Abeln BONNIT Bonnit Benelux B.V. rnnhr-ilnninhnl Centralpoint.nl Abeln Advocaten NIKE Teamsport NL POU LU n~iG<e aars POUW Heeren Makelaars Amstel 6 De AFC-Vriendelijke bedrijven 2013-2014 BENELUX BV Bonnit Benelux B.V is in 1975 door Kees Gehring gestart als verkooporganisatie van breigoedfabrikant South Ocean Knitters Ltd, een onderdeel van Novel Enterprises Ltd, Hong Kong. South Ocean Knitters heeft productie in landen als China, Bangladesh, Vietnam, Thailand e.a. In 38 jaar heeft Bonnit in de Benelux een aanzienlijk marktaandeel opge bouwd als leverancier van grootwinkel bedrijven, inkoopcombinaties, filiaalbedrijven en private labels. Bonnit richt zich op "custom made" productontwikkeling voor 'fully fashioned' breigoed voor dames, heren en kinderen. Op 1 januari 2011 heeft Robert zijn vader in het bedrijf opgevolgd. Maalderij 23, 1185 ZC Amstelveen, 020-6457551, www.bon- nit.nl LL.I lil Cl L| JU LI ll.l II Centralpoint.nl is een online aanbieder van we mind yüur business computerproducten en biedt consumenten, zzp'ers, (semi)overheden en bedrijven meer dan 500.000 artikelen van ruim 2.500 merkfabrikanten. Daarmee is Cen- tralpoint.nl marktleider op het gebied van online verkoop van notebooks, tablet PC's, desktop PC's, monitoren, software, PC-accessoires, mobiele telefonie, printers, netwerkproducten, een breed assortiment kantoorar tikelen en alle mogelijke reserveonderdelen van ICT producten. In 2011 is de omzet gestegen naar 52 miljoen en zijn er ruim 100.000 orders verwerkt. In de afgelopen 10 jaar heeft Centralpoint.nl_in totaal 300.000 klanten mogen bedienen. Bij Centralpoint.nl winkelt u veilig en vertrouwd. Centralpoint.nl is o.a. lid van Thuiswinkel Waarborg en beveiligt uw gegevens op de hoogst mogelijke wijze. Centralpoint.nl heeft ruim 30 medewerkers. Het bedrijf is in 2002 opgericht door Brian Speelman. Centralpoint.nl is door Deloitte bekroond tot Best Managed Company in 2012. De Wi-Fi verbinding in de sociëteit van AFC wordt u GRATIS aange boden door Centralpoint.nl. Meer informatie vind u op: www.central- point.nl Abeln is met 15 advocaten groot genoeg voor de groten en klein genoeg om vol doende efficiënt en daadkrachtig te zijn. Abeln kiest voor een oplossingsgerichte aanpak. Abeln werkt voor ondernemingen en particulieren op gebied van contracten, commerciële afspraken, incasso's, onroerend goed, schade en verzekeringen en human resources. Samengewerkt wordt onder meer met MKB-Amsterdam. Het kantoor is gevestigd in het centrum van Amsterdam (naast het Concertgebouw). Daarnaast is er dit jaar een vestiging in Parijs: voor de Nederlandse ondernemer die naar Frankrijk gaat en voor Franse bedrijven die in Nederland zaken doen. Abeln heeft specifieke ervaring met het werken met een vaste prijsafspraak; u weet van tevoren wat u gaat betalen. Postbus 75800, 1070 AV Amsterdam, 020-4712345, www. abeln.nl Nike werkt samen met top voetballers als Cris- tiano Ronaldo en Wesley Sneijder, met clubs als Barcelona en Arsenal en landenteams zoals Brazilië en Oranje. Zij zijn nauw betrokken bij het ontwikkelen van nieuwe voetbalschoenen, ballen en kleding. De spelers en clubs testen schoenen en ballen en delen him bevindingen met Nike. Die feedback wordt gebruikt om de Nikefootball collectie te verbeteren. En wie kan je betere feedback geven dan de beste voetballers ter wereld? Nike's drang naar innoveren en verbeteren is makkelijk te verklaren: be tere voetbalschoenen, ballen en kleding helpen voetballers op elk niveau beter presteren. Colosseum 1, 1213 NL Hilversum, 035-6266453. www.nike.com PEUGEOT Pouw is één van de grote Peugeot-dealers in Nederland. Met meerdere vestigingen in groot