BFpeko GF-Deko b.v. NDI-ICT Solutions troostwijk Troostwijk Groep TOMMYaHiLFiGER Tommy Hilfiger Bsociete generale Société Générale BP Tank- en Wascentrum Zwart ATAB I X 'Atabix Solutions faciliteert 42 I De AFC-Vriendelijke bedrijven 2014-2015 ontvangen worden om zich in alle rust en privacy te laten adviseren. Behalve pakken en colberts kunt u bij Oger ook terecht voor shirts, dassen, informal wear, schoenen en accessoires zoals manchetknopen en geuren. Bovendien bevindt zich enkele deuren verder Oger Donna. Verdeeld over 3 verdiepingen kunnen de dames hier terecht voor een uitgebreide collectie van de mooiste merken als Brunello Cucinelli, Etro, Natan, Donna Karan, Diane von Furstenberg, Fabiana Filippi, Jacob Cohen en Woolrich. Oger: PC Hooftstraat 75-81, 1071 BP Amsterdam, 020-6768695. Oger Donna: PC. Hooftstraat 93, 1071 BR Amsterdam, 020-6736036, www.oger.nl AANNFMFR 1 de "andere" aannemer GF-Deko neemt als aannemer een unieke plaats in de markt in. Dit Amster damse bedrijf vindt zijn oor sprong in de jaren vijftig van de vorige eeuw. In die tijd werd de basis gelegd voor dit vooruitstrevende, ambachtelijk georiënteerde bedrijf. Waren het eerst twee zelfstandige bedrijven, Grijzenhout-Frankenhout en Deko Aannemingsmaatschap pij, sinds 2001 is het één bedrijf: GF-Deko b.v. GF-Deko b.v is nu een modern aannemersbedrijf dat voldoet aan alle eisen die aan ervaring en vakmanschap op het gebied van bouwen gesteld kunnen worden. De belangen van de opdrachtgever staan altijd voorop. GF-Deko is een middelgroot bedrijf. Onze ambitie is niet de grootste aannemer van Nederland te worden. Dat zou in strijd zijn met de aandacht die de directie aan individuele projecten en opdrachtgevers geeft. De afstand tussen medewerkers en directie is kort, net als die tussen opdrachtgever en directie, hetgeen leidt tot betrokkenheid die resulteert in een optimaal product. Meer dan 50 jaar Amsterdamse ervaring. Zowel op het gebied van verbouwen en onderhoud, als ook nieuwbouw, beschikken wij over een ruime ervaring. Daarnaast herstellen wij funderingen en restau reren wij monumentale panden. Kortom: GF-Deko is een compleet aannemingsbedrijf dat grote en kleine projecten uitvoert, met de juiste prijs/ kwaliteitsverhouding. Uw project, groot of klein, krijgt alle aan dacht. Meer informatie kunt u vinden op onze website: www.gfdeko.nl, GF-Deko b.v., Computerweg 45, 1033 RH Amsterdam, 020-635 33 33 ICT SOLUTIONS NDI levert ICT-diensten vanuit 4 ver schillende vestigingen aan 600 zakelijke klanten in de Randstad. We nemen de ICT geheel of gedeeltelijk uit handen, zodat onze klanten zich kunnen concentreren op wat er voor hen echt toe doet. We leveren o.a. telefonie, internet, remote office, mobiel beheer, Office 365 en ook complexere zaken als IT beheer of softwareontwikkeling op maat. Met ruim 40 en thousiaste collega's en ruim 15 jaar ervaring is uw ICT bij ons in goede handen. We helpen graag, zeven dagen per week en 24 uur per dag als dat nodig is. Geïnteresseerd? Bel ons voor een afspraak op 088-0884300 of mail ons op interesse@ndi.nl of kijk eens op www.ndi.nl. Graag ko men wij een keer bij u langs om te bespreken hoe we u het beste kunnen ontzorgen. Troostwijk staat voor ruim 80 jaar vakman schap en specialisatie in integrale advisering op het gebied van het zekerstellen van waarde voor objecten, installaties, vastgoed en onder nemingen. Wij werken in alle segmenten van zowel het bedrijfsleven, de non-profit sector als semi-overheid. Van MKB tot beursgenoteerde ondernemingen. Troostwijk is in Nederland marktleider op het gebied van taxaties en contra-expertises. De activiteiten van de Troostwijk Groep omvatten verzekeringstaxaties en bedrijfseconomische taxaties (roerende en onroerende zaken), Real Estate consultancy en contra-expertise bij o.a. brandschades. De kunst-en antiektaxaties worden uitgevoerd onder de vlag van Apresa. Vanuit de kantoren in Amsterdam, Rotterdam en Groningen worden de diensten uitgevoerd. Troostwijk dankt haar interna tionale slagvaardigheid mede aan het uitgebreide wereldwijde kantoren netwerk dat opereert onder de naam ArcaLaudis.