HET BESTUUR VOORGESTELD vlnr.: Brian Speelman, Ronald Koster, Nicolaas van Ommeren, Machiel van der Woude, Ruud Mantel, Benno Honsdrecht, Lou Hekster, Bob Duis en Milko Vinke. e bestuurlijke organisatie binnen het AFC-bestuur voor het seizoen 2013-2014 kent één mutatie. Ad Westerhof, van 2003 tot 2013 als vice-voorzitter en van 1998 tot 2003 als voorzitter jeugdcommissie aan het bestuur verbonden, heeft om hem moverende redenen besloten zijn bestuurswerkzaamheden voor AFC na vijftien jaar te beëindigen. AFC is Ad Westerhof, die in 2009 werd benoemd tot lid van Verdienste heel veel dank verschul digd voor alles wat hij gedurende deze vijftien jaar voor onze club heeft betekend. Nicolaas van Ommeren, eerder bestuurslid van 2003 tot 2009, keert na vier jaar weer terug in het bestuur, dat voor het seizoen 2013- 2014 als volgt is samengesteld: Voorzitter Machiel van der Woude (64), 24 jaar bestuurslid waarvan elf jaar voorzitter. Ronald Koster (47) secretaris, dertien jaar bestuurslid, vier jaar secretaris. Benno Honsdrecht (44) voor het vijfde jaar in successie penning meester. Ruud Mantel (58) begint aan zijn zesde seizoen als 2e secretaris. Brian Speelman (45) voor het zesde seizoen voorzitter jeugdcom missie. Bob Duis (45) zevende jaar bestuurslid, dit seizoen commissaris sportparkontwikkeling. Lou Hekster (54) voor het vierdejaar commissaris seniorenvoetbal. Nicolaas van Ommeren (47), die terugkeert in het bestuur als com missaris commerciële zaken, zijn zevende jaar als bestuurslid. Debutant Milko Vinke (44) is commissaris Topamateurs. Totaal 72 jaren bestuurservaring en een gemiddelde leeftijd van bijna vijftig jaar. Het bestuur wordt ondersteund door circa zestig commissieleden in zestien commissies (zie pagina 41 van deze map) en daarnaast door meer dan honderd vrijwilligers (voornamelijk elftalleiders) en enkele tientallen professionals, trainers, fysio's e.a. Clubhuispachter Frans Ris, ondersteund door Joop Kenter en Peter Bakker, is komend seizoen voor het twaalfde jaar in successie in deze functie actief. Henny Kottmann zal als vereningsmanager weer vele zaken in goede banen proberen te leiden en Theo Janssen verzorgt komend seizoen opnieuw het wedstrijdsecretariaat. De ledenadmi nistratie wordt voor het tweedejaar verzorgd door Thea Verhoeven. Als gastheer voor tegenstanders en officials treedt iedere zaterdag in het clubhuis Theo Jansen aan en zijn echtgenote Marjan verzorgt deze werkzaamheden als gastvrouw iedere zondag. Hans Elias begint aan zijn dertiende seizoen als webmaster van onze veelbezochte website www.afc.nl en tenslotte is het goed te vermelden dat een aantal Ereleden nog altijd actief is om het bestuur bij bepaalde werkzaamheden te ontlasten. Zo begeleidt Marcel Koster (Erelid in 1990) het arbitrale trio bij thuiswedstrij den van het eerste elftal, tekenen Johan de Bie (1995) en Ger van Caspel (2003) voor ontvangst van de gasten aan de bestuurstafel en Pim Adriaansz (2011) aan de perstafel tijdens dezelfde wedstrijden, treedt Edwin Geluk (2008) o.a. op als corrector van deze Persmap en is Bob Neseker (2007) nog vrijwel dagelijks actief voor AFC als penningmeester van de stichting Goed Genoeg en de Vereniging Sportpark Goed Genoeg, waarvan Kees Gehring (1995) secretaris is en tevens met de leden van Verdienste Ad Westerhof en Henk Bijlsma het bestuur vormt van de stichting 'Keep Smiling. BG&TR

Persmappen | 2013 | | pagina 6