fm ING WINTERSPORT Jnt]eijsporJtDUO,)H t ING i y Kappé International lyrFFi'T^ Meeüs - verzekeringen, pen sioenen, hypotheken GASSAN Gassan Diamonds 0ger Fashion De AFC-Vriendelijke bedrijven 2014-2015 41 de loop der jaren hebben we in Nederland meer dan 250.000 woningen gerealiseerd en ook in de Amsterdamse regio hebben wij in diverse samenwerkingscombinaties op dit moment meer dan 1.000 woningen in aanbouw. Bouwfonds richt zich op de ontwikkeling van integrale woongebieden en kleinschalig commercieel vastgoed. We zetten hierbij in op nauwe samenwerking en slimme coalities met kopers, overheden, maatschappelijke organisaties en andere marktpartijen. Dankzij die geïn tegreerde aanpak opereren we vanuit draagvlak en betrokkenheid.Met onze concepten en gebiedsontwikkelingen streeft Bouwfonds Ontwikke ling naar een optimaal rendement op het gebied van wonen, comfort en duurzaamheid. Op die manier creëren we vooruitgang voor alle betrokken partijen. Bouwfonds Ontwikkeling is onderdeel van Rabo Vastgoedgroep. Leidsevaart 590, 2014 HT Haarlem, 023-5306603, www.bouwfonds.nl binds de oprichting in 1985 is Intersport DUO uitgegroeid tot een begrip op het gebied van sportartikelen. In de moderne vestigingen vindt u een enorm assorti ment sportartikelen van alle topmerken. Kwaliteit, klantvriendelijkheid, persoonlijk advies van goed opgeleide medewerkers zijn belangrijkste factoren die bijdragen aan het succes van Intersport DUO. Door de aansluiting bij de Intersport groep kunt u profiteren van veel extra voordelen zoals een uitgebreide internationale service, een zorgvuldig samengesteld ruim assortiment en aantrekkelijk prijsvoordeel! Alle fili alen van Intersport DUO zijn uitgerust met een Fit For Feet foot-scan. Deze snelle en gratis voet- en loopanalyse helpt u bij het selecteren van de perfecte schoenen voor elke sport. Ervaar deze service en bezoek één van de filialen in Uithoorn, Aalsmeer, Haarlem, Mijdrecht, Hillegom, Hoofddorp of Amsterdam-Buitenveldert voor een vrijblijvend advies. Intersport DUO ook uw sportspecialist! De complete AFC-clubkleding- collectie vindt u bij: Intersport DUO, Gelderlandplein 44, 1082 LB Amsterdam-Buitenveldert, 020-6442442, www.intersportduo.nl AFC-leden ontvangen nu 10% korting bij aankoop van voetbalschoenen. ING is geen onbekende in het voetbal. Sinds 1996 is de bank als sponsor verbonden aan de KNVB en per 1 januari 2010 is de ING de nieuwe hoofdsponsor van Oranje. ING is met ruim 8,9 miljoen rekeninghouders een van de groot ste en meest toonaangevende financiële dienstverleners van Nederland. ING biedt klanten gemak, waar voor hun geld en persoonlijk advies. Particuliere en zakelijke klanten kunnen bij de ING terecht voor finan ciële producten op het vlak van betalen, sparen, lenen, hypotheken en beleggen. Daarnaast bemiddelt de ING in verzekeringen en pensioenen. Uw eigen persoonlijke adviseur. Kiest u bij ING Private Banking voor Vermogens Beheer of Vermogens Advies, dan heeft u uw eigen persoonlijke adviseur. De adviseur helpt u om uw doel helder te formuleren en vertaalt de ING beleggingsvisie naar uw beleggingsstrategie. Elk kwartaal ontvangt u een overzichte lijke rapportage van de ontwikkelingen van uw vermogen en bepaalt uw adviseur samen met u of er wijzigingen nodig zijn. Uw persoonlijke adviseur monitort uw portefeuille, voert orders en wijzigingen voor u uit en is altijd beschikbaar voor uw vragen.Voor beleggingsadvies kunt u een afspraak maken met de persoonlijk adviseur, maar u kunt ook direct bellen met de ING Beleggingslijn op 0900-0664. De Entree 201, 1101 HG Amsterdam. Correspondentieadres: Postbus 22515, 1100 DA Amsterdam, 020-5945566, www.ing.nl yx m Kappé International is een in 1950 opgericht familiebedrijf en is uitgegroeid tot één van's international werelds grootste travel retailers in parfum, cosmetica, zonnebrillen en drogisterij-artikelen. In Nederland worden winkels op de luchthaven Schiphol geëxploiteerd en tevens vormen groothandelsactiviteiten een deel van de activiteiten. Op Schiphol zijn 16 winkels waarvan het merendeel zich in het See Buy Fly shopping center bevinden. In de luxe parfumerieën bestaat het assortiment uit alle bekende en gerenommeerde parfum- cosmeticamerken, ook heeft Kappé een drogisterij en drie zonne- brillenwinkels. Kappé bestaat voor en door mensen. Men werkt professioneel met eigen tijdse technieken, maar bij alles blijft de mens voorop staan. Haar missie is: 'Professionalism with a human face'. Postbus 3065, 