HOTEL BOGGIA Identiteitskaarten. Ondanks het dringend verzoek in de vo rige Schakel, heeft een groot aantal spelers het niet noodig geacht den Secretaris tijdig hun indenliteitskaarten in te zenden. Be doelde spelers beseffen niet hoeveel moei lijkheden zij de Elftal-Commissie daardoor veroorzaken. Waar thans alle elftallen ge regeld eiken Zondag moeten spelen, is het beslist noodzakelijk, dat de Elftal-Commis sie de beschikking heeft over alle spelers, daar het anders absoluut onmogelijk is goede teams samen te stellen. De identi teitskaarten worden door den A.V.B. voor geschreven en iedere vereeniging heeft zich aan dit voorschrift te houden. Het is toch ook een geringe moeite even twee kaarten in te vullen en hierop een foto te plakken. Bedoelde spelers dupeeren ten slotte zich zelf, daar bij de samenstelling der elftallen de Elftal-Commissie slechts rekening kan houden met die spelers, die hun kaarte» hebben ingestuurd. Zoolang men dus zijn kaarten niet in orde heeft gemaakt, schakelt men zich automatisch van elke deelneming aan wedstrijden uit. H.H. Spelers willen hieraan wel denken en worden nogmaals dringend verzocht hun kaarten omgaand aan den Secretaris op te sturen. Doen zij zulks niet, dan wordt voortaan bij de sa menstelling der elftallen met hen geen rekening meer gehouden. Correspondentie-adressen. Brieven en stukken, bestemd voor het Secretariaat en de Elftalcommissie, te rich ten tot den heer I. H. Galavazi, Nassaukade 129, Telefoon 46938; voor den Penningmeester tot den heer J. G. M. Bosch, Jac. Obrechtstraat 12; voor den Penningmeester van het Trainer fonds, tot den heer Ch. J. de Vilder, J. W. Brouwerplein 5; voor de Redactie van „De Schakel", tot den Heer S. L. Wit, le Helmersstraat 48. voor de Administratie van „De Schakel", tot de N.V. Drukkerij ,,'t Koggeschip", 2de Jan v. d. Heijdenstraat 94-96, Telef. 22288. Voetbal-Limericks. Ik ontving nog de navolgende bijdragen, z.g. „Limericks", een zeer gemakkelijk soort van rijm, dat een ieder kan vervaardigen. Aan trouwe lezers van de „Charivarius"- rubriek in de „Groene" is het recept wel bekend en als ik me niet vergis, heb ik dergelijke limericks ook wel eens aan de A. F. C.-tafel gehoord. Wie stuurt me nog meerdere van deze limericks? Maar, op voetbalgebied s.v. p. Red. Een scheidsrechter, die nog nooit had gefloten, Liep hard bij een wedstrijd in Sloten, Toen is 't gebeurd. Dat z'n broek is gescheurd, En het publiek dat heeft kostelijk genoten. De back van de voetbalclub Rhenen Was bekend om zijn geweldige beenen, Er was geen meisje in de stad, Dat hem niet aanbad En hem smeekte om een kus op zijn schenen. Onze keeper, bij een match in Zaandijk Krijgt een schot, waarvoor hij bijna bezwijkt, Het publiek, enthousiast Schreeuwt hij zit, maar de gast Antwoordt kalm, ja over mijn lijk. S. RESTAURANT TE NIJMEGEN i WIE VULT DEZE RUIMTE? GERENOMMEERD N.V. Drukkerij ,,'t KOGGESCHIP", Amsterdam

Schakels (clubbladen) | 1923 | | pagina 12