Abeln mi>L jONc; üro i ffl www.dejonggroep.nl W IA recent in Hong Kong beursgenoteerde BONNIT Bonnit Benelux B.V. centnlrmmt ril Centralpoint.nl Abeln Advocaten NIKE Teamsport NL ■n f OTX Amstel Kottmann Co B.V. Kottmann Co B.V. bouwfonds Bouwfonds ontwikkeling Ontwikkeling A •sofw 40 I De AFC-Vriendelijke bedrijven 2014-2015 BENELUX BV Bonnit Benelux B.V is in 1975 door Kees Gehring gestart als verkooporganisatie van breigoedfabrikant South Ocean Knitters Ltd, een onderdeel van Novel Enterprises Ltd, Hong Kong. South Ocean Knitters heeft productie in landen als China, Bangladesh, Vietnam, Thailand e.a. In 39 jaar heeft Bonnit in de Benelux een aanzienlijk marktaandeel opgebouwd als leverancier van grootwinkel bedrijven, inkoopcombinaties, filiaal bedrijven en private labels. Bonnit richt zich op "custom made" product ontwikkeling voor 'fully fashioned' breigoed voor dames, heren en kinderen. Op 1 januari 2012 heeft Robert zijn vader Kees in het bedrijf opgevolgd. Maalderij 23, 1185 ZC Amstelveen, 020-6457551. www.bon- nit.nl 11,1 IL.IIl Centralpoint.nl is een online aanbieder van we mind your business computerproducten en biedt consumenten, zzp'ers, (semi)overheden en bedrijven meer dan 500.000 artikelen van ruim 2.500 merkfabrikanten. Daarmee is Cen- tralpoint.nl marktleider op het gebied van online verkoop van notebooks, tablet PC's, desktop PC's, monitoren, software, PC-accessoires, mobiele telefonie, printers, netwerkproducten, een breed assortiment kantoorar tikelen en alle mogelijke reserveonderdelen van ICT producten. In 2011 is de omzet gestegen naar 52 miljoen en zijn er ruim 100.000 orders verwerkt. In de afgelopen 10 jaar heeft Centralpoint.nljn totaal 300.000 klanten mogen bedienen. Bij Centralpoint.nl winkelt u veilig en vertrouwd. Centralpoint.nl is o.a. lid van Thuiswinkel Waarborg en beveiligt uw gegevens op de hoogst mogelijke wijze. Centralpoint.nl heeft ruim 30 medewerkers. Het bedrijf is in 2002 opgericht door Brian Speelman. Centralpoint.nl is door Deloitte bekroond tot Best Managed Company in 2012. De Wi-Fi verbinding in de sociëteit van AFC wordt u GRATIS aange boden door Centralpoint.nl. Meer informatie vind u op: www.central- point.nl Abeln is met ingang van deze zomer ver huisd naar de Gouden Bocht. Het kantoor is nog steeds groot genoeg voor de groten en klein genoeg om efficiënt en daadkrachtig te zijn. Abeln kiest voor een oplossingsgerichte aanpak. Abeln werkt voor ondernemingen en particulieren op gebied van contracten, commerciële afspraken, incasso's, onroerend goed, schade en verzekeringen en human resources. En nationaal en internationaal voor voetballers, BVO's en agenten. En natuurlijk is er nog de vestiging in Parijs voor de Neder landse ondernemer die naar Frankrijk gaat en voor Franse bedrijven die in Nederland zaken doen. Abeln heeft specifieke ervaring met het wer ken met een vaste prijsafspraak; u weet van tevoren wat u gaat betalen. www.abeln.nl. Herengracht 450, 1017 CA Amsterdam, 020-4712345. Nike werkt samen met top voetballers als Cris- tiano Ronaldo en Wesley Sneijder, met clubs als Barcelona en Arsenal en landenteams zo als Brazilië en Oranje. Zij zijn nauw betrokken bij het ontwikkelen van nieuwe voetbalschoenen, ballen en kleding. De spelers en clubs testen schoenen en ballen en delen hun bevindingen met Nike. Die feedback wordt gebruikt om de Nikefootball collectie te verbeteren. En wie kan je betere feedback geven dan de beste voetballers ter wereld? Nike's drang naar innoveren en verbeteren is makkelijk te verklaren: betere voetbalschoenen, ballen en kleding helpen voetballers op elk niveau beter presteren. Colosseum 1, 1213 NL Hilversum, 035-6266453. www.nike.com Ji II OTX Logistics B.V, onderdeel van het {«Afwuiwimnu On Time Logistics Holdings Ltd., is een internationaal expeditiebedrijf met 54 eigen kantoren in 16 landen. Daarnaast onderhoudt OTX regelma tige groepage diensten met tal van agenten over de gehele wereld ver spreidt. Binnen