2130 KB Hoofddorp, 020 4058400, www.kappe.nl "Het sieraad van een huis zijn de vrienden die er verkeren", is te lezen op de website van AFC. Als oudste sponsor is Meeüs (en rechts- voorgangers) als vriend al ruim 20 jaar betrokken bij het wel en wee van de AFC. Niet alleen waar het sponsoring betreft, streeft Meeüs naar langdurige relaties. We doen dit dagelijks als toonaangevend, onafhanke lijk intermediair bij ons advies aan relaties op het gebied van verzeke ringen, pensioenen en hypotheken. Als professionele partner zoeken wij naar transparante oplossingen, optimaal toegesneden op de specifieke situatie van onze klanten. Deskundig, klantgericht en betrokken. Meeüs beschikt, als één van de grotere intermediairs, over een grote inkoop kracht en landelijke spreiding via een groot kantorennetwerk waarbij het accent ligt op de lokale aanwezigheid: de grootste dichtbij. Meeüs is onderdeel van AEGON. Gelderlandplein 75 E, 1082 LV Amsterdam, 020-3011200. Voor meer informatie kijk op www.meeus.com of mail naar info. amsterdam@meeus.com. Lil Gassan Diamonds, van oudsher een fami liebedrijf, is gevestigd in een historische voormalig door stoom aangedreven dia mantslijperij uit 1879. Bezoekers kunnen hier de diamantslijpers aan het werk zien terwijl meertalige gidsen uitleggen waar diamant gevonden wordt en hoe de ruwe diamant verwerkt wordt tot een oogverblindende briljant. Er worden losse geslepen diamanten en een zeer uitgebreide juwelen collectie getoond. Na de rondleiding wordt u uitgenodigd voor een gratis drankje in onze gezellige koffieshop gevestigd in het voor malige ketelhuis en kunt u de uitgebreide collectie juwelen en horloges bekijken in onze Boutique. In het hart van Amsterdam, tegenover het Koninklijk Paleis op de Dam, vindt u hét adres voor de individuele bezoeker, Gassan Dam Square. Bij Gassan Dam Square treft u een grote collectie aan van losse geslepen diamanten, exclusieve juwelen en een collectie horloges van meer dan 65 topmerken zoals Rolex, Audemars Piguet, Baume et Mercier, Blancpain, Breguet, Cartier, Chanel, Chopard, IWC en Jaeger-LeCoultre. Ook voor geschenken kunt u bij Gassan Dam Square terecht voor bijvoorbeeld zilveren kandelaren, zilveren fotolijs- ten, pennen en manchetknopen. brilliant choice Buiten deze locaties is Gassan ook ruim vertegenwoordigd op luchtha vens in binnen- en buitenland. Op de luchthaven Schiphol heeft Gassan tegenwoordig 12 verkooppunten achter de douane waaronder de eerste Rolex Boutique geopend op een luchthaven buiten Zwitserland. Voor de douane biedt Gassan Plaza sinds 1995 een collectie van luxe, kwaliteit en fashionable juwelen en horlogemerken zoals Choices by DL, Buddha to Buddha, Breitling, Guess, Pandora, Swarovski, Le Chic maar ook losse diamanten worden in deze winkel verkocht. Daarnaast heeft Gas san Schiphol zowel voor als achter de paspoortcontrole, een reparatie en serviceafdeling voor horloges en sieraden. Daarnaast heeft Gassan op Changi Airport Singapore ook nog een aantal verkooppunten waaronder een Rolex Boutique. Sinds juni 2014 heeft Gassan in samenwerking met het Zwitserse horlogemerk Jaeger-LeCoultre de deuren van de eerste boutique in Nederland. De nieuwe boutique is gelegen op een toploca tie aan de PC. Hooftstraat 102 te Amsterdam en omvat meer dan 100 vierkante meter, verdeeld over twee verdiepingen. J Ij j L |r-:;y Sinds 1989 heeft Oger een droom verwezen- - 1 lijkt door Nederland het mooiste op het gebied van herenmode aan te bieden met de daarbij behorende service op internationaal niveau. Zijn wens was en is nog steeds om de Nederlandse man bewuster te maken van zijn uiterlijk en hem daarmee ook aansluiting te laten vinden met zijn innerlijk. Hij noemt dat ook wel het kleden van de ziel. Oger maakt klanten 'Latijnser', de impact van het dragen van de juiste kleding is van grote betekenis. Hiervan maakt Oger haar klanten be wust. Het uiterlijk dient een weerspiegeling van het innerlijk te zijn. En met de juiste adviezen voor aanschaf van een garderobe bestendigt Oger deze belangrijke waarde. Met The RED by Oger biedt Oger pakken vanaf 298 euro en maatwerk vanaf 498 euro. En naast de eigen 'Dressed for Success' lijn, biedt Oger vooral Italiaanse topmerken zoals Attolini, Borrelli, Brioni, Brunello Cucinelli, Caruso, Corneliani, Etro, Isaia, Jacob Cohen, Maffeis, Moncler, San toni en Woolrich. Boven de winkel bevindt zich de 'Boardroom'; een exclusieve ruimte waar klanten op afspraak

Persmappen | 2014 | | pagina 43