Ieder goed A.F.C.-er begrijpt dus, dat hij in het belang van de club van dit zomer feest niet mag wegblijven. Maar wie zou daar dan ook aan denken? Niemand immers, want het idéé, een bal-champêtre voor A.F.C., is unique en aanlokkelijk. Een zaal, waar 400 paren tegelijk kunnen dansen, een heerlijke frissche serre en een tuin sierlijk opgetuigd door ritsjes lampions. Muziek, dansmuziek, sentimenteele muziek en dan... neen, ik mag niet uit de school klappen, dan zijn er nog een paar attracties. En waar zal dit feest plaats hebben en wanneer? Zaterdag 5 Juli, in het Y-pavil- loen. Het beginuur hebben we nog niet vast gesteld, maar ik mag wel verklappen, dat we de huissleutel best thuis kunnen laten. Want, nietwaar, we moeten toch den zon zien opkomen boven de Zuiderzee! Voor hen, die echter niets voor een och tendwandeling voelen, wil ik wel even mede- deelen, dat we tot vier uur permissie heb ben, dat allen samen op één pont over kun nen (deze vaart om de 20 minuten) en dat we in besprek zijn met een autobusmaat schappij, die bereid is de tengevolge van overinspanning flauw gevallen paren, door middel van speciale hotsmachines weer bij en thuis te brengen. Maar, voor wat hoort wat. Dit avondje kost geld, zooveel, dat we het risico niet mogen loopen, dat het op dien avond op de een of andere listige manier wordt opgebracht. Derhalve zal een entrée worden geheven, evenwel een zeer matig entrée, indien men in aanmerking neemt het buitengewone dat zal worden geboden. Teneinde op den avond zelf geen last te hebben van hevig gedrang voor de tourni quetten, hetgeen met het oog op de warmte ook minder gewenscht zou zijn, heeft de Feestcommissie gemeend de kaarten van te voren beschikbaar te moeten stellen en wel tot de volgende prijzen: voor een junior- of adspirantlid 0.60 voor een lid, junior- of adspirantlid met één dame 1,20 voor introducé's (heer of dame) 1,20 (per persoon) Op den avond zelf zullen de prijzen res pectievelijk 0,75 en 1,50 bedragen. Dit fantastisch dansfestijn belooft „etwas noch nicht Dagewesenes" in de geschiedenis van A.F.C. te worden en de Feestcommissie rekent er dan ook op, dat de aanvragen voor kaarten in grooten getale zullen binnen komen. Waar er ruimte te over is, zullen ditmaal introducties op ruimen schaal wor den verstrekt. Gezien de in Amsterdam heerschende dansdolheid, vertrouwt de Feestcommissie, dat het aantal aanvragen enorm zal zijn en verzoekt zij bij deze alle A.F.C.-ers voor dit zomerfeest een gepaste propaganda bij hun kennissen en vrienden te maken. De kaarten kunnen tegen betaling worden afgehaald bij den heer P. H. Vermeulen, Universiteitsboekhandel, Grimburgwal 11, terwijl schriftelijke aanvragen, onder bijslui ting van het betreffende bedrag, moeten worden gericht aan den Heer S. L. Wit, le Helmersstraat 48. Uitdrukkelijk wordt hier bij nog opgemerkt, dat aan verzoeken om kaarten zonder begeleidende remise geen gevolg kan worden gegeven. Bij schriftelijke verzoeken om introducties gelieve men voorts de namen der introducé's te willen vermelden. De Feestcommissie behoudt zich het recht voor in speciale gevallen introduc ties te weigeren. Verder zal de Heer E. E. Levenbach, Sophialaan 43, zich speciaal belasten met het distribueeren der kaarten voor de junio res en adspiranten. Op een drukke nering rekent DE FEESTCOMMISSIE. Ik ben tenslotte toch voor m'n pleizier lid Het is een feit van algemeene bekendheid, dat de laatste competitiemaanden bij de lagere elftallen van A.F.C. een treurige wanorde viel te constateeren. In den vorigen Schakel hebben wij hierover in „Achterstallige contri buties en nog wat" reeds kunnen lezen en eindigde de schrijver zijn artikel met „Het woord is thans aan de leden". Welnu, ik ben een van die leden en wil van de gelegenheid gebruik maken ook iets over de zaak te schrijven. De vraag is: „Hoe verklaart men, dat de laatste maanden onze lagere elftallen schan delijk incompleet en zonder enthousiasme ge speeld hebben, en hoe zien we kans dit het volgende jaar te voorkomen?" Wat het eerste gedeelte van deze vraag betreft, hiervoor moet ieder speler maar eens een conferentie met zichzelf beleggen, met de volgende punten op de agenda: le. Heb ik me in September bereid verklaard voor de A.F.C. te spelen? Heb ik nooit voor het een of ander wisse wasje afgezegd? 2e. r j A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders! ÜOp ■■JMMFmJ--

Schakels (clubbladen) | 1924 | | pagina 4