nog van de genoegens, die ons wachten, als de vele kurken waarop het bestaan onzer Vereeniging drijft, op hun beurt zelve drij ven, als de (Botter) Zeilsport hun op de zilte Zuiderzee-baren bijeen brengt. O, die Bottertochten van A.F.C.'s Oude Garde. Waarom beschik ik niet over de pen van een Homerus of de Flux de bouche van een Sijmen W. om hier naar waarde te kun nen beschrijven de talrijke aan deze onver getelijke tochten verbonden verhalen en le genden. Juichten niet een Bols en Wynand Fockink, als hun weer de blijde mare be reikte: ,,De A.F.C. gaat weder botteren?" Doch genoeg. Wie deze Odysseeën niet meemaakte, een flauw schijnsel slechts van een schaduw van een beeld bij te brengen, van wat dergelijke dagen beteekenden, daartoe is mijn talent te onbeduidend en mijn vocabulaire te beperkt. U allen, mijn charmante lezeressen en sympathieke lezers, wensch ik een zomer toe van ideaal zomersport-weder. En wees er van overtuigd, dat, waar ge ook moge fiet sen, roeien, zeilen, zwemmen, cricketten, tennissen, of wat dan ook, u de hartelijke zomersport-wenschen vergezellen van den MAN VAN DE TRIBUNE. Clubnieuws. Seriewedstrijden Allen Weerbaar, Bus- sum. In deze wedstrijden wist ons tweede elftal door een overwinning op Voorwaarts II uit Utrecht zich in de finale der tweede afdeeling te plaatsen, welke tegen Ajax II moet worden gespeeld op a.s. Zondag. Den 27sten Mei komt ons eerste elftal in de eerste afdeeling uit tegen O.D.E. I. De wedstrijden worden gespeeld op het nieuwe sportterrein te Bussum. Clubavonden. Waar het seizoen thans vrijwel ten einde is, zijn de clubavonden, die trouwens van dat seizoeneinde den stempel begonnen te dragen, tot nader order stopgezet. Athletiek en Training. Het Bestuur stelt zich voor, den a.s. Koninginnedag te vieren door het uitschrijven van onderlinge wed strijden in lichte athletiek (hardloopen, doeltrappen, sneldrijven e.d.) Voor hen die hiervoor gedurende de zomermaanden zich willen oefenen, wordt de gelegenheid open gesteld, dit onder leiding te doen, waartoe men zich aan onzen secretaris gelieve op te geven Spoedig hoopt het Bestuur deze leiding in handen te kunnen stellen van den nieuw te engageeren trainer, met wien op het oogenblik onderhandelingen worden ge voerd. die naar wij hopen tot een gunstig resultaat zullen leiden. Algemeene Vergadering en Candidaat- stelling. De Algemeene Vergadering aan het einde van het seizoen is door het Bestuur vastgesteld op Zaterdag 16 Juni e.k. Agen da en plaats van bijeenkomst zullen nog nader worden bekend gemaakt. Ten einde echter de verkiezingen voor Bestuur, Elftal- talcommissie, Enquêtecommissie en Kas- commissie, welke op die vergadering aan de orde zijn, zoo vlot mogelijk te doen ver- loopen, verzoekt het Bestuur bij dezen aan de stemgerechtigde leden, die voor die lichamen candidaten wenschen te stellen, dit thans reeds te willen doen en hunne candidaten schriftelijk aan den eersten se cretaris te willen opgeven. De aftredende fuctionarissen zijn: Bestuur: G. N. Scheepens, le Voorzitter. A. van Seventer, 2e Voorzitter. I. H. Galavazi Jr., le Secretaris. E. van Ooy, 2e Secretaris. J. G. M. Bosch, le Penningmeester. E. Cornelissen, 2e Penningmeester. P. M. Wessel, Commissaris van Materieel. J. C. A. van Ooy en W. Kamp, Commis sarissen. Van de aftredende Bestuursleden wenschen de heeren A. van Seventer en J. C. A. van Ooy zich niet herkiesbaar te stellen. Elftalcommissie: N. A. Scheepens, I. H. Galavazi Jr.; D. Buys, C. J. Dolman, P. M. Wessel en J G. M. Bosch. Enquêtecommissie: Ch. de Vilder, K. de Waal, G. Pasman, Th. Vollbracht en N. Selles. Kascommissie: J. B. Immig, J. F. Scheepens Jr. en L. A. Butöt, leden; A. J. J. M. van Gessel, A. 4

Schakels (clubbladen) | 1923 | | pagina 4