Ter voldoening aan het bepaalde in art. 76 H.R., kunnen wij aan het bovenstaande toevoegen, dat alle leden der bovengenoem de commissies zich wederom herkiesbaar hebben gesteld, terwijl geen der werkende leden van het recht om vóór 15 Mei candi- daten te stellen, gebruik heeft gemaakt. Can- didaten voor de diverse functies zijn dus: Bestuur le Voorzitter G. N. Scheepens. 2e Voorzitter A. F. de Vilder. Penningmeester J. G. M. Bosch. le Secretaris I. H. Galavazi, 2e Secretaris E. van Ooy. Commissaris v. Materieel C. J. de Vilder. Commissaris N. Huyer. Elftal-Commissie A. N. Scheepens. J. G. M. Bosch. S. L. Wit. I. H. Galavazi. Enquête-Commissie H. G. van Arem. E. Cornelissen. N. Selles. Th. P. Vollbracht. K. de Waal. Kas- en Archief-Commissie Leden Joh. D. Immig. J. F. Scheepens. L. K. Butöt. Plaatsvervangende leden: C. van Cleeff. A. J. J. M. van Gessel. E. Cornelissen. Plaats en aanvanguur van deze Algemeene Vergadering zal den leden op de gebruike lijke wijze nog nader worden bekend ge- H. GALAVAZI, Secr. Zomeroverpeinzing. Als in de felle zonnehitte De heele stad te gloeien ligt, Dan gaan de menschen lustloos zitten Met lekker hun gordijnen dicht. Dan zie ie in de leege straten Een enk'le wand'laar, loom en mat, En sluimerend, en als verlaten Ligt soezend d'arme, warme stad. De menschen zitten thuis te zuchten En zoeken koelte op 't balcon, Ze zouden graag naar buiten vluchten, Maar buiten brandt de barre zon. De pleinen liggen zacht te stoven, De lucht hangt trillend in de straat, De binnenstad is als een oven En 't asfalt als een heete plaat. Zoo weegt op huizen en op menschen Een lustelooze apathie. Wèg hun ambitie, wèg hun wenschen, De warmte doodt hun energie. Ze liggen roerloos te verbeien Met geeuwen en met lui gegaap, Totdat zij zoetjes weg gaan glijen In hunne loome zomerslaap Hoe zullen wij nu onze krachten Gebruiken in den zomertijd? Zullen wij tot het najaar wachten, Dat ons dan vindt onvoorbereid! Vooruit gij ouwen en getrouwen! Denkt aan 't rood-zwarte wel en wee! Blijft 's zomers oef'nen, 's winters sjouwen, Voor 't welzijn van ons A. F. C.! NICO. Bal-Champêtre. Het mooie weer is dan toch gekomen, de zomer is er en daarmede de heerlijke lange avonden, de stroohoeden, cricket, tennis en... de schijndood van de voetbalsport, de zomerslaap van A.F.C. Maar het voetballend element moge er zoo over denken, het bestuur moge dan bijna niets meer te doen hebben, de feestcommis sie heeft de handen vol. Zij stelt zich op het standpunt, dat er iets gedaan moet worden om deze lange periode te overbruggen. Geen zweet-voetbal, neen, een gezellige avond, waarop iedereen door zijn tegenwoordigheid blijk geve het volgend seizoen weer „in" te zijn. Reeds nu merken we, dat we dezen of genen in een maand niet gezien hebben, dat een ander niets voelt voor cricket, een der de wel zou komen, als hij maar niet ging zeilen wanneer het mooi weer was, en zoo wordt het clubverband al losser en losser, terwijl we juist het volgend jaar, „ons" jubi leumsjaar, als een sterk geheel voor den dag willen komen. 1 .nebneehevbs axno teitenup©:! ,sio-.0 .A 3 tri aa Vt A. F. C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1924 | | pagina 3