Officiëele Mededeelingen. Adresveranderingen. Adresveranderingen gelieve men direct op te geven aan den Secretaris, Postbus 791. Schakel. Zijdie ons clublad niet geregeld ontvan gen, worden verzocht hiervan omgaand ken nis te geven aan den Secretaris. Voor de aanvoerders. De aanvoerders der elftallen worden ver zocht die ruilformulieren (met opgave van eventueele wegblijvers en spelers, die te laat gekomen zijn) zoo accuraat mogelijk in te vullen, en de boeken 's Zondags vóór 8 uur af te geven of te laten bezorgen bij Café Eggers, Koninginneweg 212. Verder is het gewenscht, dat de aanvoer ders der elftallen zich 's Zaterdags op club avond overtuigen van de samenstelling hun ner elftallen, waarmede zij den volgenden dag moeten uitkomen. Niet opkomen of te laat aanwezig zijn. Reeds nu moest aan eendge spelers een waarschuwing gezonden worden, omdat zij bij een competitiewedstrijd wegbleven of te laat aanwezig waren. Men zij er op bedacht, dat het Bestuur ernstig voornemens is tegen dit euvel krachtig op te treden. Behalve de reglementaire boete, zal men, bij wegblijven zonder tijdige afschrijving, voor eenigen tijd van het spelen van wedstrijden worden uit gesloten. Identiteitskaarten. Nog steeds zijn alle identiteitskaarten niet ingezonden. Ook stuurden nog niet allen, die geen kaart hebben, hun foto's op. Men is van het spelen van wedstrijden voor de lagere elftallen ten eenenmale uitgesloten, als mendieze formaliteiten niet heeft vervuld. Ook zij, die er "niet zeker van zijn, of zij in het derde dan wel in het vierde elftal zullen uit komen, gelieven hun kaart of 2 gelijke foto's op te zenden. Zij zullen dan zich zelf teleur stellingen besparen. Clublied. Het ligt in de bedoeling eerstdaags een prijsvraag uit te schrijven voor het vervaardi gen en componeeren van een passend A.F.C.- Clublied. Hierover volgen in den volgenden Schakel nadere bijzonderheden. Onze dich ters en componisten kunnen echter reeds thans aan den arbeid tijgen. AROL-Wedstrijden. De AROL-wedstrijden hebben weer een schitterend verloop gehad. Het Bestuur zegt allen, die hebben meegewerkt aan het ver krijgen der in alle opzichten goede resultaten, hiervoor hartelijk dank. Huisbezoek. Ter voorkoming van onnoodig huisbezoek, gelieve men er rekening mede te willen hou den, dat de Secretaris steedis des Zaterdags op clubavond te spreken is. Buitenlandsche Tour. Het ligt in de bedoeling in het voorjaar (einde Mei of begin Juni) met ons elftal een buitenlandschen tour te maken. Behalve de spelers kunnen ook andere A.F.C.-ers dit tripje, dat naar wij ons voorstellen een week zal duren, meemaken. Natuurlijk kan hierover nu nog niet veel worden medegedeeld. Men houde echter bij het kiezen zijner vacantie met dit plan rekening. Zij, die hierover nu reeds wekelijks of maandelijks een bedrag willen reserveeren, kunnen dit bij den 2en Penningmeester stor ten, die dit spaarfonds onder zijn beheer neemt. Gelden aldaar gestort, blijven natuur lijk persoonlijk eigendom, met dien verstande, dat men er alleen over kan beschikken, wan neer de tour aanvangt. Clubavond. Onze clubavonden worden weder gehou den in de achterzaal van Café Former, Kleine Gartmanplantsoen. Wij wekken vooral ook onze nieuwe leden op deze te bezoeken. Daar heeft men dan gelegenheid met vele A.F.C.- ers nader kennis te maken. Algemeene Vergadering. De in art. 73 sub A bedoelde Algemeene Vergadering zal gehouden worden op Zater dag 26 September in een der zalen van Café Parkzicht. Op deze vergadering zal o.a. moeten wor den voorzien in de vacature van len Penning meester, wijl de huidige functionaris, om redenen van particulieren aard, zijn functie niet kan blijven waarnemen. Het spreekt van zelf, dat het heengaan van den heer Bosch door ons bijzonder betreurd wordt; we eerbie digen de redenen echter volkomen. Nadere convocatie met agenda wordt den leden nog toegezonden. Indeeling in elftallen. Spelers, die nog niet in een elftal zijn inge- - 2 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1925 | | pagina 2