9 HK. De organisatie van AFC AFC zal het seizoen 2019-2020 worden geleid door het bestuur in de volgende samenstelling. Voorzitter Ad Westerhof (67), zijn 6de jaar in deze functie en zijn 21ste als bestuurslid. Secretaris Ernst Pieter Knüpfer (58) zijn 6de jaar als bestuurslid en zijn 3de als secretaris. Penningmeester Meindert Huisman (60) gaat zijn 2de jaar in. Commissaris Seniorenvoetbal Lou Hekster (60) begint aan zijn 10de jaar in deze functie. Commissaris Sportparkontwikkeling Bob Duis (51) aan zijn 11de jaar als bestuurslid na een periode van 10 jaar als Commissaris Topamateurs. Hans Veldkamp (59) gaat het 2de seizoen in als commis saris Jeugdzaken en commissaris Materiaal- en Sport parkzaken Remco Post (55) zal voor het 4de jaar deze functie bekleden en debuteren als vice-voorzitter. Ongeveer 60 AFC'ers in 16 verschillende commissies zullen het bestuur ondersteunen, zie pagina 45 van deze map. Marian Janssen zal opnieuw iedere zater dag optreden als zeer gewaardeerde gastvrouw voor ontvangst van tegenstanders en scheidsrechters bij de vele wedstrijden op "Goed Genoeg" en Paul Ravelli en Jan Wortel doen hetzelfde op de zondag. Frank Bouman nam na 20 jaar afscheid als "hoofd" van de poortwachters, maar gelukkig blijven zijn "secondan ten" Hans Honsdrecht, Edwin Geluk, Bob van den Berg en "stand-by'er" Amel Vroege bij de thuiswedstrijden van het eerste elftal ook het komend seizoen betrok ken, in de radiokamer blijft onze "Voice van AFC" Maarten Blokland actief als "stadion"-speaker en ten slotte verzorgt webmaster Hans Elias reeds 19 jaar lang de AFC-website en produceert daarnaast voor het 14de seizoen het programmablad AFC-Thuis. Om de omvangrijke organisatie met alle dagelijkse werkzaamheden goed te laten verlopen beschikt AFC daarnaast over betaalde krachten, zoals de trainers bij de senioren en bij de zeer omvangrijke jeugdafdeling, coördinatoren, fysiotherapeuten, verzorgers enz. enz. De dagelijkse leiding op het sportpark is al weer voor het 10de jaar in successie in handen van ondergete kende, verenigingsmanager Henny Kottmann. Op het kantoor op Goed Genoeg verzorgt René de Vreeze de ledenadministratie en het wedstrijdsecretariaat en Rinus van Leijenhorst ondersteunt de penningmeester bij de omvangrijke AFC financiële administratie. Hassan el Markouchi is dagelijks en in het weekend als groundsman druk in de weer om op en om de vel den en kleedkamers alles schoon en op orde te hou den, afgelopen seizoen ondersteund door Cocky van Duijvenbode. Sinds vorig seizoen heeft AFC het club huis in eigen beheer en zijn het Joop Kenter en Danielle Timmerman die dagelijks leiding geven aan onze horeca afdeling met als doel een goede "host" te zijn voor onze leden en natuurlijk ook voor de bezoekers van ons clubhuis. En dan tenslotte de AFC-Ereleden, die de laat ste decennia ieder op hun eigen wijze veel voor de club hebben betekend: Fred van Soomeren, Marcel Koster, Johan de Bie, Kees Gehring, Rob Duis, Ger van Caspel, Bob Neseker, Edwin Geluk, Machiel van der Woude, Hans Elias, Hans de Wijs sr. en het "jongste" Erelid Henk Bijlsma zijn nog altijd betrokken bij onze club en een aantal van hen zal ook het nieuwe seizoen in verschillende functies actief blijven voor AFC. Iedereen is klaar voor weer een nieuw voetbalseizoen, het 125ste in het bestaan van de Amsterdamsche Football Club! Van het oudste lid, de 92-jarige en nog altijd vitale Ton Balk, tot ons jongste lid, de op 3 augustus j.l. geboren George van Veen, zoon van Barbara Susan en Coen van Veen en kleinzoon van de veel te vroeg overleden Ronnie en Ellen Susan. Waarschijnlijk de laatste foto van het op 6 oktober 1962 in gebruik genomen "oude" AFC-clubhuis, waar 57 jaar lang "lief en leed" gedeeld is en wat in de loop van het jubileumjaar 2020 plaats zal maken voor AFC's nieuwe complex.

Persmappen | 2019 | | pagina 7