REUNI J. H. EGGERS CAFÉ ROYAL, KONINGINNEWEG 212 en zoo leden we een zeer eervolle neder laag met 21. VETERAAN. Van de Feestcommissie. Attentie s.v.p.! Men gelieve dit aandachtig te lezen. Ik zet dit er boven, omdat de vorige maal, toen de gezellige clubavond met dames in „Parkzicht" werd gehouden, door velen het desbetreffende bericht in de „Schakel" over het hoofd werd gezien en mij later door ver schillende leden verklaard werd, dat zij er niets van geweten hadden. Dit is hun eigen schuld. Elk rechtgeaard A.F.C.-er toch wordt geacht het maandblad nauwkeurig te lezen en wanneer hij zulks niet doet, moet hij de gevolgen daarvan maar dragen. Zooals reeds in de vorige „Schakel" ver meld, zal a.s. Zaterdag 2 Februari, in de drie bovenzalen van Café „Parkzicht" een groot soirée worden gehouden, tot 's mor gens 4 uur. Men heeft mij op straffe van levenslang verboden het programma te pu- bliceeren. Dit moet een verrassing blijven en zal het wel worden ook en ik kan dan ook ieder met een gerust geweten aanraden: ,,Ga naar „Parkzicht", want daar wordt het weer een toffe boel. Het feest staat, zooals we dat gewend zijn, weer onder de beproefde leiding van Piet bij genaamd Vermeulen, terwijl als dansmeester zal fungeeren ons lid Stol, die zijn voetbal bakkies tegenwoordig voor een paar dans- pantoffeltjes geruild heeft. Introducties zullen slechts bij hooge uit zondering worden verstrekt (natuurlijk be hoef ik niet te zeggen, dat elk lid zooveel dames mede mag nemen als hij wil en durft). Eventueele verzoeken tot introductie gelieve men omgaand te richten aan ondergetee- kende. Heeren, die aan het bal wenschen deel te nemen, worden vriendelijk verzocht in avond toilet of in elk geval in donker costuum te willen verschijnen, teneinde aldus het décor te verhoogen. De voorstelling begint kwart over acht. Men wordt uitdrukkelijk verzocht tijdig aan wezig te zijn, opdat het intense kunstgenot door late binnenkomers niet worde verstoord. Verder worden de H.H. leden er nog maals op gewezen, dat na 11 uur onder geen voorwaarde meer toegang tot de zalen zal worden verleend. Men gelieve hieraan wel te denken, teneinde teleurstellingen te voor komen. Hoewel de Feest-Commissie (laat ik het zacht uitdrukken) „niet ontevreden" is over de tot heden ontvangen bijdragen, mist zij op de inteekenlijst helaas nog vele namen van diverse ouwe getrouwen, die op den laatsten gezelligen clubavond op het appèl mankeerden en die ook aan de oproeping in de laatste Schakel tot heden nog geen ge hoor gaven. Ik reken er op deze allen a.s. Zaterdag „geprepareerd" op het feest te zien verschijnen en herinner er ten over vloede nog eens aan, dat het adres van den penningmeester is G. H. van Arem, Valerius- straat 99. Namens de Feest-Commissie, S. L. WIT. Secretaris. Ie Helmersstraat 48. Nieuw Leven. Zoo dikwijls wij ouderen, bij voorkeur bij of na het gebruik van min of meer groote hoeveelheden spraakverwekkend vocht, onzen geest verkwikken door het ophalen onzer jeugdherinneringen, zeer bijzonder in ver band met alles wat de A.F.C. betreft, wordt de klacht geuit, dat het toch niet meer is zoo als vroeger, toen je bij wijze van spreken, met de club naar bed ging er er mede opstond. 8 NA AFLOOP DER WEDSTRIJDEN BIJ A. F. C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1924 | | pagina 8