Café „MODERNE" Leidscheplein 19-21 Amsterdam G. J. DE BOER Het Ajax totaal werd 120. Harms bowlde 6 voor 52, Buijs 4 voor 35 en H. Prent 0 voor 31. Ozne tweede innings leverde 55 runs op, waarvan H. Prent 15. We verloren dus met innings en 14 runs. Het vierde elftal. Uit den aard der zaak is dit wel ons zwakste team en kan men van deze beginnelingen het eerste jaar niet direct groote successen verwachten. Toch wordt ook hier met animo gespeeld en werd zelfs van V.R.A. Ill met innings gewonnen. V.R.A. scoorde eerst 79 (O. Cornelissen 2 voor 15, Buys 4 voor 36, Swaab 2 voor 16 en H. Prent 1 voor 3). Wij bereikten een totaal van 140, waarvan O. Cornelissen 60, H. Prent 10 en Kappel- hoff 28. De tweede innings van V.R.A. le verde slechts 42 runs op; nu bowlde Swaab 6 voor 18. O. Cornelissen 1 voor 10 en Buys 3 voor 14. Tegen Albion 2 werd met 10 menschen met innings verloren. Albion maakte er 152 (H. Prent 4 voor 49, O. Cornelissen 3 voor 47, van Lierop 3 voor 30 en Kappelhoff 0 voor 9). Onze totalen bedroegen 42 en 50. Alleen O. Cornelissen kwam beide innings in de dubbele cijfers en scoorde 10 en 19. De returnmatch tegen V.R.A. 3 op 1 Juni werd helaas verloren. V.R.A. sloeg er 66 bij elkaar (Buys 7 voor 28, H. Prent 2 voor 20, W. de Jongh 0 voor 1 en O. Cornelissen 1 voor 11), waarop wij met 51 antwoordden, waarvan Kappelhoff 12. Nog werd aan een tweede innings begonnen, doch toen V.R.A. 57 runs zonder wicketverlies bij elkaar had, werd de wedstrijd gewonnen gegeven. W. Op stap met de Juniores. Onverwachts viel mij de eer en het ge noegen ten deel door het A.F.C.-Bestuur uitverkoren te worden de Hoop der Toe komst onzer dierbare vereeniging naar Utrecht te mogen begeleiden naar het Juni- ores-Corinthians Tournooi. Als zeer zeld zaam exemplaar van het genus echtgenoot en vader dreigde ik met een hungerstrike, als ik dezen verren tocht niet in gezelschap van mijn aanhang mocht maken, zoodat een optocht van 2 ouders, 11 zonen en 2 doch ters, last not least vergezeld van 1 oom zich naar de Domstad opmaakte. Aldaar behouden gearriveerd, werden we onder leiding van een conducteur, die blijk baar vroeger in het sardine-bedrijf werkzaam was geweest, keurig in een tramwagen ver pakt en bereikten we stipt op tijd het Her cules-terrein. Spoedig verkleed verschenen onze juniores op het speelveld, in de hoop even de beenen wat los te kunnen trappen, doch moesten ze tot hun teleurstelling en verbazing wachten, tot de locale veldwachter kwam zeggen, dat de karktied veurbai was en ze nou den bal wel een skupske mochten geven; voor een stad als Utrecht toch nog wel wat wonder lijk. Al heel vlug klonk het fluitje.voor aantre den en nam de eerste strijd, n.l. tegen de Kampong-Juniores, een aanvang. Dank zij het welwillend wegblijven der diverse inval lers rustte op schrijver de taak zijn ruim 90 kilo als grensrechter langs het lijntje voort te bewegen, echter met het gelukkige resul taat, dat hij tenminste ongestoord het spel van nabij kon volgen. Reeds dadelijk blijkt, dat onze jongens hun tegenstanders ver de baas zijn. Tot doelpunten wil het echter niet komen, daar in de voorhoede de noodige samenwerking ontbreekt. Kampong ontsnapt nog net aan het gevaar als Charles Lunge hard tegen de paal schiet. Echter blijkt dit slechts uitstel van executie, daar Charles dit een oogenblik later herhaalt, doch Lally Du- son er nu als de kippen bij is en den bal in het net loopt. - 5 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1925 | | pagina 5