(www.arcalaudis.com) Anderlechtlaan 181, 1066 HM Amsterdam, 020-6666666. www.troostwijk.nl Als een van 's werelds toonaan gevende lifestyle-merken levert Tommy Hilfiger consumenten over de gehele wereld fashion, stijl en kwaliteit. Het merk stelt Classic American Cool centraal en geeft klassieke Amerikaanse designs een updated touch. Het bedrijf heeft zich over de gehele wereld kunnen uitbreiden dankzij een select wereldwijd distributienetwerk voor de core brands, waaronder Tommy Hilfiger Menswear en Womenswear en Hilfiger Denim. Het merk is te vinden in toonaangevende warenhuizen en gespecialiseerde winkels, evenals in het wereldwijde netwerk van eigen winkels dat zich steeds verder uitbreidt. Op dit moment distribueert het bedrijf de pro ducten in meer dan 65 landen in Noord-Amerika, Europa, Midden- en Zuid-Amerika en Azië-Pacific en bezit het meer dan 1000 winkels over de gehele wereld. Sinds Tommy Hilfiger in 1985 als menswear designer van start ging, heeft het merk zijn krachtige ontwerpfilosofie uitgebreid met Womenswear, Hilfiger Denim, Tailored, Sport (Ski, Swim, Golf en Fitness Training), Children swear, Body wear, Footwear, Eyewear, Fragrance, Bags, and Home. Tommy Hilfiger heeft in Nederland Free standing Sportswear stores in Amsterdam, Arnhem, Breda, Den Haag, Groningen, Maastricht, Rotterdam en Utrecht en Freestanding Hilfiger Denim stores in Amsterdam, Rotterdam, Amersfoort, Apeldoorn, Arn hem, Den Bosch, Haarlem, Laren en Sluis. Hoofdkantoor: Stadhouders kade 6, 1054 ES Amsterdam, 020-5899888 www.tommy.com Corporate Investment Banking gg^ |\|eC|er|anC| |\|A/. Société Générale Corporate Investment Banking is al meer dan 30 jaar met ruim 200 medewerkers actief in Nederland. Als onderdeel van een van Europa's grote banken kunnen we rekenen op de support en team spirit van collega's in meer dan 70 landen. Onze kracht ligt in het adviseren en begeleiden van equity en debt capital market transacties alsmede gestructureerde financieringen voor de zakelijke markt. Daar naast kunnen onze relaties rekenen op professioneel advies op het gebied van valuta, rente, commodity en equity derivaten. Vanuit ons kantoor in Amsterdam werkt een groot aantal specialisten die u toegang biedt tot het wereldwijde netwerk van de groep. Wij wensen AFC, haar spelers en supporters een sportief seizoen! Amstelplein 1, 1096 HA Amsterdam, 020-4622822. Kijk voor meer informatie op www.sgcib.com Voor al uw motorbrandstoffen inclusief LPG. Grote shop (120 m2) met een Petit Bistro waar u terecht kunt voor heer lijk vers gebakken broodjes. Uw auto als nieuw in onze hypermoderne wasstraat van ruim dertig meter lang. Ook kunt u met uw auto terecht in één van onze acht "doe het zelf" wasboxen. Ookmeerweeg 501, 1067 MP Amsterdam, 020-6104494, www.bpzwart.nl de juiste digitale oplossing' Digitalisering en innovatie liggen aan de basis van toekomstig succes. Met de juiste, bijpassende, digitale oplossing maakt Atabix Solutions websites, tailermade software oplossingen en mobiele applicaties voor iOS en Android toestellen voor bedrijven. Wij hanteren professionele, innovatieve en vooral op maat gemaakte oplossingen op ICT gebied voor ieder soort bedrijf. Uiteraard doen wij ons best om aan al uw wensen te voldoen, maar daarvoor hebben wij als softwarebedrijf uw kennis nodig voor een optimale uitvoering. Ja, wij kunnen knap lastig zijn als het gaat om uw input. Maar net als in topsport telt voor ons alleen het beste resultaat! Het maken van software oplossingen is een complexe aangelegenheid en onze ervaring heeft ons geleerd dat het hierbij belangrijk is dat wij uw wensen duidelijk in kaart kunnen brengen. De explosieve toename van smartphones zorgt voor een sterke vraag naar allerlei app's, voor gebruik op de iPhone, iPad en Android. De techniek heeft zich in middels zover doorontwikkeld, dat realisatie van mobiele applicaties nu voor ieder bedrijf ook financieel toeganke lijk is geworden. Wij geven u graag voorbeelden van toepassing en gebruik. Ook voor andere software vragen kunt u bij ons terecht. En tenslotte geven wij u graag een second opinion over de kosten van uw iet en adviseren u over de mogelijke haalbare besparingen op dit gebied. Haaksbergweg 75 te Amsterdam, 020-7163163, www.atabix.nl

Persmappen | 2014 | | pagina 44