De organisatie van de AFC Secretaris Ernst Pieter Knüpfer (57) zijn 5de jaar als be stuurslid en zijn 2de als secretaris. Penningmeester Meindert Huisman (63) debuteert. Vice-voorzitter Nicolaas van Ommeren (52) debuteert in deze functie, is tevens commissaris commerciële zaken en be gint aan zijn 12de seizoen als bestuurslid. Commissaris Seniorenvoetbal Lou Hekster (59) begint aan zijn 9de jaar in deze functie. Commissaris Topamateurs Bob Duis (50) aan zijn 10de jaar als bestuurslid. Commissaris Materiaal en Sportparkzaken Remco Post (54) zal voor het 3de jaar deze functie bekleden. Commissaris Jeugdvoetbal Hans Veldkamp (58) debuteert. Ongeveer 60 AFC'ers in 19 verschillende commissies zullen het bestuur ondersteunen, zie pagina 45 van deze map. Ma rian Janssen zal opnieuw iedere zaterdag optreden als zeer gewaardeerde gastvrouw voor ontvangst van tegenstanders en scheidsrechters bij de vele wedstrijden op "Goed Ge noeg", Paul Ravelli doet hetzelfde op iedere zondag en Jan Wortel assisteert Marian en Paul daarbij ieder weekend. Als poortwachters bij de thuiswedstrijden van het eerste elftal kan AFC ook het komend seizoen weer rekenen op Frank Bouman, Hans Honsdrecht en Bob van den Bergh, met Amel Vroege en Jacques van der Glas als hun vervangers, wanneer nodig en in de radiokamer op Maarten Blokland. Om de omvangrijke organisatie met alle dagelijkse werk zaamheden goed te laten verlopen beschikt AFC daarnaast over vele betaalde krachten, zoals trainers bij de senioren en bij de zeer omvangrijke jeugdafdeling, coördinatoren, fy siotherapeuten, verzorgers enz. enz. De dagelijkse leiding op het sportpark is al weer voor het 9de jaar in successie in handen van verenigingsmanager Henny Kottmann. Op het kantoor op Goed Genoeg verzorgt Rene de Vreeze komend seizoen de ledenadministratie en het wedstrijdsecretariaat en Rinus van Leijenhorst ondersteunt de penningmeester bij de financiële administratie. Hassan el Markouchi is vrijwel dagelijks en in het weekend als groundsman druk in de weer om op en om de velden en kleedkamers alles schoon en op orde te houden. Na het door heel AFC betreurde overlijden na een lang en zwaar ziekbed van onze voormalige pachter Frans Ris (pachter van 2002 tot 2017) op 6 juli 2018 zijn het Joop Kenter en Danielle Tim merman die leiding geven aan de "horeca-brigade" met als doel de goede sfeer in ons clubhuis te behouden. En tenslotte de AFC-Ereleden en leden van Verdienste die allen hun sporen in het verleden ruimschoots verdiend heb ben. Het oudste, in 1975 benoemde Erelid Fred van Soome- ren is vele jaren geleden verhuisd naar Knokke in België en viert op 26 september aanstaande zijn 90ste verjaardag. Van harte Fred! De overige Ereleden Marcel Koster, Johan de Bie, Ger van Caspel, Edwin Geluk, Machiel van der Woude, Hans Elias, Hans de Wijs sr en ondergetekende zijn ook het nieuwe sei zoen in allerlei verschillende functies nog altijd actief voor AFC en Bob Neseker en Rob Duis volgen de prestaties en ontwikkelingen binnen hun club vanuit resp. Laren en Does burg op de voet. De organisatie van AFC met meer dan 2100 leden en dona teurs en circa 120 teams is klaar voor weer een nieuw voet balseizoen, het 124ste in het bestaan van de Amsterdamsche Football Club en mogelijk het laatste seizoen in het "oude" clubhuis sinds de opening op 6 oktober 1962, bijna 56 jaar geleden! KG. UStuiittTKiiii "Wins Sï:!!fï2 iu-i-ii»»*!» i r t:i eML'T*™* -ük *j Het "oude" clubhuis, al 56 jaar de vertrouwde ontmoetingsplaats voor alle AFC'ers.

Persmappen | 2018 | | pagina 7