waartsen schieten venijnig en Alandt weet slechts met de grootste moeite verdere on heilen te voorkomen. Als nog een kwartier is te spelen, gaat ook Piet Bos mee naar voren, om ten minste te trachten een gelijk spel te forceeren. Het wil echter maar niet lukken en hoewel het Alkmaarsche doel voortdu rend in ernstig gevaar verkeert, blijft de zoo vurig gehoopte gelijkmaker uit. Nog een paar minuten zijn te spelen en dan gebeurt er wat we reeds gevreesd hadden. Een snelle uitval van de kaaskoppen, een voorzet van links en onhoudbaar vliegt het leer voor de tweede We hebben nu 6 punten uit 5 wedstrijden en staan op het oogenblik No. 3 op het rang lijstje. Alles is dus nog lang niet verloren; we staan nu 3 punten achter op No. 1 (Hol- landia) en indien er door al onze spelers hard en eendrachtig gewerkt wordt, moet het mo gelijk zijn dezen achterstand in te halen. We moeten nog tweemaal tegen Hollandia spelen en hebben ons lot dus zelf in handen. Er wacht ons echter nog een zwaar, ja zeer zwaar programma en iedere speler zal zich dan ook tot het uiterste moeten inspannen, willen we ons in de hoogere regionen hand- maal langs Alandt. We. zijn nu een geslagen elftal en als even later het eindsignaal klinkt, hebben we met 2-0 verloren. Het was wer kelijk zeer jammer, vooral waar de nederlaag niet ten volle verdiend was. Wel speelde Alcmaria een productiever spel, doch het liep ons dezen dag nu eenmaal niet mee. Als voor de rust de verdiende gelijkmaker ware ge komen, dan zou de strijd zeer zeker een ander verloop gehad hebben en zou het zeer de vraag zijn geweest, of Alcmaria de beide puntjes mee had genomen. haven. Laten onze jongens toonen, dat ze zich door een tegenslag niet laten ontmoedi gen en laten ze a.s. Zondag beginnen Bloe- mendaal een klinkenden nederlaag toe te brengen. Met het tweede elftal is het weer misère. Blauw Wit 3 te verliezen, terwijl ze zich op eigen terrein door R.C.H. 2 met niet minder dan 40 lieten inmaken. Tot de rust hielden ze braaf stand, doch na de hervatting wisten de Haarlemmers Merkelbach viermaal te passeeren. De combinatie in de voorhoede liet A. F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! Ons eerste elftal, dat D. E. C. met 2— 1 klopte.

Schakels (clubbladen) | 1924 | | pagina 3