REUNI van J. H. EGGERS CAFÉ ROYAL, KONINGINNEWEG 212 presteert. Hij speelde nog zoo fijn zijn spel, dat vele jongeren, die denken al een heele bolleboos te zijn op het voetbalveld, èn wat voetballen èn wat uithoudingsvermogen be treft van dezen bescheiden voetballer nog een flink lesje kunnen krijgen. En nu de vlag in top, zij het ook geen kampioensvlag. We zijn niet tevreden met de resultaten, die achter ons liggen, maar daar om hijschen we onze rood-zwarte vlag hoog ten hemel om alle A.F.C.-ers op te wekken gezamenlijk op te trekken en te vechten voor de „good old A.F.C." OBSERVER. Van de Feestcommissie. Hoewel het hoofd me er niet geheel naar staat, wil ik toch ons aller vriend Symen niet tevergeefs naar copy laten uitzien en zal ik trachten eenige weinige regelen over diverse koetjes en kalfjes neer te pennen. In de eerste plaats herhaal ik hier de woorden van hulde, gericht aan den onver- woestbaren A.F.C.-enthousiast, Ernst Leven- bach, voor de animo waarmede hij in zoo korten tijd een muziek-afdeeling in het leven heeft weten te schoppen, die zich zelfs al buiten de rood-zwarte kringen in een buiten gewoon goede reputatie begint te verheugen. Bij de A.F.C.-ers op het veld eenzelfde enthousiasme als bij de A.F.C.-ers voor, op, achter, ja zelfs onder hun muziekinstrumen ten wordt getoond, en A.F.C. spurt zonder eenige hinderpaal, regelrecht naar de eerste klasse, wat zeg ik naar het Kampioenschap van Nederland en duurt het niet lang of A.F.C.'s eerste elftal wordt uitgenoodigd ongewijzigd of versterkt Nederland bij In ternationale wedstrijden te vertegenwoordi gen. Tusschen twee haakjes schijnt dit laat ste nu niet zoo'n buitengewoon compliment te zijn. Voorts breng ik hier ter kennisse van belangstellingen, zooals de technische term luidt, dat ook voor de zomermaanden groote plannen in de lucht zweven. Hieraangaande wachten U groote onthullingen op de eerst volgende algemeene vergadering. De in ander opzicht niet ongeslaagde Club avond met Dames in Bellevue, is financieel niet bepaald een succes geweest. Eigenaar dig, dat als de tijd om in de kosten der feest vreugde mede te deelen, daar is, de buffetten, W.C.'s en andere schuilplaatsen een bijzon dere aantrekkingskracht schijnen uit te oefe nen. Wanneer niet ieder goed doordrongen is van het feit, dat zelfs een zoo bescheiden clubavond geld kost, en dit toch niet altijd door dezelfde menschen bijeengebracht kan worden, zullen dergelijke avonden weer spoedig tot het verleden gaan behooren. Wde zich dus alsnog geroepen voelt zijn aandeel in het tekort bij te dragen, vindt hiertoe de gelegenheid aan het adres van Simon Wit. Voorts hoop ik, dat mijn zeer geachte Redacteur mij wel wil veroorloven van deze bladzijden gebruik te maken om de vanouds bekende en beruchte Zuidzee-zeilers mede te deelen, dat ook voor dezen zomer er weer ernstig plannen bestaan Marken en Volen- dam gedurende eenige uren voor inwoners en bezoekers onbewoonbaar te maken. Zij, die in principe hier voor voelen, wordt ver zocht zich aan het bekende adres van den, den vorigen reis gedeserteerden hofmeester op te geven. It will be awful. DE MAN v. d. T. Mocht door bovenstaande onderteekening bij eenige der botteraars, (s.v.p. niet botte riken) de vrees ontstaan, dat aan boord slechts T(hee) zal worden geschonken, dan diene tot hunne geruststelling, dat hiervoor angstvallig door Hoffie zal worden gewaakt. NA AFLOOP DER WEDSTRIJDEN BIJ A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1924 | | pagina 8