de Benelux verzorgt OTX tal van logistieke activiteiten vanuit haar kantoren te Hoofddorp/Schiphol, Rotterdam, Moerdijk, Antwerpen, Brussel en Luxemburg. Een keur van AFC-vriendelijke bedrijven maken gebruik van de logistieke diensten van OTX zoals in ternationale zee —en luchtvracht, warehousing, order picking, distributie en wegvervoer over geheel Europa. OTX Logistics B.V - Rijnlanderweg 766F - 2132 NM Hoofddorp, 020- 6550010, website http://www.otxlogistics.com Sinds 1950 staat de Amsterdamse De Jong Groep voor professionaliteit, kwaliteitsbesef en traditie in de vastgoedsector. De kernactiviteiten vastgoedbeleggingen en vastgoed- beheer zijn gericht op continuïteit en uitbreiding van de onroerend goed portefeuille. De portefeuille van De Jong Groep bestaat uit woningen, winkels en kantoren. Het overgrote deel daarvan bevindt zich op toplocaties in en rondom Amsterdam, waar de groep zijn oorsprong als familiebedrijf heeft en waar het kantoor is gevestigd. De Jong Groep is van mening dat huisvesting die eenmaal is gerealiseerd, terdege dient te worden gekoesterd. De Jong Groep heeft veel affiniteit met het exclusieve topsegment van de markt. Hierdoor kan de veeleisende clientèle met interesse in toppanden op A1-locaties worden bediend. De kernactiviteiten van De Jong Groep bestaan uit vastgoed-beleggin gen en projectontwikkeling in Nederland en de Verenigde Staten. De efficiënt ingerichte organisatie maakt - indien noodzakelijk - gebruik van toegevoegde expertise. Hierdoor kunnen wij flexibel opereren. Individuele vastgoedaankopen alsmede overname van vastgoedporte feuilles van collega-beleggers waaronder pensioenfondsen, verzeke ringsmaatschappijen e.d. dragen zorg voor een optimaal renderende en evenwichtige portefeuille. De Jong Groep streeft naar meerwaarde voor wonen, winkelen en werken. Onder het kritisch oog van de cliënt en onze specialisten wor den functionaliteit en architectuur afgestemd op de specifieke situatie. De doelstelling is om wonen, werken en winkelen in overeenstemming te brengen met bereikbaarheid, representatieve waarden en uitste kende voorzieningen. Amstel AFC, beide geboren en getogen in Amsterdam en inmiddels uitgegroeid tot nationale begrippen. Twee organisaties die topklasse ambiëren en uitstralen! Amstel is er als nationaal voetbalbier merk trots op vriend te zijn van AFC en gezamenlijk Amsterdam te vertegenwoordigen in de Topklasse! Amstel is marktleider binnen amateurvoetbal, met een speciaal pro gramma voor clubs genaamd "De 3e helft", waarbij clubs meer omzet uit hun kantine halen en leden, bestuurders en vrijwilligers profiteren van onze partnerships met onder andere de KNVB Ajax. Neem ook eens een kijkje op www.amstel.nl Amstel wenst AFC alle succes in de Topklasse! Accountancy en Persoonlijk contact, wederzijds vertrouwen belastingadviseurs J J en directe lijnen zijn de uitgangspunten van Kottmann Co Accountancy en belastingadviseurs. Als zelfstandig on dernemer kent Arno Kottmann de praktische vraagstukken en zeker ook de onzekerheden die verbonden zijn aan het ondernemerschap. Vanaf de start van onze onderneming in 2001 is onze cliëntenkring voortdurend gegroeid met ondernemers uit de meest uiteenlopende bedrijfstakken. Wij streven er dan ook naar om u zo breed mogelijk van dienst te zijn, zodat u met al uw administratieve, financiële en bedrijfstechnische vragen bij ons terecht kunt. En indien nodig maken wij gebruik van ons relatienetwerk van specialisten, op zowel juridisch en fiscaal gebied, om u zo optimaal mogelijk van dienst te kunnen zijn. Ook als particulier kunt u bij ons terecht voor het verzorgen van uw aangifte inkomsten belasting. Voor een vrijblijvend gesprek of informatie kunt u contact opnemen met ons kantoor. Amsterdamseweg 508-a, 1181 BX Amstelveen, 020-3455855, www.Kottmann-co.nl Bouwfonds Ontwikkeling is al meer dan 60 jaar actief en is één van de grootste gebiedsontwikkelaars van Europa. In AMSTEL

Persmappen | 2014 | | pagina 42