Be Waal's Mastrie Haiiietoereeiiag A. HAASDIJK en zelfs, wanneer later blijkt, dat gij wel het advies van den lijnrechter zoudt heb ben opgevolgd, wanneer gij dit waarge nomen hadt, dan moogt gij er toch geen gevolg meer aan geven.'' Wanneer dus de scheidsrechter zich om nader advies tot den lijnrechter wendt, ge schiedt dit, omdat hij in het onzekere ver keert, en in dit geval kan het advies van den lijnrechter van invloed zijn op de be slissing. Wanneer echter de scheidsrechter iets heeft waargenomen (al blijkt naderhand ook, dat de waarneming verkeerd was), of iets in het geheel niet heeft waargenomen, dan kan het advies van den lijnrechter van geen invloed zijn. Br. Van de feestcommissie. Waarde Clubgenooten! Zooals reeds op de laatstgehouden Alge- meene Vergadering werd gememoreerd, be staat het plan om den 29sten verjaardag onzer beminde A.F.C. waardiglijk te her denken, zeer byzonder dit te beschouwen als een Generale Repetitie, niet van een Kostbaar Leven, maar wel van het 30-jarig bestaan. Te dien einde heeft zich clandestien een soort Feest-Commissie georganiseerd, wel ke zich ten doel stelt bovenstaand plan hef tig te propageeren. Het eerste deel en doel dezer propaganda is natuurlijkerwijze een aanslag op de beur zen. Feestvieren toch kost geld en de schrik, die zich afteekende op het gelaat van onzen Penningmeester, toen zelfs in de verte het plan werd aangeroerd, doet ons van dezen kant niet veel verwachten. Doch, vele klein tjes maken één groote, eendracht maakt macht, enz. enz. Met andere woorden, als elk onzer leden, adspiranten en begunsti gers, de hand over hun knippen strijken en daar een portret van een der Leden van het Koninklijk Huis uit te voorschijn halen, ter grootte van minstens 1.dan is de zaak voor elkaar. Wat de Feest-Commissie zich voorstelt te doen, leest U in het volgend nummer van ,,De Schakel". De hoofdzaak is nu, dat U dokt en omgaand Uw kopeken zendt aan den ijverigen Penningmeester der A.F.C.- Feestcommissie, wiens adres U hieronder vindt. Dus, Sijmen betaal! Het adres van den Penningmeester is: G. H. VAN AREM, Valeriusstraat 99, Amsterdam, Bridge-Concours. Gezien de enorme belangstelling, waarin het edele bridgespel zich den laatsten tyd ook in A.F.C.-kringen mag verheugen, heeft de Feest-Commissie besloten een bridge concours uit te schrijven, waarvoor eenige fraaie prijzen beschikbaar zijn gesteld. De wedstrijden zullen worden gehouden eiken Zaterdagavond in ons clubzaaltje in Café „Parkzicht" en zullen de voorwaarden van deelneming nader worden bekend gemaakt. De Feest-Commissie rekent er op, dat alle A.F.C.-ers, die het bridgespel machtig zijn, aan het concours zullen deelnemen en kan dan een zeer interessante wedstrijd wor den verwacht. H.H. Leden, die aan het con cours wenschen deel te nemen, worden ver zocht dit aan ondergeteekende te willen berichten. De inschrijving kan ook geschie den a.s. Zaterdagavond, 20 October, op den clubavond, waar tevens nadere inlichtingen zullen worden verstrekt. Namens de Feest-Commissie, S. L. WIT. Bezorging aan huis zonder eenige prijsverhooging. Opslagplaatsen Sloterstraatweg AFDEELING BRANDSTOFFEN de Clercqstraat 92, Amsterdam Boek-, Muziek- en Kunsthandel LEESBIBLIOTHEEK A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Schakels (clubbladen) | 1923 | | pagina 11