Disciplifiè. Onder het vele goede, dat door den Heer A. F. de Vilder op de Algemeene Vergade ring gesproken werd, behoort zeer zeker de opmerking, dat vóór alles een strenge disci pline dient gehandhaafd, wil men succes bereiken. Wij zijn het hiermede volkomen eens. Wij telden in de laatste jaren maar al te vèel leden, die onder de leuze„Wij voet ballen voor ons pleizier!" hun herhaaldelijk afschrijven, of zelfs zonder-bericht-wegblijven op wedstrijden motiveerden. In den regel waren de vermoeienissen van een langen bal nacht of de slechte weersomstandigheden, dan de oorzaak. Hieraan moet een einde worden gemaakt. Natuurlijk voetballen wij voor ons pleizier, doch men dient niet te vergeten, dat dit ge noegen niet den enkeling, doch het geheele elftal betreft. Wij ontzeggen ieder het recht, om het genoegen van zijn tien medespelers aan zijn eigen gemakzucht op te offeren. Verder schijnt men hierbij over het hoofd te zien, dat men zijn vereeniging, waarvoor men zoogenaamd zooveel over heeft, schro melijk dupeert, om ten slotte nog te gewagen van het gebrek aan werkzaamheden van f missie, die iedere wee uer van hun vrijen tijd op i e dat de H.H. spelers Z genoegens gereed vin< Strenge discipline r er a r. men dit niet wil inzie beter van onthouden, naar eci in een elftal te sollic daarmede Bestuur en nis. Wanneer men vc dan moet men in b verplichting op zich eenigszins mogelijk 1 op het terrein aanwi het goed tot de spel de Elftal-commissie een plaats toebedeelt, neer men naar een 1 wordt, is niet op zij: sportsman trouwens wanneer men eenma onvoorwaardelijk gei captain. Geen gekanker, dat een elftal demo raliseert Helaas is ook de elftal-commissie dikwijls te slap tegen dergelijke ongewenschte ele menten opgetreden. Ook hieraan moet een einde komen en wij geven de verzekering, dat in het komend seizoen ook inderdaad ten strengste zal worden opgetreden. Wij rekenen hierbij op aller medewerking en in dien dit tot een flinke zuivering zal leiden, kan dit der vereeniging en den trouwen club- menschen niet anders dan aangenaam zijn. Van den Penningmeester. De diploma's kunnen bij den eersten thuis wedstrijd tegen Alcmaria-Victrix op 1 October aan de loketten op het A.F.C.-terrein in ont vangst worden genomen. De onafgehaalde diploma's worden daarna per van Gend en Loos aangeboden en ik verzoek U dringend, om onnoodig veel werk en kosten te besparen, maatregelen te treffen dat deze bij eeisic aanbieding worden voldaan. De contributie bedraagt voor: Werkende leden. f 15. Ondersteunende leden 10 Adspirant-leden 5.— verhoogd met incasso-kosten f 0.20 en f 0.60 voor reglement. Voorgesteldf Leden. P. de LANGEN Bernard Koch straat 1. FRITS STOKVIS Waldeck Pyrmontl. 7. H. TRENTEPOHL Zorn. Pyrmontlaan 7. ADR1AAN OLREE Rozengracht 27. J. A. SURIG Rozenstraat 198. F. N VERHOEVE Fagelstraat 32. L. NAUTA Rijnstraat 15. H. V'LESSCHEDR A3ER Rechtboomsloot 4. O.

Schakels (clubbladen) | 1922 | | pagina 6