is eigenlijk wel onnoodig te ver tellen, dat de réunie in de Plompetoren als van ouds gezellig was. Een flinke zaal, vele dorstige kelen, de Kampong-band en een aan tal danslustigen waren oorzaak, dat weer allergenoeglijkst de tijd werd doorgebracht. Bij het diner voerden de verschillende af gevaardigden het woord o.a. voor A.F.C. Broeksmit en de broer van Mussolini" voor V.O.C. Lotsy, de oude bekende voetbal-rot was ook aanwezig en niet nagelaten mag worden de sympathieke woorden te vermel den, door hem uitgesproken aan het adres van de club van Schaf (Sjaf zei de eerwaar dige vertegenwoordiger van de Ned. Elftal- Comm.), welke club, hetzij gezegd bij het diner, meende weer een rol van beteekenis te moeten spelen en dan ook dikwijls de aan leiding was van de vele gezellige liederen. Op den terugreis was alleen W. B. ver velend en het is niet te verwonderen, dat zijn initialen overeenstemming hebben met Wereld-Bibliotheek, welke toch ook immers zooveel woorden de wereld inslingert. Onze W. B. schijnt hierin niet achter te willen blijven en zorgde dan ook voor een onbegrij- pelijken woordenvloed, die waarschijnlijk eerst in zijn breed bedje gestopt is. Rest mij nog te vermelden, dat Hütter Van Nek in de gelegenheid werden gesteld, om met de Hilv. Football Club (waarin ook de Holzappels uitkomen) mee te spelen tegen U.V.V. 2 en zoowaar het genoegen mochten smaken het hunne bij te dragen tot een 30 zege op hetzelfde U.V.V. 2, dat dien mor gen tegen een sterk H.B.S. 00 had ge speeld. Alleen schijnt het, dat de heeren een flinke belooning hebben gekregen!! In de ver dere gesprekken van den dag waren ten min ste die beide heeren dikwijls het mikpunt, 't Was weer een prettiqe voetbaldaq. SPELER. „Luistervink". zegt de baas, i.e. de Schakel-redacteur tegen me: „Vang je nog wel eens wat op in onze club of ben je niet zoo nieuwsgierig meer uitgevallen? „Och", heb ik hem geantwoord, „de Schakel gebruik ik meer 's winters om mij te uiten als de een of ander weer te ver trouwelijk is geweest met me, maar nu je van je ouden medewerker ook weer een artikeltje wenscht, zal je je zin hebben en ben 'ik op en om het veld poolshoogte gaan nemen." Nu geachte redacteur, wees maar niet bang, dat je copy te kort komt dit jaar. Teka schar relt geregeld op het veld rond, is n.b. lid geworden van de athletiek-commissie en zal hierin een gepaste reden vinden om zijn hart in dit blad nog eens lucht te geven. Van die commissie gesproken. Eiken Dinsdag is er een stel jongens dat oefent, dat het een lust is te zien. Stijve botten hoor je kraken, sommige spie ren, die tot dusverre bij onze spelers steeds een overbodige luxe zijn geweest, komen nu in werking; lucht bij het loopen, die ze vroe ger nooit genoeg hadden, wordt hun nu door Vuyk en Trienes (de eerste wordt er zicht baar mager van en gaat den tweede achterna ingeblazen, angstkreten over vermeende ver rekte spieren en verknoeid beenderenstel schallen over het veld. Jammer dat er wat laat mee begonnen is. Ik krijg zoo den in druk dat het onze jongens goed zal doen, STOOMHOUTZAGERIJ - HOUTHANDEL, LOONZAGERIJ G. J. de Boer - 6 - TELEFOON No. 10 levert alle soorten INLANDSCH BESTEK HOUT als: beslagen Eiken Palen, bezaagd Eiken, Beuken en Iepen, Dwarsliggers en Wisselhouten voor Spoor- en Tramwegen. Alvorens gij afsluit, vraagt prijs. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1926 | | pagina 6