A.F.C.' Af c 22 Februari. Ons vijfde, op bezoek bij D.S.O. 2, wist daar op een vrijwel onbe speelbaar terrein een 91 overwinning te behalen, hiermede het begin makende van een formidabele eindspurt. Terwijl onze ad- spiranten, schijnbaar nog niet bekomen van hun overwinning op de Meteoren, het tegen Z.F.C. met 71 moesten afleggen. 1 Maart. Ter uitwissching van het ons aangedane onrecht in den „beprotesteerden" wedstrijd van het 4e XI tegen Ahrends 2, destijds met 42 verloren, had een nieuwe ontmoeting plaats. De Ahrenden, die toch geen kampioenschapskansen meer hadden, verschenen slechts met 9 man en gaven zich niet zooveel moeite om te winnen. Het resul taat was dan ook 31 in ons voordeel. Het vijfde gaf weinig verheffends te zien in den wedstrijd tegen Wilhelmina Vooruit 3, alhoewel dit modderballet in een 131 overwinning voor ons eindigde. Het 6e XI. versterkt met eenige Juniores, speelde een aantrekkelijken wedstrijd en wist den kampioenscandidaat Pluvius 2 met 40 de baas te blijven. De strijd tusschen onze adspiranten en die van D.W.S. bleef doelpuntloos; jammer dat Tienstra een strafschop miste. 8 Maart. Het vijfde was weer bijzonder op stoot en wist 9 maal het Swift-net te vin den en tegenpunten te voorkomen. Het is te betreuren, dat het terrein te smal bleek voor onze spelers, om hun capaciteiten ten volle te kunnen ontplooien; anders was dien dag ongetwijfeld een nieuw record gevestigd. Het zesde bevocht in een onsamenhan- genden wedstrijd een 32 zege op D.S.O. 3. 15 Maart. De adspiranten ontvingen Blauw Wit, maar moesten ondanks hard werken het onderspit delven. 22 Maart. Wederom, hoewel op het kantje af, verloren onze adspiranten tegen V.V.A. met 21. Evenwel, vergeleken met den aanvang van het seizoen, is werkelijk eenige vooruitgang te bespeuren in dit elf tal. We twijfelen er dan ook niet aan, of het volgende jaar zullen onze jongens een veel dragelijker figuur slaan. 29 Maart. Het zesde laat weer eens van zich hooren en boekt een 170 overwin ning op Luxor 2. Deze laatsten pasten een fnuikend afvalsysteem toe en speelden op het laatst i.p.v. met 11 met 4 man. Het is daarom nog te verwonderen, dat het geen 700 is geworden. Het 4e XI is thans uitgespeeld en kam pioen van zijn afdeeling, met een verschil van 5 punten op No. 2. Een zeer knappe prestatie, gezien het krachtsverschil van de bovenste 5 clubs niet zoo bijster veel uit eenliep. Het vijfde, eveneens uitgespeeld, zit op de kampioenswip. Verliest Blauw Wit 7 of speelt het slechts gelijk tegen Ahrends 3, dan is ook het 5e kampioen. Dit laatste is niet onmogelijk, want verliest Ahrends 3, dan degradeert het en ongetwijfeld zullen ze er daarom alles op zetten om een over winning te forceeren. Met belangstelling en hoop wordt dan ook deze ontmoeting tege moet gezien. Zijn we wel ingelicht, dan had reeds Zondag 1.1. de beslissing moeten val len. Blauw Wit stond met 8 spelers, terwijl Ahrends volledig was. Maar de scheids rechter was onze pechduivel en liet tever geefs op zich wachten. Het zesde staat er, zooals men zien kan, ook zeer rooskleurig voor. In 2 wedstrijden moet het 2 punten halen, wil het binnen zijn ten opzichte van zijn concurrent Overtoom 2. Het zou ons zeer verwonderen als dit onzen jongens niet gelukte. Ook de Juniores nemen een zeer eervolle plaats in, No. 3, onder Ajax en Blauw Wit. Alleen de adspiranten hebben ons in den steek gelaten. Dit is evenwel niet geheel Smokinghemden, - Boorden, Dassen, Sokken, enz. bij; N.V „r,. R EGU LI ERSB REESTRA AT 24 KIEST ers RUDGE WHITWORTH vers koopt Uw RIJWIELEN EN MOTORRIJWIELEN H. C. VAN DEN BERG v/h A. Berveling HOBBEMASTRAAT 8 TELEFOON 20295 7 A. F. C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1925 | | pagina 7