Getuigt niet de A aan 't hegin van den naam Van onze aanhankelijkheid. Beteekent die F niet fierheid, en faam Voor sportgeest die ons steeds beg'leidt. En C is de clubgeest dat eenige woord Zoo is 't steeds geweest, nooit een wanklank gehoord Refrein: O naam en o kleuren gij zijt het symbool, Waarop onze club is gebouwd. Komt jongeren het blijve ook steeds Uw parool, Maar vast op de toekomst vertrouwd. Wij vechten als helden, wij zwichten nog niet En over de velden klink' steeds weer ons lied Refrein: Op aller opkomst rekent De Feest-Commissie. Overzicht. Langzamerhand komt er meer teekening in de competitie. In de afdeeling van ons eerste elftal is A.D.O. zoo goed als zeker kam pioen. De felle strijd om de laatste plaats is echter nog niet beëindigd en hier kunnen nog wel eens verrassingen voorkomen. Wel zijn we nog niet heelemaal buiten gevaar vooral als we in aanmerknig nemen dat we nog 2 zware uitwedstrijden hebben te spelen, n.l. tegen A.D.O. en Xerxes, en een thuiswedstrijd tegen Schoten, dat zich, met het degradatiespook voor oogen, natuurlijk als een leeuw zal verdedigen, maar toch is onze positie niet kwaad te noemen. Het blijft echter oppassen en dus jongens van het eerste, zorg er voor nog gauw 2 puntjes binnen te halen, dan zijn we safe en hebben we zelfs nog kans op een goede plaats op de ranglijst. Het eerste zette anders de maand minder goed in, door met niet minder dan 41 van Zandvoort te verliezen. Voor de rust ging het best en stonden we zelfs een kwartier na halftime nog met 10 voor. Toen echter Zandvoort op een gelukkige wijze gelijk wist te maken, kregen we weer een van die ver maledijde inzinkingen en binnen 5 minuten was het 41 voor de strandjutters. Toen werden onze jongens weer wakker en gaven weer partij, doch hoewel ze nog verschil lende kansen kregen, bleef de stand 4—1. Het droevige figuur tegen Zandvoort ge slagen, scheen de volgende week onze spelers te hebben geïnspireerd nu toch eens te laten zien, dat ze het ook nog wel konden. Het arme Xerxes was het slachtoffer en zag door een 31 nederlaag haar kampioenskansen vrijwel naar de haaien gaan. Bravo jongens, speelt altijd zoo, dan maken we het volgend jaar weer eens een goede kans tot de kam pioenspretendenten te behooren. Toont altijd diezelfde fighting spirit, want dat is een factor, die in het tegenwoordige voetbal niet gemist kan worden en zonder welke wij, ook van zwakkere tegenstanders, dit jaar maar al te vaak verloren hebben. Het tweede elftal is reeds uitgespeeld. Van Z.V.V. 2 werd op het kantje af met 10 gewonnen, terwijl verder verloren werd met 21 van R.C.H. 2 en met 31 van Ajax 3. Het elftal staat nu No. 4 op de ranglijst met een gemiddelde van 1.08 en zal daar ook wel blijven. Helaas dus geen kampioenschap dit jaar, hetgeen m.i. hoofdzakelijk te wijten is aan een paar ongelukkige wedstrijden in het begin van het seizoen. De kans op het kampioenschap was toen verkeken en er werd toen maar met halve kracht verder gestoomd. Enfin, het volgend jaar beter. Het derde staat vrij vast op de laatste plaats. Wel werd de laatste wedstrijden met den moed der wanhoop gewerkt, doch het mocht niet baten. Tegen Water graaf smeer 2 werd onverdiend gelijk gespeeld (22), alhoewel we aanvankelijk met 20 voor stonden. Dank zij het knokken van de Wa- tergraafsmeerders, waartegen de scheids rechter niet voldoende optrad, en een onver diende penalty, die de referee meende tegen ons te moeten geven, wisten de Meerbewo- ners er 2-2 van te maken. Ook tegen U.V.V. 2 werd onverdiend verloren met 30, welke uitslag hoofdzakelijk te wijten was aan de voorhoede, die zich onmachtig toonde een tegenpuntje te produceeren, terwijl U.V.V. daarentegen zeer fortuinlijk was en nog in de laatste minuut een goaltje wist te fokken. Het derde moet nu nog een wedstrijd spelen op eigen terrein tegen A.W. 2. Als het dien wedstrijd wint en A.W. 2 verliest ook de andere nog door haar te spelen match, dan hebben wij 8 punten en A.W. 2 maar 6: wint A.W. 2 de andere match, dan hebben we beide 8 punten en zal er tusschen het derde en A.W. 2 een beslissingswedstrijd moeten 2 A. F. C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1924 | | pagina 2