Ijzerwaren en Gereedschappen Echte Hotspurschoenen a f 14. - Sterke Shillcockschoenen,, 7.75 J. L. H. SMITS Co. G. J. EILERS Co. zeker het U, ook ik jegens U en de clubleden van de A. C. C. koester, is het die mij zoo aangenaam heeft aangedaan. Ik geef U de oprechte verzekering, dat mijn huwelijk geen verandering zal brengen in mijn plichten jegens de A. C. C., integendeel, meer dan ooit hoop ik aan de wedstrijden deel te nemen en mede te mogen helpen onze club groot te maken. Ook mijn vrouw laat U door dezen haar hartelijken dank betuigen voor Uw fraaie en hartelijke attentie. Uw voortdurende vriendschap zeer op prijs stellend, verblijf ik gaarne A. C. SPRUYT. Tijdgebrek verhindert mij de beloofde averages over het afgeloopen seizoen te pu- bliceeren. Deze moeten dus tot het eerstvol gend nummer wachten. VETERAAN Do it now. Elders in dit altijd voor den waren A.F.C.- er belangrijk orgaan vindt men een op de laatstgehouden Algemeene Vergadering door den heer Broeksmit ingediende, en door ge noemde Algemeene Vergadering bij accla matie aangenomen motie, dewelke den H.H. leden en adspiranten der A.F.C. uitnoodigt omgaand een bijdrage van resp. 5.en 2.50 te zenden, ter bestrijding der onkosten, onvermijdelijk verbonden aan de waardige viering van het dertigjarig bestaan onzer ver- eeniging. Waar deze motie het resultaat was van een langdurig debat betreffende het voorstel der voorloopig benoemde Feest-Commissie, tot heffing van een hoofdelijken omslag ter grootte van dezelfde bedragen, achten de inmiddels afgetreden leden dier commissie het niet overbodig zeer bijzonder de aandacht onzer leden op deze motie te vestigen. Deze Warmoesstraat 42, Amsterdam. J- OP ELK GEBIED. motie toch belichaamt de meening der Alge meene Vergadering in tegenstelling met die der Feest-Commissie. Wij n.l. waren en zijn van meening, dat door vrijwillige bijdragen het benoodigde bedrag niet zal worden ver zameld. De Algemeene Vergadering gaf door het verwerpen met groote meerderheid van stemmen van ons voorstel tot heffing van een hoofdelijken omslag o.i. te kennen, öf dat een feestelijke herdenking van dit uiterst be langrijk gebeuren overbodig is, öf dat het enthousiasme onzer leden zóó groot is, dat zonder eenigen drang de benoodigde gelden bijeen zullen komen. Waar wij het eerste niet willen veronderstellen, het laatste echter niet kunnen gelooven, is thans het woord, of liever de daad aan onze werkende, onder steunende, buiten- en adspirantleden. In het volle vertrouwen, dat zij ons pessi misme beschaamd zullen maken, in welk ge val wij niet zullen nalaten ons ongelijk ruiter lijk te erkennen, wijzen wij, met het oog op den korten tijd van voorbereiding, die nog rest, op de opwekking als bovenschrift boven dit artikel prijkende. Zoo zij het! De afgetreden leden der voorloopige Feest-Commissie: P. H. VERMEULEN. S. L. WIT. WESTEINDE 23, AMSTERDAM minus de 10 A.F.C.-reductie. „Do it now!" en zorgt, dat voor we 14 dagen ouder zijn, wij met beschaamde kaken, doch met vreugde in het hart, moeten erken nen: We hebben ons vergist. De A. F. C. bestaat niet louter uit lauwen en lakschen, het meerendeel der leden parasiteert niet op groote bijdragen van enkelingen, doch alle A.F.C.-ers, zonder onderscheid, oud en jong, groot en klein, voelen warm voor onze ver- eeniging en toonden dit door omgaande toe zending hunner bijdragen. IMPORTEURS DER 7 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1924 | | pagina 7