CLUBMANNEN! 20 Clubmannen Joey Singels be- geweldig. Ik denk dat ik namens de hele groep spreek als ik zeg dat we hebben genoten van de vele mensen die elke week langs de kant stonden. Dat was letterlijk een thuis voordeel". David van Paridon begon bij AFC in de Champions League en viel als klein ventje al snel op bij de scouts. In dik gewonnen wedstrijdjes zorgde hij vaak solo voor de doelpuntenproductie. Ook AZ kreeg hem in het vizier maar David bleef bij zijn cluppie. Een echte jongen uit 'Zuid' die met trots voor AFC speelt. "Ik zou het geweldig vinden om ooit voor AFC 1 uit te komen maar voorlopig is het een feest om in Zaterdag 1 te spelen met veel goede voetballers. Die onderlinge concur rentie maakt ons beter. Met het oog op de 1e klasse is dat alleen maar goed" "Die 1e klasse zal even wennen zijn" legt Floris Dokkum uit. "Maar we hebben genoeg kwali teit om aan te pikken bij het benodigde niveau". De talent volle aanvoerder van de ploeg kent het klappen van de '1e klasse-zweep'. Met zijn goede spel had hij een belangrijk aandeel in het veroveren van de titel in de 2e klasse. Dat het team nu ook met verre uitwedstrijden te maken zal gaan krijgen ziet hij niet als een probleem: "Met de sterke AFC jeugd speelden we al op het hoogste niveau door het hele land. We zijn dus wel wat gewend. Daarbij hebben we een echte vriendenploeg, goede spelers en een goede coach. We kijken er dus naar uit om deze uitdaging aan te gaan. Op z'n AFC's". Joey Singels (28) beheert zijn eigen website 'Voetbalprimeur.com', David Weinstein (28) studeerde af in Recht en werkt nu bij Jones Day (en wordt bovendien vader), David van Paridon (22) is bijna klaar met zijn studie Geschiedenis aan de UvA., Milan de Wijs (26) studeerde Journalistiek en werkt nu als copywriter, Floris Dokkum (24) studeerde commerciële economie en werkt nu bij 4PMEntertainment. senior aangesloten bij de Zaterdag 1 toen nog uitkomend in de 3e klasse. Hij zag een bonte stoet aan spelers voorbij ko men. DW: "Ik heb al zó veel leuke en mooie momenten in dit team meegemaakt. Echt uniek. En hoewel we nu op een ho ger niveau uitkomen is het net zo gezellig als tien jaar terug. Gelukkig maar want die gezelligheid is altijd de bindende factor geweest". Milan de Wijs kan dat beamen. Begonnen in de F10 en nu bezig aan zijn 9e seizoen bij de Zaterdag 1. Een echte teamspeler en een toonbeeld van inzet. "Bij AFC is de balans tussen prestatie en plezier perfect. Ik zou mij eigenlijk geen club kunnen bedenken waar ik zo op mijn plek zou zijn als hier. Goed op niveau spelen met jongens die ik al zo lang ken. Beter, nee.leuker kan het niet". Vlnr: Joey Singels, David Weinstein, David van Paridon, Milan de Wijs en Floris Dokkum gon bij AFC in de F13 en speel de in alle selec tie jeugdteams. Met AFC Zon dag 2 werd hij bijna kampioen van Nederland. "Ik ben hier op gegroeid en ga hier nooit meer weg. Waarom ook? Alles is tot in de puntjes geregeld en de sfeer is al tijd goed. Daarbij spelen mijn vrien den hier. Dat we vorig jaar kampi oen werden was an ukkepukkies tot mannen. Begonnen bij de allerkleinsten van AFC en nog altijd trotse dragers van het rode shirt met de zwarte V. AFC is hun tweede thuis. Joey Singels, David Weinstein, David van Paridon, Milan de Wijs en Floris Dokkum zijn echte jon gens van de club die al heel wat voetstappen op en rond de velden van Goed Genoeg hebben liggen. Mooie gas ten en exponenten van belangrijke maar schaarse waar den in de sport; talent, plezier en loyaliteit. En ook komend seizoen belangrijke spelers van Zaterdag 1. Dave Weinstein begint al aan zijn 10e seizoen in de Zaterdag 1. Gestart in de pupillen F7 en als jonge talentvolle

Persmappen | 2016 | | pagina 22