Promotie 2e en 3e Elftal. Waar bij velen de meening voorzit, dat, zoolang ons 2e Elftal nog in de Res. 3e kl. zit het voor ons 3e elftal niet mogelijk is te pro- moveeren, hebben wij ons tot den N.V.B. gemeld om nadere informatie. Onze meening werd daarbij bevestigd, dat ons 2e of 3e elftal naar de hoogere afdeeling kunnen promoveeren. Onze Reds Band. Het keurige werk onzer Band op zoo vele avonden verricht vindt ongetwijfeld groote waardeering vooral ook bij hen, die steeds onze feestjes bijwonen. Wij sporen hen daarom aan, zich als do nateur der Band op te geven. De donatie, die slechts drie gulden per jaar bedraagt kan toch waarlijk geen bezwaar zijn. En aan den ande ren kant wordt de Band daardoor in staat ge steld zoowel haar repertoire als ook hare in-^ strumenten uit te breiden. Men kan zich daar toe opgeven aan den Heer W. Brusse, Vale- riusstraat 266, terwijl de Secretaris ook gaar ne bereid is ondersteunende leden door te geven. Athletiek. Het ligt in onze bedoeling, onze leden a.s. Zomer gelegenheid te geven de athletiek te beoefenen. Tot de voorbereiding daarvan zal eerst daags een Commissie benoemd worden. Het Bestuur houdt zich voor nadere adviezen nu reeds gaarne aanbevolen. Aanvangsuur der wedstrijden. In de officieele mededeelingen van den A.V.B. lezen wij, dat het de aandacht van het Bestuur niet ontgaan is, dat vele wed strijden te laat aanvangen. Vooral in dezen tijd nu het reeds zoo vroegtijdig donker is wordt men aangespoord vooral tijdig te be ginnen. Waar meerdere onzer spelers aan het euvel te laat komen, mank gaan, wijzen wij er hen- op, dat een beboeting voor te laat beginnen op de telaatkomers verhaald kan worden, ongeacht de maatregelen door het Bestuur te nemen. Gerehabiliteerd. A. P. van Leeuwen, Sarphatipark 110. genoodzaakt de leiding daarvan neer te leggen. Dat alle A.F.C.ers deze tijding met leedwezen vernomen zullen hebben, is dui delijk; Sijmen had immers De Schakel op een journalistiek zulk hoog peil gebracht en we ten te houden, dat ieder onzer met een zeke ren trots ons clubblad ook aan buitenstaan ders ter lezing gaf. Dat ons orgaan zulk een succes had, was echter niet alleen te danken aan Wit, doch ook aan zijn trouwe medewerkers en het is mij dan ook, bij de aanvaarding van mijn taak, een zeer groot genoegen te kunnen vermelden, dat Charley, Observer, Luyster- vinck, Speler, M. v. d. T. e.a. mij hun mede werking toezegden. Wij allen zullen trach ten. De Schakel op het peil te houden, waar op het blad thans staat. Betere belofte kan, meen ik, niet gedaan worden. J. H. WIJNAND. Een woord vooraf. Naar ,,De Schakel'' van 8 Jan. meldde, is Sijmen Wit, de man, die op eminente wijze sinds de oprichting van dit blad het redac teurschap waarnam, door omstandigheden Voetbal-Overzicht. Nauwelijks was de competitie weder in vollen gang, of de vorst kwam weer een spaak in het wiel steken, zoodat den afge- loopen Zondag de geheele competitie stil lag. De oogst is dan ook, wat de gespeelde wedstrijden aangaat, klein. Het derde heeft in 1926 in het geheel niet gespeeld, doch het eerste en tweede lieten meer van zich hooren. Ons eerste elftal begon met 3 Januari naar het gevreesde Hilversum te gaan. De uitslag was overeenkomstig de verwachtingen, en met een 03 nederlaag zochten onze ver-^ tegenwoordigers de kille boorden van den Amstel weer op. Het resultaat was vrij nor maal; de gastheeren speelden een goede partij voetbal doch ontsierden dit door te forsch te spelen. De wedstrijd tegen Donar behoort tot die matches, die je maar het beste doet, meteen te vergeten. Onze spelers deden het kalmpjes aan, doch gelukkig nog niet zoo kalm, of ze wisten met 42 van de Hilversummers te winnen. Het eenige, dat bij de gasten te prijzen viel, was hun geweldig volhouden. Van 01 maakten zij 11; na l-r*-3 liepen zij in tot 23, en wanneer Kali op een ge geven oogenblik zijn peinzende denkerskop niet juist daar gehouden had, waar de bal langs kwam, ons zoodoende met een stand van 42 verblijdend, dan was de uitslag nog lang niet zeker geweest. Ondertusschen heeft het eerste nu 13 punten uit twaalf wed strijden bij elkaar getrapt en blijft in de rang- - 2 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerdersl 'Lest r y iJT ijür jtt" "int «»i. v*»jg. tws#

Schakels (clubbladen) | 1926 | | pagina 2