EREGALERIJ AFC 1895
2022
7895
(O
ac
ui
Overleden Erevoorzitters t
1926 G.N.Scheepens
1972 G.H.H. Kappelhoff
Overleden Ereleden t
1904
J.Th. ter Veer
1921
W.G.M. Köhler
1948
A. Mets
1905
H.A. Brass
1924
1950
1950
1970
2011
W. Adriaansz
1909
1929
A.P. Bos
1957
1975
1915
1938
1916
1945
1970
1991
R. Akkerman sr.
Ereleden:
1975
A. van Soomeren
1995
2007
B. Neseker
2017
H.G. Elias
2020
R.M. Koster
1998
2008
E. Geluk
2018
2022
N. van Ommeren
2003
G.A. van Caspel
2013
M.A. van der Woude
2019
De AFC Nobelprijs, vanaf 1989 de Mr. Henne Boskamp Nobelprijs:
1929
D.J. Bessem
1947
H.F. v.d. Hurk sr.
1986
H. de Bie
2004
1948
2005
1968
C.J.D. Sierhuis
1931
1989
1931
1951
2008
1971
N. Leloux sr.
1992
R.E. Duis
1933
1953
W. v.d. Marel
2010
1973
1994
1934
E.J. Rood
1956
2013
Mw. P. de Hond
1957
1976
W. van Vliet
1996
R. Anderson
1937
2015
B.J. Duis
1959
M. Gerrits
1979
1980
P. Roosenschoon
1998
P. v.d. Meent
1940
J.H. Esser
2018
1961
H.W. v. Teunenbroek
1982
K.A. Baarschers
2000
J.F. Draisma
1943
B. Dorlas
2022
R. Post
1963
1985
2003
1946
M.C. van Trigt sr.
1986
2004
D. Bakker
32 AFC PERSMAP SEIZOEN 2022-2023
J.C.A. van Ooy
A.J.J.M. van Gessel
J.J.C.M. Lungen
N.A. Scheepens
J.D. Scheepstra
B.P. Bonkink
K. Gehring
R.E. Duis
H.A. de Wijs
J.H. Bijlsma
N.J. Grosze Nipper
P. Brans
In de AFC Eregalerij zijn personen opgenomen die zich zeer verdienstelijk hebben gemaakt voor de vereniging.
AFC onderscheidt: overleden Erevoorzitters, (overleden) Ereleden, (overleden) Leden van Verdienste,
Mr. Henne Boskamp Nobelprijs leden en (overleden) Ridders 50 jaar of langer lid.
Het jaartal voor de naam geeft de datum van benoeming aan.
1905
1907
1915
1915
1990
1995
1930
1930
1932
1932
1933
1934
1935
1936
1938
1939
1941
1942
1944
1945
M.L. Koster
Joh. de Bie
N. Neseker
J Buijs
W.C. Köhler
F.C. van Dijk
I. H. Galavazi
J. J.C.M. Lungen
A P. Bos
J.H. Wijnand
W.C. Raamsdonk
A. P.J.J. Eijsvogel
J.J.C.M. Lungen
B. P Bonkink
J.F. Nestelroy
J.M.H. Broeksmit
G.N.Scheepens
B. Schrage
W. van Amstel
A. van Seventer
P.H.Vermeulen
W. Brusse
G. Kromschröder
C. Emeis
D. J. Bessem
1925
1925
1932
1935
1949
1950
1952
1953
1954
1955
1957
1958
1959
1960
1961
1962
1964
1965
J.F. Scheepens
I. H. Galavazi
J. G.M. Bosch
niet uitgereikt
S. de Waal
G.Th. van Nigtevegt
J.N. Holtzappel
J.P. Hofstee
J. a Cohen
A.F. de Vilder
D.J. Bessem
E.W. v. Teunenbroek
W.G. Staats
P. v. Velden Erdbrink
A.J. Bos
R. Akkerman sr.
W. Bückert
D.J. Disselkoen
C. Kerker sr.
B. J. Slaap sr.
C. van Peperzeel sr.
H. Timmerman
1953
1955
1960
1962
1966
1967
1969
1970
1972
1972
1974
1975
1977
1978
1980
1981
1983
1984
A.P.J.H. Eysvogel
J.F.R. Nestelroy
Jb. van Nek
J.N. Holtzappel
G.Th. van Nigtevegt
E.W. v. Teunenbroek
G.H.H. Kappelhoff
W.G. Staats
J.N. Holtzappel
B. Wildeboer
C. Kerker sr.
G. van Dijk
Th. van Emden
A.O. van Raalte
J. van Gelder
J W. Ridderikhoff
M.S. Kinsbergen
J. L. van Dijk
K. G. Prior
A. Kulkens
F.H. Haubrich
A. Rimini
P. van Ruyven
A.J. Brokmann
H.O. van Rijn
Chr. Schröder
2001
2002
1970
1970
1972
1975
1976
1985
1987
1988
1990
1991
1993
1993
1995
1995
1996
1997
1998
1999
J.H. Wijnand
C. van Peperzeel
H.O. van Rijn
C. Kerker sr
J.L. van Dijk
A. Waayer
D. J.F. Hermens
S. van Gelder
J.L. Bonnet
H. van der Jagt
W.J. Crouwel
J. Beerman
T. Boonstra
H.G. Elias
J. Koomen
R. Voskamp
J. Verhagen
D.L. van der Klaauw
K. Gehring
H.J. Boskamp
E.F. Seunke jr.
N.S. Hekster
Mw. J. Bonnet-Berk
E. Somers
F. Laarhoven
1995
2005
2006
2007
2009
2009
2011
2012
2014
2014
2016
2017
2019
2020
D.A. Speelman
Q. Abeln
T.H. Timmerman
H.L. Fritzsche
A. Springer
A.J. Wijnand
J.H. Bijlsma
W.F. de Boer
F. Keijzer
J. Brussee
A. Peters
D.L. v.d. Klaauw
Chr. Schröder
S.P. Menzo
H. Honsdrecht
D.L. Hurwits
B. Rachman