Ijzerwaren en Gereedschappen Echte Hotspurschoenen a 114. - Sterke Shillcockschoenen,, 1.75 J. L. H. SMITS Co. G. J. EILERS Co. 29sten verjaardag over het geheel genomen wel in den smaak van bezoeksters en bezoe kers dezer soiree intime is gevallen. Aan een vaardige pen laat ik het over de geschiedenis van dezen avond vast te leggen. Echter had ik dezen aanhef noodig om tot mijn relaas te komen. Het succes van dezen avond en niet te vergeten, dat van den kien- avond met dames, heeft een Feestcommissie aanleiding gegeven, opnieuw een avond op touw te zetten, in het genre van laatstge noemden. Teneinde echter tegemoet te ko men aan de verlangens der vele danslusti- gen, hebben wij besloten hiervoor een ruimer en genoegelijker gelegenheid te zoe ken, welke wij meenen te hebben gevonden in de kleine tooneelzaal van „Bellevue Waar echter de match tegen V.V.A. het be wijs leverde, dat een dansavond, vooraf gaande aan een wedstrijd, niet bepaald dient tot verhooging van spelpeil en uithoudings vermogen van ons eerste elftal, heeft de F.C., naar aanleiding van een bedekte wenk van de zijde van Bestuur en Elftalcommissie gemeend goed te doen, een anderen avond uit te zoeken en viel onze keus op Donderdag avond 3 April. Op dien avond roept de F. C. dus alle A.F.C.-getrouwen op tot het bijwonen van een Soiree Variée in het in de roodzwarte kringen zoo gunstig bekende „Bellevue - zaaltje. Als eerste en grootste attractie van dien avond kondigen wij aan het optreden van A.F.C.'s muziekafdeeling, die dank zij het energiek optreden van haar Administrateur, teekenen van steeds toenemenden bloei ver toont. Het eenige, wat nog aan Levenbach s geluk ontbreekt is een cellist en, indien moge lijk, nog een paar dozijn kapitaalkrachtige donateurs. Vervolgens houd ik mij aanbevolen voor opgave van medewerking aan het programma Warmoesstraat 42, Amsterdam. J- OP ELK GEBIED. voor 3 April. Het is een heel klein kunstje om diverse nummers te importeeren. Het aan tal dames en heeren, dat op dergelijke avon den gaarne medewerkt is toch legio. Doch zou het eigenlijk voor een vereeniging, met een zoo groot ledental als de onze geen schande zijn, als wij niet uit eigen krachten een der A.F.C. waardig programma samen konden stellen. Dus nogmaals dames en heeren, zangeres sen en zangers, voordraagsters of voordra gers, solo-danseressen of solo-dansers, in één woord Cabaret-Artisten van welken aard ook, geef aan onderstaand adres per kee- rende post op, hoe en waarmede gij wilt hel pen den 3den April weder tot een geslaag den A.F.C.-avond te maken. Daarmede zult gij ten zeerste verplichten P. H. VERMEULEN, Voorz. A.F.C.-F.C. p/a. Universiteits-Boekhandel, Grimburgwal 11, t/o. Het Binnen-Gasthuis. Voetbal-Limericks. Toen we speelden in de stad van Calvé Vertoonden de jongens van Jan Thomee Een spel dat een Corinthian moest laten. Maar al hun smijten mocht hun niet baten, Want we speelden gelijk met twee twee. Onze bekende tooneelspeler Jacques Bleek op 't soirée een oolijke snaak; Hij zei; „O groote God, Die arme Nic is kapot." En 't publiek miste de clou van de zaak. WESTEINDÉ 23, AMSTERDAM IMPORTEURS DER minus de 10 A.F.C.-reductie. A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1924 | | pagina 11