WEDSTRIJD-PROGRAMMA le Elftal 2e Elftal 3e Elftal 21 Sept. 28 5 Oct. 12 19 26 2 Nov. 9 16 23 30 A. F. C.Zandvoort D. E.C.-A.F. C. A.F C.West-Frisia W.F. C.-A.F.C. A. F. C. - Alcmaria Victrix Bloemendaal—A. F. C. Z. V.V.-A.F.C. A. F. C. Hollandia Q.S. C—A.F.C. Zandvoort—A. F. C. A. F.C.-D. E.C. Blauwwit 3—A. F. C. 2 vrij vrij A.F.C.2-R.C.H.2 W. F.C.2-A.F. C. 2 A. F. C. 2Stormvogels 2 A. F. C 2—Ajax3 Hollandia 2—A. F.C. 2 A.F.C.2-Watergraafsm. 2 A. F. C. 2Blauw Wit 2 vrij Z.F.C.3-A.F.C 3 A. F.C. 3—O. DE. 2 vrij A. F. C. 3—Spartaan 3 S. D. W. 2—A.F. C. 3 A F.C.3Amstel 2 Alcmaria Victr. 2-A. F. C. 3 vrij Z.V. V.2-A.F. C. 3 A.F.C 3—Z.F.C.3 O. D. E.2-A. F.C,3 Clubavonden. We hebben een gelukkige greep gedaan, waarmede we ons wel mogen feliciteeren. Dank zij de aangename relaties, die eenige onzer vooraanstaande leden onderhouden met de Biljardvereeniging 1919 hebben wij dezen winter op Zaterdagavond de beschikking ge kregen over het clublokaal van deze veree- ni9ing. dat gevestigd is in. Huize Former, Kleine Gartmanplantsoen 79, den meesten onzer leden (vooral de dansekaters) wel be kend. We hebben daar de beschikking over een geheel afgesloten, keurig gemeubileerd zaal tje, gemakkelijke stoelen, een telefoon, 4 prachtige biljards alsmede een groote match tafel, bridge-tafeltjes, enfin, te veel om op te noemen. We hebben nu dus eindelijk een localiteit, waar iedere A.F.C.-er zich onge twijfeld direct zal thuis gevoelen en die ons weer herinneringen in het leven zal roepen aan de oude „beruchte" avonden in de Oude Karseboom en de gezellige avondjes op het bovenzaaltje van de Ysbreker. En om het feest compleet te maken, zal er nog een piano worden geplaatst, om bij voorkomende ge legenheden de stemming nog wat te ver- hoogen. Het zaaltje wordt geheel belangeloos aan ons afgestaan en we kunnen de heeren van „1919" dan ook niet genoeg dankbaar zijn voor hun vriendelijke gastvrijheid. Het eenige waarvoor wij moeten zorgen is het is eigen lijk onnoodig dit nog te zeggen) dat het aan wezige materiaal niet beschadigd wordt. De biljardbeginnelingen oftewel krukken zullen dus geen gebruik mogen maken van het groote matchbiljard en zullen ook slechts de overige tafels mogen bespelen, indien dit geen direct gevaar voor hun omgeving alsmede het biljardmateriaal oplevert. Ook mag met de aanwezige eigen queues van de leden van 1919 niet gespeeld worden. De leden willen zich dit wel in het oor knoopen. Het Bestuur zal een commissie in het leven roepen, die toezicht op de clubavonden zal houden en die tevens de regeling van de diverse dit jaar te houden bridge-, biljard- en kien-concoursen in handen zal nemen. Ten slotte nog de mededeeling, dat voor het bespelen der biljards 60 ets. per uur be rekend wordt. We twijfelen er niet aan, of het gezellige milieu zal er toe bijdragen dat onze club avonden als vanouds weder zeer en zeer druk bezocht zullen worden en dat daar weer de bekende opgewekte stemming zal heerschen, welke vroeger steeds het kenmerk van onze Zaterdagavondbijeenkomsten geweest is. Zaterdag a.s. 20 September zal de eerste clubavond worden gehouden. Dus, allen op naar Former op het Leidscheplein! Dertigjarig Jubileum. Het voorstel van de voorloopige Feest commissie, een hoofdelijken omslag van 5.- per werkend lid en 2.50 per adspirant-lid ten bate van de Feest-Commissie te heffen, werd op de d.d. 13 September j.l. gehouden Jaarlijksche Algem. Vergadering verworpen. Diverse leden gaven ter vergadering hun meeningen pro en contra te kennen en de ampele besprekingen werden ten slotte samengevat door aanneming van de hierna volgende motie: A. F. C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1924 | | pagina 5