REPKO A.F.C.' N.V. H. ontmoeting zal hij mij zijn instemming met plan en taak in welgekozen bewoordingen mededeelen. Mijn bedoeling is de eerste avond van dien aard in de derde week van Februari te doen plaatsvinden. Bewijzen van adhaesie worden gaarne om- qaand doch in ieder geval voor 29 Januari e.k. ingewacht door P. H. Vermeulen, P. Aertsz- Vertrouwende in het volgend Schakelnum mer gunstige resultaten te kunnen berichten teekent zich minzaam De M. v. d. 1 r. Onze lagere elftallen. Toen in 't vorig seizoen de Schakelredac tie mij vroeg een verslag over de lagere e tallen te schrijven, was dit mij een bijzonder genoegen; er waren toen immers niets als overwinningen te melden. Ditmaal is het net andersom, en de eene nederlaag volgt op de andere. Een gunstige uitzondering maakt ons vierde. Dit staat op de tweede plaats in zijn afdeeling en een kampioenschap is hier nog lang niet uitgesloten. Het is echter jammer, dat door opschuiving naar de hoogere elt- tallen dit elftal den laatsten tijd zooveel ver anderingen heeft moeten ondergaan en als na deze ijsperiode de voetbal weer zal rollen, zullen we erg nieuwsgierig zijn hoe dit elftal de competitie zal vervolgen. Aanvoerder Schooneboom zal echter zijn mannen wel een goed voorbeeld geven en z n enthousiasme werkt heel aanstekend, zoodat we. niettegen staande de aanmerkelijke verzwakking, toch nog hoop hebben. Met het vijfde is het anders gesteld. Be halve twee groote overwinningen (92 en 100), die bewijzen dat die elftal wel tot iets in staat is, en een gelijk spel, niets dan nederlagen. Het treurige van het geval is echter, dat deze nederlagen zeer gemakkelijk hadden kunnen worden voorkomen. De Kijkt naar Uw Hoed, leder ander doet het. REGULIERSB REESTRA AT 24 schuld ligt hier alleen bij de wegblijvers. Deze menschen schijnen niet te begrijpen, dat ze niet alleen hun elftal hiermede dupee ren, doch ook den naam van hun vereemgmg benadeelen. Een elftal van A.F.C. mag met met 9 of 10 menschen in 't veld verschijnen. Ook het zesde elftal lijdt aan deze ziekte. Dit heeft zelfs een wedstrijd verloren wegens niet opkomen. De Junioren hebben het ook nog met tot een overwinning kunnen brengen. Hier rijst echter de vraag: Hebben we eigenlijk wel een Junioren-elftal? Hier moet ontkennend worden geantwoord, want een elftal, be staande uit 5 of 6 Junioren, aangevuld met adspiranten, is geen Junioren-elftal en is na tuurlijk niet opgewassen tegen tegenstanders, die w e 1 allen ouder dan 16 jaar zijn. Het is te begrijpen, dat uit de adspiranten de besten in het Junioren-elftal spelen en dezen dus ook steeds met een zwakke com binatie verschijnen. Toch vallen hier nog twee overwinningen te noteeren. Het is jam mer, dat de meesten der jongens te klein van stuk zijn en niet genoeg doorzettingsver mogen" kunnen ontwikkelen. Een beetje hondenbrood en of paardenvleesch zou hier wonderen kunnen doen. Na een gedwongen rustperiode van eenige weken hopen we weer spoedig aan den slag te kunnen gaan en met aller medewerking zullen de resultaten zeker beter worden. De elftal-commissie zal zorgen voor zoo goed mogelijke elftallen, doch zij is volkomen machteloos als de spelers zelf tegenwerken en zonder afschrijving wegblijven. Slechts wanneer alle spelers het een eer vinden, voor A.F.C. uit te komen (n'importe welk elftal) kunnen wij betere resultaten tegemoet zien. S. Borsalino- en Wardhoeden ers KIEST RUDGE WHITWORTH II. c. VAN DEN BERG - 6 - in RIJWIELEN EN MOTORRIJWIELEN v/h A. Berveling HOBBEMASTRAAT 8 TELEFOON 20295 A.F.C.-crs. begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1926 | | pagina 6