II Maal'! Industrie Metawigiig CAFÉ-RESTAURANT digde ook deze ontmoeting in een 00. Om tijd te sparen werd van loting afgezien. Na deze „note gaie" kregen we de finale Blauw WitR.C.H. Aanvankelijk wogen beide partijen vrijwel gelijk tegen elkaar op, maar langzamerhand kwam R.C.H. wat in de meerderheid en wist kort voor rust de leiding te nemen. Vermelding dient nog, dat Blauw Wit een strafschop miste. Na de hervatting maakt Blauw Wit gelijk, doch dan is het met de Amsterdammers gedaan en R.C.H. weet nog tweemaal te scoren. Het einde komt met 3.1 voor R.C.H., dat hierdoor de beker 1 jaar in zijn bezit krijgt. Na afloop reikte Schaf den Haarlemmers den beker uit en overhandigde hij den R.C.H.-spelers elk een gouden voetballetje, terwijl ZAC, Ajax en Blauw Wit ieder een medaille kregen. Zoo behoort dit prettige tournooi, dat lang zamerhand in Amsterdam en ook daarbuiten bekend begint te geraken, weder tot het ver leden. Laten we hopen, dat het a.s. jaar een even groot succes zal zijn. W. Van de Muziek-afdeeling. 4 September opende de muziekafdeeling het nieuwe winterseizoen met een zeer geani meerde repetitie der Reds' Band. In plaats van den heer C. Dijkstra, die tot onze spijt naar het buitenland vertrokken is, werd tot muzikaal leider de heer G. Bosch gekozen. Het Bestuur loopt met plannen rond tot oprichting van een strijkje, ten einde niet alleen moppen te spelen, maar ook een mu zikaal hooger doel na te streven. Helaas stuit het hierbij op een tekort aan leden. Vooral wat de strijkinstrumenten betreft is de bezetting nog gering. Het Bestuur spreekt de hoop uit, dat de A.F.C.-ers violisten zich dus niet verder uit vrees voor een slecht figuur zullen terughouden, doch de muziek afdeeling zullen steunen in haar streven 18 Januari 1925 zoo waardig mogelijk voor den dag te komen. Namens het Bestuur: E. E. LEVENBACH. Van den Penningmeester. Ondanks den dringenden oproep in de laatste „Schakel", zijn nog vele leden in ge breke gebleven de verschuldigde contributie over dit seizoen te voldoen. Einde van deze maand zullen de terug gekomen kwitanties ten tweeden male ter betaling worden aangeboden. Men gelieve ter voorkoming van verdere kosten er voor te zorgen, dat de kwitanties thans zonder mankeeren worden betaald. Is men zelf niet thuis, dan is het toch een kleine moeite het geld achter te laten. Men wordt er nogmaals op attent gemaakt, dat wie zijn contributie niet heeft betaald, geen vrijen toegang meer tot onze wedstrijden heeft. Het is dus in het belang van elk lid de verschuldigde contri butie zonder verder uitstel te betalen. Namens het Bestuur, J. G. M. BOSCH, Penningmeester. Correspondentie-adressen. Brieven en stukken, bestemd voor het Secretariaat en de Elftal-Commissie, te rich ten tot den Heer I. H. Galavazi, Nassau- kade 129. Telefoon 46938; voor den Penningmeester tot den Heer J. G. M. Bosch, Jac. Obrechtstraat 12; voor het Secretariaat van de A. C. C. tot den Heer G. H. van Arem Jr., Valerius- straat 99; voor den Administrateur van de „Reds Band" tot den Heer E. E. Levenbach, Sophialaan 43. HUIZE „PARKZICHT Bezorging aan huis zonder eenige prijsverhooging Opslagplaatsen Sloterstraatweg AFDEELING BRANDSTOFFEN ir 12 STADHOUDERSKADE HOBBEMASTRAAT N.V. Drukkerij ,,'t KOGGESCHIP", Amsterdam

Schakels (clubbladen) | 1924 | | pagina 12