iWS w T1TC tvbtwt'lii&j R c lut^oar1 £7 v/B Clubsportive PAARDENBURG Paardenburg Cheng Shin Holland bv Cjowe lïcr.valh Crowe Horwath Foederer Oostenrijk Touringcars Loyens en Loeff inm Het Nederlands Mathematisch Instituut De AFC-Vriendelijke bedrijven 2014-2015 43 /#SE>°o\ a ms terd ams pmaatschappij Amsterdamse Maatschappij De 'Amsterdamse maatschappij' is ruim 40 jaar actief op het gebied van vastgoedmanagement. Onze dienstver lening bestaat uit commercieel, technisch, financieel en administratief beheer ten behoeve van particuliere beleggers, alsmede pensioenfondsen en beleggingsmaatschappijen. De Amsterdamse maatschappij is een onafhankelijke beheerder met veelsoortige kennis op het gebied van onroerende zaken. Namens eigenaren wordt veelal het totaalbeheer gevoerd van de onroerende zaken Er wordt nauw samengewerkt met makelaars die voor hun klanten het vastgoedmanagement uitbesteden. Lid NVM, MVA en VGM NL. De Lairessestraat 107, 1071 NX Amsterdam, 020-6760788, www.amsterdamsemaatschappij.nl Clubsportive is gelegen op de zuidas op loopafstand van de velden van AFC. "Every body has a story" betekent voor ons een open mind. Bij Clubsportive is iedereen welkom met zijn persoonlijke sportieve doelstellingen waarbij wij jou helpen het beste uit jezelf te halen. Of je nu 16 of 85 jaar bent, dik of dun, klein of groot, topsporter, of jaren niet hebt gesport.óf iets daar tussen in. Wij motiveren degene die wil werken aan zichzelf en aan een gezond lichaam. Clubsportive gelooft in een sfeer van positieve energie. Kijk voor meer informatie op www.clubsportive.nl ■Üke dag lekker" Ontmoeten inspireren beleven Mensen bij elkaar brengen, inspireren en hen bijzondere dingen laten beleven. In een prettige ambiance waar gastvrijheid en proeven perfect samengaan. Op een unieke plek aan de Amstel. Paardenburg als inspirerende ontmoetingsplaats. Goed eten en drinken. Daarvoor gebruiken we eerlijke en duurzame producten en ingrediënten. Maar wij doen meer. Wij willen ook in sociaal-maatschappelijk en cultureel opzicht een centrale plaats innemen en onze gasten verrassen met een gevarieerd jaarprogramma met daarin voor elk wat wils. Op historische grond, 1649!, in een moderne en informele ambiance heeft u de mogelijkheid om besprekingen te voeren, mensen te ont moeten, interessante contacten op te doen en wellicht nieuwe vrienden maken. Kwaliteit is voor ons vanzelfsprekend, op elk moment van de dag of van de week. Maar wij voegen daar graag een dimensie aan toe: sociaal-culturele en maatschappelijke activiteiten zoals lezingen, work shops, businesslunches, tuinconcerten, exposities. Proef de Kunst is daarin één van de ingrediënten. Met de beeldentuin van Paardenburg als middelpunt. Bijvoorbeeld voor beeldend kunste naars die hun werk exposeren of voor verrassende concerten en optre dens. Brasserie Paardenburg B.V Amstelzijde 55 Ouderkerk a/d Amstel info@brasseriepaardenburg.nl T 020 496 12 10 www.brasseriepaardenburg.nl CSTstaat voor Cheng Shin Tire uit Taiwan. Bij het bedrijf werken meer dan 20.000 mensen en is inmiddels een van de tien grootste rubberproducenten ter wereld. Cheng Shin Tire is de grootste fabrikant van fietsbanden in de wereld en maakt producten in veel andere categorieën waaronder autobanden, vorkheftruckban den, vrachtwagenbanden, motor- en scooterbanden etc. CST banden worden gedistribueerd in meer dan 150 landen. De Europese vestiging is gevestigd in Amstelveen op enkele minuten van het AFC terrein. De gebroeders Duis die verantwoordelijk zijn voor de Europese verkoop, marketing en product ontwikkeling van CST en Maxxis fietsbanden zijn al hun hele leven AFCers. Prof. J.H. Bavincklaan 2, 1183 AT Amstel veen, 020-6402620, www.cstbanden.nl Wij zijn verheugd en trots te melden dat De Keijzer Nipius Co en Foederer Accountants hebben besloten de krach ten te bundelen. Door