Amsterdam, Amstelveen, Hoofd dorp, Lisse, Leiderdorp en Noordwijk hebben we een naam hoog te houden. Van onszelf en van het merk dat we vertegenwoordigen. Dat vraagt om serieuze inzet, brede kennis en de energie om het elke dag op nieuw weer te bewijzen. Maar laat dat nou net hetgeen zijn waar we ons lekker bij voelen. Bij Pouw werken we volgens de mobiliteitscirkel. Een breed palet aan complementaire diensten. Naast de verkoop van nieuwe en gebruikte Peugeot personen- en bedrijfsauto's is Pouw ook specialist op het gebied van lease, verzekeringen, financiering en autoschade. Pouw is een dealerbedrijf waar u terecht kimt voor alles dat met mobiliteit te maken heeft. Een proactieve, professionele organisatie met aandacht voor persoonlijke wensen en met verstand van zaken, zodat u zorgeloos de weg op kimt. Daarbij zorgen onze medewerkers voor een uiterst persoonlijke benadering, onze klanten staan op nummer l! Pouw. Trots op Peugeot! www.pouwpeugeot.nl PERSOONLIJK: Heeren Makelaars val len op door een energieke, persoonlijke aanpak. Persoonlijk, want we luisteren goed naar wat u als klant graag wilt. Vervolgens bepalen we in onder ling overleg een traject dat voor u de beste manier is om het ideale huis te vinden. Een huis koopt of verkoopt u misschien enkele keren in uw leven en wellicht is het uw grootste transactie ooit, daarom is Heeren Makelaars niets te veel om de sleutel tot uw droomhuis te bemachtigen. KENNIS: Al ruim zeven jaar houden Heeren Makelaars ogen en oren wijd open: wij ademen huizen en kantoorpanden, dag en nacht. Dat zult u ook merken in de onderhandelingen. Wij weten waarom een huis tien meter verderop in prijs verschilt, wanneer de verkopende makelaar iets achterhoudt of wanneer de zon daadwerkelijk binnen schijnt. Kennis van de Amsterdamse markt is cruciaal als makelaar en dat hebben wij. Onze makelaars zijn uitstekend geschoold doordat ze regelmatig seminars volgen over hypotheken, erfpacht, bouwkunde en juridische aspecten. ANNO 2004: Na een tiental jaar ervaring bij makelaarskantoren als C. Hoen, Peter Bruin, Stoel en Jones Lang Lasalle begonnen Sander Bovenkerk, Eran Hausel en Jan-Willem Muller in december 2004 een eigen kantoor. Het enthousiasme en de energie van Heeren Makelaars zit voor een belangrijk deel in het sportieve ka rakter van de eigenaren. Dat heeft er mede toegeleid dat het kantoor zich inmiddels qua verkoopvolume tot de grotere makelaarskantoren van Amsterdam mag rekenen. ALL IN THE NAME: De dubbele E is een kwinkslag naar het verleden van Amsterdam, gegoten in een moderne, strakke letter. Een jonge, fris se. dynamische en betrouwbare uitstraling net als Heeren Makelaars. De naam is afgeleid van de Heeren XVII, de bestuurders van de specerijen- handel van de VOC. Twee van hen verhandelden op een zeker mo ment een huis tegen harde valuta, waarbij een ander als bemiddelaar optrad. Volgens de overlevering de eerste makelaarstransactie. Stadionweg 75 (hoek Minervaplein), 1077 SE Amsterdam, 020- 4702255. www.heerenmakelaars.nl Amstel AFC, beide geboren en getogen in Amsterdam en inmiddels uitgegroeid tot nationale begrippen. Twee organisaties die topklasse ambiëren en uitstralen! Amstel is er als nationaal voetbalbier merk trots op vriend te zijn van AFC en gezamenlijk Amsterdam te vertegenwoordigen in de Topklasse! Amstel is marktleider binnen amateurvoetbal, met een speciaal pro gramma voor clubs genaamd "De 3e helft", waarbij clubs meer omzet uit hun kantine halen en leden, bestuurders en vrijwilligers profiteren van onze partnerships met onder andere de KNVB Ajax. Neem ook eens een kijkje op www.amstel.nl Amstel wenst AFC alle succes in de Topklasse!

Persmappen | 2013 | | pagina 8