HET BESTUUR VOORGESTELD Het bestuur e samenstelling van het bestuur kent dit seizoen enkele belangrijke wijzigingen. Van drie bestuurs leden werd tijdens de Algemene Vergadering op 26 juni 2014 afscheid genomen, vier nieuwe bestuursleden werden benoemd. Uiteraard springt het vertrek van Machiel van der Woude het meest in het oog na een bestuursperiode van 24 jaar, waarin hij de AFC de afgelopen 11 jaar met verve diende als voorzitter en verder actief was als vice-voorzitter, commissaris pers publiciteit en evenementen en commissaris jeugdzaken. Maar ook Ruud Mantel en Bob Duis hebben de afgelopen zeven jaar belangrijk bestuurswerk verricht. Ruud als tweede secretaris, die een verbindende administratieve schakel was in het bestuur en Bob als drukdoende en succesvolle commissaris Topamateurs, als ook in het laatste jaar commissaris Sportparkontwikkeling. Tegenover het vertrek van bovengenoemd trio staat de komst van een gemotiveerd en met het AFC-virus behept kwartet bestuursle den, te weten Ad Westerhof, Peter Dekkers, Ernst Pieter Knüpfer en Bobby Gehring. Ad Westerhof heeft er bij AFC al een lange bestuurscarrière opzitten. Hij vervulde in lengte van jaren verschil lende bestuursfuncties, waaronder die van vice-voorzitter, commis saris commerciële zaken en commissaris jeugdzaken. Veel ervaring dus, die samen met de van Ad bekende 'drive' vorm en inhoud gaan geven aan een hopelijk succesvolle regeerperiode als voorzitter. Peter Dekkers is de nieuwe commissaris jeugdzaken en volgt daarmee Brian Speelman op die deze belangrijke en arbeidsinten sieve functie zes jaar met succes vervulde. Brian blijft in een andere functie wel voor het bestuur behouden. Peter kent de jeugd en de complexe organisatie hieromheen goed door zijn lidmaatschap van de jeugdcommissie en gaat samen met zijn commissieleden hopelijk een mooie periode tegemoet. Ernst Pieter Knüpfer treedt toe tot het bestuur als tweede secre taris. Binnen onze dochtervereniging ACC is Ernst Pieter al vele jaren bestuurlijk actief. Bij AFC hanteert hij de laatste jaren streng maar rechtvaardig de grensrechter vlag van ons tweede zondagelftal. Bobby Gehring gaat de functie van commissaris Pers, Publiciteit en Evenementen vervullen, een nieuwe functie waaraan binnen het be stuur behoefte bestond. Bobby is het jongste bestuurslid en kan hier door een brug slaan naar de jonge generatie binnen onze club. Het bestuur kent op basis van bovengenoemde mutaties in het seizoen 2014-2015 de volgende samenstelling: Ad Westerhof (62), debuteert als voorzitter en begint aan zijn 16e jaar als bestuurslid. Ronald Koster (48), secretaris, begint aan zijn 15e jaar als bestuurslid, waarvan 5 jaar secretaris. Benno Honsdrecht (45) is voor het 6e jaar in successie penningmeester. Nicolaas van Ommeren (48), vice-voorzitter en commissaris commerciële zaken, zijn 8e jaar als bestuurslid. Ernst-Pieter Knüpfer (53), debuteert in het bestuur als tweede secretaris. Milko Vinke (45)is voor het 2e jaar commissaris TOPamateurs. Lou Hekster (55) begint aan zijn 4e bestuursjaar als commissaris seniorenvoetbal. Peter Dekkers (60), debuteert in het bestuur als commissaris jeugdzaken. Bobby Gehring (34) debuteert in het bestuur als commissaris Pers, Publiciteit en Evenementen. Brian Speelman (46), is in zijn 7e jaar bestuursjaar commissaris Algemene Zaken. BG&TR Staand vlnr.: Milko Vinke, Brian Speelman, Peter Dekkers, Ernst-Pieter Knüpfer, Lou Hekster, Bobby Gehring Zittend vlnr: Nicolaas van Ommeren, Benno Honsdrecht, Ad Westerhof, Ronald Koster

Persmappen | 2014 | | pagina 8