~l VAN VANHUM MEYER Keizersgracht 537, Amsterdam Commissionairs in Effecten Verzilvering van Coupons TELEFOON 31543 Jac. DE BOER ens J. P. G. SCHRAGE.f Na een langdurig ziekbed is ons hooggeacht Eerelid, de Heer J. B. G. Schrage, den 23sten Augustus 1.1. in den jeugdigen leeftijd van 39 jaar te Bussum overleden, eene Weduwe en vijf lieve kinderen achterlatende. Bij onze jongere leden wellicht niet of althans weinig bekend, zullen daar entegen de oudere leden zich steeds gaarne den goeden, jovialen Ben her inneren. Zijn opgewekt humeur, zijn vriend- schappelijken omgang met allen, die met hem in aanraking kwamen, zullen zij zeker nooit vergeten. Van 1907 tot 1916 maakte Schrage als 2de Secretaris deel uit van het A. F. C.-Bestuur. Steeds trouw op zijn post, was hem nooit eenige arbeid te veel of te zwaar; het was inderdaad een genoegen met hem te mogen samenwerken. A. F. C. kon Ben destijds dan ook niet beter huldigen voor de vele be wezen diensten, dan hem het Eere lidmaatschap der vereeniging aan te bieden. Moge het de zwaarbeproefde familie eenigermate tor troost zijn te weten, dat zijn heengaan in de kringen van de A F. C. die hem zoo lief was diep betreurd wordt en dat allen, die het voorrecht mochten hebben zoo lang met hem samen te werken, oprecht deelnemen in dit smartelijk verlies. Zijne nagedachtenis zal door de A. F. C.-ers steeds in hooge eere ge houden worden. Beste, brave vriend Ben, rust in vrede! G. N. S. Meer scheidsrechters. De Scheidsrechters-Commissie van den A. V. B. verzoekt hiermede aan die A.F.C.- leden en -donateurs, die zich geroepen achten het voetbalspel daadwerkelijk als scheids rechter te steunen, zich aan te melden bij bovengenoemde commissie. Waar het helaas dikwijls voorkomt, dat wedstrijden niet kunnen doorgaan ten ge volge van het niet opkomen van H.H. scheids rechters of dat de competitie-leider voor meerdere wedstrijden geen scheidsrechter be schikbaar heeft en dus 22 jongelui, die er op hebben gevlast een prettige partij voetbal te spelen, teleurgesteld naar huis moeten gaan, is het absoluut noodzakelijk, dat de scheids- rechterslijst van den A. V. B. nog met meer dere plichtsgetrouwe functionarissen wordt uitgebreid en vandaar dit verzoek, dat ik hierbij doe aan alle A.F.C.-ers. Zeer zeker zijn er onder de oudere leden van A.F.C. velen, die den A.V.B. in dezen van dienst kunnen zijn en hoop ik van harte, dat deze heeren zich eens eenige middagen per sei zoen ter beschikking zullen willen stellen voor het genoegen van anderen, wat later zal blijken ook voor eigen genoegen te zijn geweest. Men bedenke vooral, dat het ook in het belang is van de A.F.C.-elftallen, die in den A.V.B. uitkomen, wanneer deze bond over een voldoend aantal arbiters de beschikking heeft. Gaarne stelt ondergeteekende zich voor het geven van alle gewenschte inlichtingen beschikbaar. De redactie van dit clubblad een woord van dank voor de welwillendheid, waarmede zij mij in de gelegenheid heeft gesteld alle A.F.C.-ers te bereiken. W. KATOEN, Voorzitter Scheidsrechters-Commissie van den A. V. B. - Alexanderkade 13. Specialiteit in PIJPEN Sigarenmagazijn SOPHIALAAN 49, AMSTERDAM tegenover EGGERS Telefoon No. 26003 IIIIIIIIIMIIIIIIIIHIIHIIIMIIimilMIIIIIIIIIIIIIIIMIIIIIHIIIMIII A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1924 | | pagina 8