Groei, kindje, groei. Je neef zorgt voor je bloei. Je neef Nico de dichtersman. Die overal op rijmen kan. Groei, kindje, groei. Droom, kindje, droom. En denk dan aan je oom. Oom Charles van elftal vier, vijf, zes, Adspiranten en juniores. Droom, kindje, droom. Doe j'oogjes dicht. Vergeet dan niet je nicht, De man van de Tribune ja En ook je tante Trebela. Doe j'oogjes dicht. Stil, kindje, stil, En doe je opa's wil. Je opa dat is Veteraan, Die trekt je mooie kleertjes aan. Stil, kindje, stil. Kind, wij gaan heen, Je hindert iedereen, Waar stilzijn is een eerste eisch, Daar stoor jij met je luid gekrijsch. Kind, wij gaan heen. Ik mag niet verzuimen te vermelden, dat tusschen de verschillende nummers de Black White Band" ons vergastte op keurige muzieknummers; ik hoop, dat onze „Reds' Band het op dit gebied spoedig even ver moge brengen. De avond werd besloten met een zeer ge animeerd bal, waarbij ook de ouderen van dagen toonden, dat ze nog best mee konden doen. Het is een goede oefening geweest voor het groote feest a.s. jaar en het belooft veel voor den gezelligen clubavond, die ons dit seizoen nog te wachten staat. W. V. V. A.-A. F. C. 2-1. De returnwedstrijd, die wij thans gaan be schrijven, kan niet in de schaduw staan bij de thuismatch, die wij met dezelfde cijfers wonnen. Een gure wind maakte het verblijf op het open V.V.A-veld verre van aangenaam. Met de fuif van den vorigen nacht in de beenen, stelde ons elftal zich eerst tegen half drie op en onmiddellijk na den aanvang moest onze verdediging alle zeilen bijzetten om onheilen te voorkomen, hetgeen haar tot de rust dan ook gelukte. Onze voorhoede presteerde niet veel en toen Ge Bosch door een o.i. unfaire smijterij van den V.V.A.- back onklaar geraakte, was het alleen nog Kali, die af en toe aardig werk verrichtte. Na de rust weet de V.V.A.-rechtsbinnen met een mooien schuiver Pim te verschalken; lang duurt het echter niet, of Kali maakt uit een goed aangegeven bal met een mooi schot gelijk. De strijd om de leiding wordt nu hef tig en circa 10 minuten voor het einde maakt V.V.A. met een prachtschot het winnende punt. Wel komen de onzen verwoed opzet ten, maar gedoelpunt wordt er niet meer, zoo dat we dezen slechtgespeelden wedstrijd met 21 verliezen. CHARLEY. A. F. C.—Neptunes. Dat zou dan de strijd worden, die naar ons aller verwachting perspectief zou openen. Want als we dezen wonnen, en Schoten verloor van Zandvoort, en B. M. T. ging onder tegen Bloemendaal, en als we..., en als we..., en als we... en als we dan Schoten nog thuis klopten, (wat zoo vanzelf spreekt nietwaar), dan, ja dan was het zaakje wel gezond. We zijn in onze verwachting, wat het re sultaat van den wedstrijd betreft, niet teleur gesteld. We hebben gewonnen, maar hoe? t Waren twee correcte doelpunten, geheel in overeenstemming met de spelregels ge maakt. De umpire had er geen vat op. Maar als Neef Teunis ze gemaakt had, was eerlijker geweest. Wat zeg ik!!!!! Neen toch niet, want wat die elf in 't veld niet klaar speelden, dat deed de tribune. Ja, daar besefte men beter, waar het om ging, dan tusschen de lijnen, 't Was geweldig, zooals er om een doelpunt gebruld werd. Neef Teunis geraakte geheel van streek. En voor onze fighters, die de koude sneeuw, welke scherp in het gelaat woei, dapper trot seerden, moet het toch wel iets overweldi gends geweest zijn, te ervaren, hoe dat groote getal echte, onbaatzuchtige A.F.C.ers, op de tribune, hen als het ware door een geestelijke stuwkracht ter overwinning slee pen wilde. Dat was dan ook te veel voor onze, tot nu toe slap spelende representanten. ë.ijlf ii 4 A. F. C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1924 | | pagina 4