onze fusie ontstaat een onderneming met meer dan 350 professionals, die samen een unieke combinatie van kennis en ervaring vertegenwoordigen. Wij zullen als De Keijzer Nipius Co Accountants en Belastingadvi seurs blijven opereren vanuit ons huidige kantoor in Amsterdam, onder de naam van Crowe Horwath Foederer. Foederer werd eerder dit jaar lid van Crowe Horwath International, het 9e grootste accountantsnetwerk ter wereld. Het lidmaatschap van Crowe Horwath International stelt De Keijzer Nipius Co en Foederer Accountants in staat om samen haar relaties nog beter te ondersteunen in hun internationale ambities. Internationaal, maar toch dichtbij en klantgericht... dat is Crowe Hor wath Foederer. TOURINGCARS Bv"V Wilt u uw gasten op een comfortabele en zeer exclusieve manier vervoeren? Dit kan bij Oostenrijk Touringcars wanneer u gebruik maakt van onze uitgebreide VIP service. Voor zowel zakelijk- als privégebruik beschikken wij over luxe VIP Touringcars. U bereikt uw bestemming veilig en ontspannen in een luxe touringcar, voorzien van onder andere comfortabele lederen fauteuils, uitgebreide bar/keuken, garderobe, toiletvoorziening, video/dvd en een ronde verga- derhoek. Uiteraard kunt u aan boord van onze VIP touringcars gebruik maken van ons ruime assortiment cateringmogelijkheden, dranken en snacks en eventueel reist uw gastheer of gastvrouw met uw gezelschap mee om uw gasten op een luxe en comfortabele manier te laten bedienen. Verder kunt u bij ons terecht voor vervoer per taxi, limousine of minibus. U wilt een touringcar huren voor internationaal vervoer en we ten wat de kosten zijn voor uw reis? Vraag gerust een offerte aan voor uw busreis. Wilt u uw wensen telefonisch toelichten? Bel dan 020-695.25.11. LO Y ENS LO E F F Als toonaangevend kantoor is Loyens Loeff de logische keuze als juridisch en fiscaal partner wanneer u in of via Nederland, België of Luxemburg zaken doet. Met onze vestigingen in de Benelux en kantoren in de be langrijke financiële centra kunt u wereldwijd rekenen op een persoon lijk advies van een van onze 900 adviseurs. Dankzij onze full-service praktijk, specifieke sectorbenadering en diepgaande kennis van de markt, begrijpen onze adviseurs precies waaraan u behoefte heeft. Onafhankelijk en internationaal Als volledig onafhankelijk kantoor zijn wij uitstekend in staat om internationale fiscale en juridische kwesties te coördineren. Wij heb ben ons eigen kantorennetwerk in de belangrijke financiële centra met specialisten in Nederlands, Belgisch en Luxemburgs recht. Via deze kantoren hebben onze cliënten in hun eigen tijdzone toegang tot onze full-service dienstverlening. Via dit netwerk, gecombineerd met onze landendesks met hun specifieke over de jaren heen opgebouwde ervaring in het structureren van grensoverschrijdende investeringen, kunnen wij internationale cliënten op effectieve wijze bijstaan. Bovendien onderhou den wij uitstekende relaties met andere toonaangevende onafhankelijke advocatenkantoren en belastingadviseurs. Zo garanderen wij u altijd, waar ook ter wereld, advies op topniveau. Cursus rekenen Bij ons leren kinderen uit groep 6,7 en 8 foutloos rekenen in 12 weken. We werken in kleine groepjes van vier leerlingen. Daarom kunnen we ieder kind de aandacht geven die hij of zij nodig heeft. De focus ligt op HOE we een berekening foutloos kunnen uitvoeren zoals dat ook de be doeling is. De 8 Rekenrecepten vormen de basis van onze methodiek. De deelnemende kinderen leren hoe ze alle rekensommen zonder rekenma chine altijd kunnen oplossen. Maatwerk ontwikkelen met betrekking tot rekenen wiskunde is onze specialiteit. Graag bespreekt het NMI samen met u, specifieke wensen en behoeften om tot een passend aanbod te komen. Contactpersoon: Anouk Adang M: 0638 076 413 T: 0207 521 766 E: anoukadang@nlmath.nl

Persmappen | 2014 | | pagina 45