- - Ijzerwaren en Gereedschappen J. L. H. SMITS Co. G. J. EILERS Co. den strafschap den stand op 51 te brengen. Zooals uit nevens-taanden competitiestand blijkt, staan we nu op de derde plaats en heb ben we momenteel drie verliespunten meer dan V.V.A. en twee meer dan Hilversum. De kans op de eerste plaats is dus nog niet ver keken, maar we moeten niet vergeten, dat ons nog een zeer zwaar programma wacht. Hilversum moeten we nog tweemaal ont moeten, voorts Hercules en Z.V.V. uit en in deze wedstrijden nog wel een veer zullen laten. We beschikken momenteel over een goede ploeg en wanneer alle spelers zich el- ken wedstrijd tot het uiterste geven, dan kan ons elftal zeker nog voor menige verrassing V.V A. thuis en het ligt voor de hand, dat we zorgen. Laten onze jongens beginnen a.s. Zondag tegen Hercules in Utrecht de 2 pun tjes in de wacht te slepen. Dan zijn we weer een groote stap verder op den goeden weg en blijven we zoodoende in de running voor de eerste plaats! We rekenen er op, dat alle trouwe A.F.C.-supporters het eerste elftal Zondag naar Utrecht zullen vergezellen en door hun aanmoedigingen er toe zullen bij dragen, dat de 2 puntjes mee terug naar Mokum worden genomen. Tweede Elftal. Het tweede heeft zijn leven gelukkig ge beterd en boekte deze maand 2 overwinnin gen. Van Ajax IV werd met moeite met 43 gewonnen. De zwaarste strijd was wel die tegen de Spartaan III. Daar de wedstrijd van het eerste tegen Kampong niet doorging, kon Grimberg van de partij zijn, terwijl toen na enkele minuten spelen Bolten wegens een ernstig kwetsuur moest uitvallen, ook V/y- benga kon meedoen, zoodat de Spartanen het niet erg troffen. Tegen het spel van de wing WybengaGrimberg waren de roodbroeken niet opgewassen en voortdurend verkeerde het Spartaan-doel dan ook in gevaar. Ook de linkervleugel Knopper-Lungen was uitne mend op dreef en was deze ten slotte het productiefst, daar beide spelers 2 fraaie goals voor hun rekening namen. We wonnen ten slotte welverdiend met 62. Het was jam mer, dat tegen het einde eenige Spartaan spelers door ruw spel den uitslag trachtten te forceeren, zoodat de scheidsrechter zich zelfs genoodzaakt zag een hunner het verder mede spelen te ontzeggen. Het tweede elftal heeft door deze overwin ningen zijn positie aanmerkelijk verbeterd en indien er op deze wijze wordt verder ge speeld, is de kans op de eerste plaats nog lang niet verkeken. Vooruit reserves, zorgt er voor, dat jullie dit seizoen weder promoveeren naar de Reserve Tweede Klasse, want de Reserve Derde is geen afdeeling, waarin A.F.C. II thuis behoort! Derde elftal. Ook de mannetjes van Haasdijk houden zich best. Eerst werd Amste II met 91 ingemaakt en vervolgens werd op eigen ter rein revanche genomen op O.D.E. II, dat na zwaren strijd met 21 het onderspit moest delven. Kris Kreugel zorgde hier voor de 2 goals. De mooiste overwinning was wel de uitwedstrijd tegen West Frisia II in Enk huizen. Ondanks een vermoeiende reis per „huifkar" werden de reserves van de club van Pa Dade met 30 geklopt, hetgeen zeer zeker een buitengewone prestatie mag heeten. Jl. Zondag moest ook D.E.C. III er met 41 aan gelooven. Deze overwinning was echter niet zco gemakkelijk als de cijfers zouden doen vermoeden. Een kwartier voor tijd ston den onze jongens nog met 10 achter. Toen wist Kreugel eindelijk gelijk te maken, terwijl kort daarop Hartog na een fraaie soloren Warmoesstraat 42, Amsterdam. OP ELK GEBIED Kalverstraat 43, Amsterdam A.F.C.-Shirts Jerseys Echte Hotspurschoenen en Shillcockschoenen Belangrijke Bondsreductie "VB L 88 (Westeinde 23) - .3 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1925 | | pagina 3