Ijzerwaren en Gereedschappen 1 G. J. EILERS Co. J. L. H. SMITS Co. deeld, worden in hun eigen belang aange maand zooveel mogelijk des Zaterdagsmid dags te komen oefenen, opdat de Elftal-Com missie zich omtrent hun capaciteiten een oor deel kan vormen. Elftal-Commissie. De aanvoerders der elftallen worden uitge- noodigd de vergaderingender Elftal-Com missie des Maandagsavonds in Café Eggers bij te wonen. Het A.R.O.L.-Tournooi. Ook dit jaar is het tournooi om den AROL-Beker in alle opzichten weder een groot succes geweest. Deze wedstrijden blij ken bij het Amsterdamsche publiek zeer in den smaak te vallen en worden zoo langzamer hand algemeen beschouwd als de officieuse opening van het Amsterdamsche voetbal seizoen. Het terrein zag er keurig uit, de tribune, het clubhuis, het hek en de omrastering prijk ten in nieuwe frissche kleuren en de vele kleurige vlaggen, tintelende in de warme Augustus-zon, gaven het geheel een feeste lijk en vriendelijk aanzien. Ondanks de con currentie van het Stadion, waar de finale van de 100 K.M. met motorgangmaking werd ver reden, warein den eersten dag nog een kleine drieduizend toeschouwers aanwezig, die een drietal wedstrijden te zien kregen, waarvan er twee een verrassing opleverden. Het kranige V.V.A. slaagde er namelijk in na zwaren strijd R.C.H. met 32 te slaan. Wel waren de Haarlemmers technisch de meerderen, doch hun schieten was al heel zwakjes. V.V.A. speelde als gewoonlijk een enthousiast doortastend spel en wist geheel onverwacht de bekerhoudster te wippen. Ver volgens moest Z.A.C. tegen Blauw Wit met 20 het loodje lijden. Dit was wel de beste wedstrijd van den dag. De Zwollenaars ga ven aardig partij, doch konden het ten slotte tegen de Zebra's niet bolwerken. Ten slotte traden onze jongens in het strijdperk tegen de Spartaan. Hoewel de Spartaan reedis vrij spoedig een voorsprong van 2 goals had, wisten we eindelijk een tegenpunt te maken. Na de hervatting slaagden we er in den gelijk maker te forceeren. Er ontspon zich nu een spannende strijd, met goede kansen aan beide kanten, waarvan echter geen gebruik gemaakt werd. Als echter Wolters kort voor het einde weder een kans krijgt, weet hij deze te benutten en brengt ons met een 32 over winning in de volgende ronde. Den tweeden dag, 30 Augustus, was het nog drukker dan de week te voren. Wij speelden nu tegen D.E.C. en eerst met groote moeite konden we er in slagen een magere 10 overwinning te behalen. Het was een weinig fraaie vertooning, waarin vrij ruw, dikwijls zelfs te ruw spel vertoond werd. Blauw Wit wist vervolgens na zwaren strijd V.V.A. met 21 te kloppen, zoodat dus Blauw Wit en A.F.C. in de finale kwamen. Gedurende de nu volgende pauze werd een demonstratie van politiehonden gehouden, welke zeer in den smaak van het aanwezige publiek scheen te vallen. Daarna kwam de strijd van den dag, de match A.F.C.Blauw Wit. Blauw Wit, dat het voordeel van den wind heeft, is aanvankelijk iets sterker. Onze achterhoede, die in puike conditie is, geeft echter niet thuis, terwijl onze voorhoede ook niet stil zit, doch Schindeler voortdurend werk bezorgt. Het spel gaat vrijwel gelijk op, zood'at de rust komt met nog blanken stand. Na de hervatting zijn we sterk in den aanval en de Blauw Wit-achterhoede moet alle zei len bijzetten om doelpunten te voorkomen. Als de scheidsrechter ons bij het Blauw Wit- Kalverstraat 43, Amsterdam A.F.C.-Shirts Jerseys Echte Hotspurschoenen en Shillcockschoenen Belangrijke Bondsreductie "TBBS Warmoesstraat 42, Amsterdam. OP ELK GEBIED - 3 - (Westeinde 23) r A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1925 | | pagina 3