gen óver deze wedstrijden vindt men elders in dit blad. Zijn we dus over de resultaten tevreden, over het vertoonde spel zijn we helaas minder goed te spreken. Vooral tegen V.V.A. en Neptunus liet de spelkwaliteit veel te wenschen over, hetgeen wellicht voor een deel aan de minder gunstige weersomstandig heden is toe te schrijven. Wat evenwel erger is, het enthousiasme in deze matches liet te wenschen over. En juist in deze zware com petitie is „fighting spirit" van het allereerste belang. Van de eerste tot de laatste minuut moet gezwoegd worden. En die „fighting spirit" was er j.l. Zondag weer in Delft en daardoor hadden we reeds verdiend te win nen. Er komt zoo langzamerhand teekening in de compeitie. Ik heb een tabel samenge steld. waarin ik heb aangegeven het aantal winst- en verliespunten, dat elke vereeniging heeft en het maximum aantal winstpunten, dat elk kan behalen, benevens de wed strijden die elke club nog heeft te spelen. Zooals men daaruit beziet, staan we er momenteel vrij goed voor. B.M.T., Schoten en Neptunus moeten we onder ons zien te houden. Er wacht ons echter nog een zeer zwaar programma, en daarom moet er a.s. Zondag van Schoten bepaald gewonnen worden; dan zijn we vrijwel uit de gevaar lijke zone. Dus jongens van het eerste, de tanden op elkaar, speel je beste spel, geef je tot het uiterste en ik twijfel niet, of aange moedigd door het geloei onzer talrijke sup porters, zullen jullie er in slagen de beide puntjes te veroveren. Denkt er om, onder schat je tegenstander niet! Schoten is mo menteel in goeden vorm en verloor j.l. Zon dag maar op het nippertje van het sterke A.D.O Bovendien verkeert het in degrada tiegevaar en er zal dus hard, ja zeer hard gewerkt moeten worden. Het tweede elftal speelde slechts één wed strijd en wel tegen Ó.D.E. II. Hoewel zeer onvolledig (de trouwe Piet Wessel fungeer de weer als paardekpardon als invaller en moet een der sterren van het veld ge weest zijn) wist het met 20 te winnen. Het derde speelde tweemaal tegen 't Gooi II, en wist uit deze ontmoetingen 2 dure puntjes te slepen. Het heeft ze hard noodig, want het degradatiegevaar wordt dreigend. Dubbel jammer was het daarom, dat bij den thuiswedstrijd tegen 't Gooi een schitterende goal van Postma niet werd toegekend, omdat de scheidsrechter niet had kunnen consta- teeren, dat de bal de doellijn gepasseerd had. A.s. Zondag, moet het derde naar Utrecht tegen het sterke U.V.V II. Op papier heeft het geen schijn van een kans. Je kunt echter nooit weten en misschien kunnen ze met hard werken en een beetje geluk een puntje in de wacht slepen. Dan komen nog 2 thuiswed strijden tegen A.W. II en Watergraafsmeer II en deze moeten bepaald gewonnen wor den, willen ze nog een kans maken de laatste plaats met een vriendelijk gebaar aan een ander af te staan. Aanpakken is hier dus de boodschap! "V. Verslag Feestavond. De op 2 Februari 1.1. in „Parkzicht" ge houden soirée is in alle opzichten weer een groot succes geweest. De opkomst was zeer groot en de stemming zeer geanimeerd, ja tijdens de voorstelling af en toe wel eens iets te geanimeerd. Na een openingswoord van voorzitter Scheepens en een geestige inleiding op rijm van den feestleider, kregen we het optreden van een keur van specialiteiten op het gebied der „Kleinkunst". In de eerste plaats ver gastte Nico ons op een geestig klaaglied, dat zeer insloeg, en waarin verschillende onzer cracks een veer moesten laten. Vervolgens kregen we eenige keurige dansen te aan schouwen van Mej. v. d. Henst, terwijl daar na Otto Levenbach eenige door zijn broer ge maakte verzen ten beste gaf, waaronder een nieuw clublied, dat door de geheele zaal met ongebreidelden hartstocht werd meegebruld. Na de pauze werd de eenacter „Reincar- natie" opgevoerd, welk drama door de geest driftige toehoorders voor een blijspel werd aangezien. Hierna kwam een zeer aardige voordracht op de wijze van juffrouw Groen en juffrouw Pennewip, getiteld „Veteraan en Adspirant", eveneens vervaardigd door Ernst Levenbach en voorgedragen door zijn broer Otto en den kleinen Nico Tienstra. Het succes was geweldig en het was werkelijk jammer, dat de auteur wegens ongesteldhejc verhinderd was hiervan getuige te zijn^De Schakel" kreeg ook nog een beurt/Otto Levenbach, als baker vermomd, droeg dit eveneens door zijn broer gemaakte gedichtje voor. Waar dit laatste nummer misschien niet goed tot allen is doorgedrongen, laat ik het hieronder nog eens volgen: Slaap, kindje, slaap. Je vader is geen aap, Je vader dat is Simeon, Ik wou, dat ik zoo schrijven kon. Slaap, kindje, slaap. A. F. C.-ers, begunstigt onze adverteerders 1

Schakels (clubbladen) | 1924 | | pagina 3