JAARLIJKSCHE ALGEMEENE VERGADERING te houden Zaterdag 1 1 September a.s., in een der bovenzalen van Café „Parkzicht' Stadhouderskade b/d Hobbemastraat. Aanvang half negen. AGENDA: 1. Opening en lezing notulen. 2. Mededeeling omtrent competities, enz. 3. Verkiezing van een Reclame-Commissie volgens Art. 63. 4. Verkiezing van afgevaardigden en pl. v. v. afgevaardigden voor de bonden. Verkiezing van een lid voor de enquete-commissie, wegens bedanken van den Heer A. Haasdijk. 6. Rondvraag en sluiting. Namens het Bestuur, Dringend verzoeken wij U G. N. SCHEEPENS, le Voorzitter, op tijd aanwezig te zijn. J. M. H. BROEKSMIT, le Secretaris. A.C.C. Kampioen van de 2e Klasse der Ned. Cricket Bond. Door haar mooie overwinning van Zondag j.l. op Rood en Wit 2 is het aan de Amster- damsche Cricket Club gelukt het kampioenschap harer afdeeling te behalen. Dit is voor de tweede maal m haar korte bestaan, dat zij dezen eeretitel weet te veroveren en zij heert zich hiermede den weg gebaand naar de hoogste afdeeling. Elders m dit blad vindt men nadere bijzonderheden over de emotioneerende kampen die ot het behalen van het kampioenschapleidden. Laat het enthousiasme en de fiqhtinq spirit, die de A.C.C. weder gekenmerkt hebben, A.F.C. in het komende winterseizoen een voorbeeld zijn. Van Bat en Bal. Wat reeds in den loop van het seizoen in de lijn der verwachtingen lag, is geschied. Ons eerste elftal is kampioen. De laatste, nog te spelen wedstrijd tegen V.V.V. 3 kan hierin geen verandering meer brengen. Van de dertien gespeelde wedstrijden, werden 2 met innings gewonnen en 10 gewoon, terwijl slechts 1 wedstrijd verloren werd. Automa tische promotie en degradatie bestaat bij cricket niet. Men kan aanvragen in de eerste klas te worden ingedeeld en het bestuur van den Ned. Cricket-Bond heeft te beslissen. Eerste klasser zijn we dus nog niet, doch de mogelijkheid is wel groot dat een aanvraag daartoe zal worden ingediend. In de maand Augustus werden door ons drie competitie-wedstrijden gespeeld. Op ons terrein tegen R.C.H. maakten wij eerst 112, waarvan Hans Spruyt 12, Oliver 13, Arno 19, Bornemann 34 en Piet Wol- ters 10. R.C.H. werd daarna uitgegooid voor 54. Oliver had met 7 voor 11 de beste bowling- cijfer s. In Watergraafsmeer moesten wij tegen V.V.V. 2, voor de eerste maal in dit seizoen, de vlag strijken. Wij scoorden 90 runs waar van Mahler 20, Hans Spruyt 17, Bornemann 17 en Lally Duson 12. V.V.V. 2 maakte 150. Het was een van onzen kant zeer slecht ge speelde wedstrijd, waarbij Oliver ontbrak en zeer gemist werd. J.l. Zondag moest de be slissing brengen. Het is een zeer spannende wedstrijd geworden, zooals wij tegen Rood en Wit gewoon zijn te spelen. Mahler wint den toss en stuurt R. en W. eerst in, doch onze bowlers zijn zeer goed op dreef en voor het totaal van 77 hebben allen een beurt gehad. Weer was het Oliver die de meeste wickets voor z'n rekening nam en 7 voor 33 zijn cijfers, die gezien mogen worden. Hans Spruyt stond hem goed ter zijde en nam de andere 3 wickets voor 27 runs. W5j dachten reeds gewonnen te heb ben, want 77 runs is voor ons toch al heel - 2 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1926 | | pagina 2