HET BESTUUR VOORGESTELD 9 MvdW Het bestuur venals vorig seizoen zal de AFC het seizoen ;2015-;2016 door de volgende tien bestuursleden I worden geleid: I Ad Westerhof (63), voorzitter, voor het ze- ventiende jaar bestuurslid, het tweede jaar als voorzitter. Ronald Koster (49), secretaris, vijftiende jaar bestuurslid, waarvan vijf jaar als secretaris. Benno Honsdrecht (49), voor het zevende jaar in successie penningmeester. Nicolaas van Ommeren (49), vice-voorzitter en commissaris Commerciële Zaken, voor het negende jaar in het bestuur. Ernst Pieter Knüpfer (54), tweede secretaris, voor het tweede jaar bestuurslid. Peter Dekkers (61), commissaris Jeugdzaken, voor het tweede jaar bestuurslid. Lou Hekster (56), voor het zesde jaar in successie commissaris seniorenvoetbal. Milko Vinke (46), voor het derde jaar commissaris Topama- teurs. Bobby Gehring (35), voor het tweede jaar commissaris Pers, Publiciteit en Evenementen. Brian Speelman (47), commissaris Algemene Zaken, voor het achtste jaar in het bestuur. In totaal 71 seizoenen bestuurservaring. Het bestuur wordt op de verschillende bovengenoemde ter reinen ondersteund door circa 65 commissieleden die zitting hebben in 17 commissies (zie voor een overzicht pagina 49 van deze map) en door webmaster Hans Elias, die deze functie al voor het vijftiende jaar vervult. Het bestuur kan ook voor al lerlei uiteenlopende zaken op de bijzondere steun van AFC's Ereleden Ger van Caspel, Edwin Geluk, Kees Gehring, Johan de Bie, Marcel Koster, Bob Neseker, Pim Adriaansz en onder getekende rekenen. Daarnaast zijn er honderden vrijwilligers actief rondom de duizenden wedstrijden van onze 1^0 teams, zoals de team leiders en de scheidsrechters, Marjan Janssen en Jan Wortel als gastvrouw heer van de wedstrijdtafel, alsmede de poort wachters en omroeper Maarten Blokland bij de thuiswedstrij den van ons eerste. Al deze vrijwilligers kunnen vertrouwen op een professionele organisatie met Verenigingsmanager en Lid van Verdienste Henny Kottmann (die eerder als oud-speler EN oud-trainer van AFC 1 actief is geweest voor onze club) aan het hoofd. Rinus van Leijenhorst zet zich in op administratief en boek houdkundig gebied, Daryl Gerritsen voor wedstrijdzaken en ledenadministratie. Mariëtte Nienhuis ondersteunt net als vorig seizoen de Commerciële Commissie. En niet te verge ten Hassan, die er weer voor zorgt dat de kleedkamers en het sportpark 'spie en span' zijn. Voor het horecadeel kan AFC net als in voorgaande jaren re kenen op de grote inzet van pachter Frans Ris en Joop Kenter en hun medewerkers. En tenslotte wordt de club ondersteund door tientallen trai ners voor de senioren en de jeugd en een uitgebreide medische staf onder leiding van Lid van Verdienste Wim Crouwel. VlnrBobby Gehring, hou Hekster, Brian Speelman, Benno Honsdrecht, Peter Dekkers, Ad Westerhof, Milko Vinke, Ronald Koster, Ernst-Pieter Knupfer, Nicolaas van Ommeren.

Persmappen | 2015 | | pagina 6