Ijzerwaren en Gereedschappen Echte Hotspurschoenen a f 14. - Sterke Shillcockschoenen» 7.75 J. L. H. SMITS Co. G. J. EILERS Co. De wedstrijden onzer Jongeren. Zooals we in ons vorig clubblad mededeel den, zouden op 12 April de beste winnaars onzer Junioren tegenover elkaar in het veld komen. Onze ,,Spes" had zich kranig geweerd. Geducht hadden de toekomstige fighters onzer Rood-Zwarte kleuren van zich afge beten. Ze hadden den tegenstander wel niet in het zand kunnen doen bijten, maar ze gaven de overwinning niet cadeau, getuige de 12 uitslagen. Bravo Juniores, ge hebt dapper en vooral... fair gestreden. Zoo hoort het. De wedstrijd tusschen de twee winnaars n.l. de Zeevaartschool en de Middelbaar Technische, was even spannend als interes sant. Verdiend wisten de Technici te winnen, en veroverden aldus voor een jaar den beker. Ze vormden een aardig geheel, en zaten ook goed op den bal. De Zeevaarders leken ons dit jaar niet zoo sterk als het vorige. Aanvankelijk kwamen ze geducht opzet ten, voor onze vriend Konijn werkte hard, en wist zijn medespelers door zijn voorbeeld aan te zetten. Echter langzamerhand kwamen de Tech nici meer en meer in de meerderheid, en onder de aanmoedigingen van een groot getal medescholieren, die zich op de tribune lang niet onbetuigd lieten, wist van Arkel zijn mannetjes ten aanval op te stuwen. Krachtig vielen ze aan, en, goed gesteund door de middenlinie, bleef de voorhoede geruimen tijd druk uitoefenen op het Zeemansdoel. Hoewel de Zeevaarders zich ferm verdedig den, konden zij op den duur den druk niet weerstaan. Ze bleven echter niet werkeloos de Water rotten. Ze herinnerden zich, dat onze groote voor vaderen onder de Ruyter, Tromp, Piet Hein, Symen Wit (pardon Johan de Witt), dik wijls .terwijl ze toch numeriek sterk in de minderheid waren, schitterende overwinnin gen wisten te bevechten. En waren zij niet de directe nazaten van onze dappere voor ouders ten water? Zij hernamen dan ook plots het offensief. Wederom leidde Konijn zijn mannetjes ten aanval en de keeper der Technici kreeg een paar vurige kanjers te verwerken. Eenmaal scheelde het niet veel ofmaar neen, net er naast. De Technici wisten tenslotte de leiding te houden en te vergrooten, en welverdiend sleepten ze een mooie overwinning in de wacht. Na afloop reikte onze Voorzitter de prijzen uit. Hij complimenteerde in hartelijke be woordingen den winnaar, huldigde den ver liezer, bracht dank aan den deelnemers zoo wel als aan de commissie, die in kort tijdsbe stek alles goed had kunnen doen verloopen, en last not least den nobelen schenker van den schitterenden beker. Dan memoreerde hij in waardeerende be woordingen de aanwezigheid van den direc teur en leeraren van Zeevaartschool en Mid delbaar Technische. Verder noodigde hij de Zeevaarders, ver liezers, uit een three cheers aan te heffen voor de gelukkige overwinnaars, hetgeen Konijn met zijn mannen spontaan en sportief deden. Daarop dankte de aanvoerder der Middel baar Technische, de heer van Arkel de gast- vrouwe A.F.C., voor de prettige dagen aan allen bereid. Hij hoopte, met zijn elftal, nog vaak aan deze alleraangenaamste wedstrij den te mogen deelnemen en onder luide in stemming van alle aanwezigen, zette hij een welgemeend three cheers in op A.F.C. en zijn eminenten Voorzitter. Hiermede was officieel dit festijn geëin- Warmoesstraat 42, Amsterdam. J- OP ELK GEBIED. WESTEINDE 23, AMSTERDAM minus de 10% A.F.C.-reductie. IMPORTEURS DER A. F. C.-ers, begunstigt onze adverteerders

Schakels (clubbladen) | 1924 | | pagina 9